Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Paraíba Valley - Univap uznane przez MEC w 1992 roku, jest wspólnotą non-profit, nauka, badania i rozszerzenie. Historia Univap rozpoczął od 1954 wraz z utworzeniem Wydziału Prawa Paraíba Dolinie.

Potem pojawiły się inne wydziały uwagi na potrzeby regionu, głównie w São José dos Campos, który został szybko rozwijających się wraz z pojawieniem się wielu branżach. Dziś Uniwersytet ma ponad 40 programów magisterskich w różnych dziedzinach wiedzy, administrowanych przez Szkoły Prawa, Nauk o Zdrowiu, Budownictwa, Architektury i Urbanistyki, Edukacji i Sztuki i Nauk Społecznych i Komunikacji. W uczelni oferuje również kształcenia ustawicznego i Graduate sensu stricto, sześć programów magisterskich i trzy stopnie doktorskie.

Univap ma co Campus Urbanova, największy infrastruktury Uniwersytetu: Instytut Badań i Rozwoju (IR + R), który zapewnia 44 laboratoria, wyposażone w wysokiej precyzji i cięcia urządzeń brzegowych; Studium przyrody Centrum, która agreguje serpentarium rośliny Butterfly Garden i Przedszkole lecznicze i Obserwatorium Astronomii i Fizyki Kosmicznej. Obecnie ma trzy kampusy, 2 w São José dos Campos (Urbanova i Castejón) i 1 w Campos Do Jordao (Platanus).

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Bachelor of Chemical Engineer ukończył UNIVAP jest profesjonalnym ogólnym, który troszczy się o dodanie do wiedzy pozwalają do pracy we wszystkich sektorach przemysłu, ja ... [+]

Bachelor of Chemical Engineer ukończył UNIVAP jest profesjonalnym ogólnym, który troszczy się o dodanie do wiedzy pozwalają do pracy we wszystkich sektorach przemysłu, jak również zarządzanie i badać różne procesy transformacyjne związane z obecnym rynku pracy.

kwalifikacje: inżynier chemiczny

godziny: 3840 godzin (co najmniej 5 lat),

Profil absolwentów

Kurs ma na celu zapewnienie wypływu profesjonalny profil, który umożliwia im wchłonąć, rozwój nowych technologii i działać twórczo i krytycznie w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów, biorąc pod uwagę jej polityczne aspekty ekonomiczne, społeczne, środowiskowe i kulturowe, z etycznych postulatów wizyjnych społeczeństwa. Ma ona również na celu rozwijanie postawy ciągłego rozwoju zawodowego.... [-]

Brazylia São José dos Campos
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku