Przeczytaj oficjalny opis

VUZF University W SKRÓCIE

VUZF01VUZF University jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, położoną w stolicy Bułgarii - mieście Sofii. Jest to pierwsza prywatna uczelnia specjalizująca się w dziedzinie finansów, ubezpieczeń, zarządzania i marketingu w Republice Bułgarii. W ciągu ostatnich pięciu lat mocno skoncentrował się na programie edukacyjnym dotyczącym finansów, innowacji, biznesu i przedsiębiorczości. Uczelnia została założona uchwałą Zgromadzenia Narodowego z dnia 25.07.2002 r. ("Prom." W numerze "Gazeta państwowa" 75 / 02.08.2002) na szkolenie studentów z tytułem licencjackim specjalizacją ekonomiczną i powitała pierwszych studentów w 2002 r. / Rok akademicki 2003, podczas gdy w roku akademickim 2007/2008 rozpoczęły się studia magisterskie i program studiów doktoranckich w roku akademickim 2016/2017. Programy studiów w programach licencjackich i magisterskich są oferowane w formach regularnych, w niepełnym wymiarze godzin i na odległość. Ph.D. programy oferowane są w formie stałej, w niepełnym wymiarze godzin, a także w formie indywidualnego przygotowania. Przez ostatnie 15 lat VUZF zdołał się ustawić jako jeden z najlepszych bułgarskich uniwersytetów w dziedzinie biznesu i ekonomii. Ostatnia edycja bułgarskiego systemu rankingowego na Uniwersytecie w 2017 r. Uplasowała VUZF w pierwszej piątce w profesjonalnej dziedzinie ekonomii spośród 26 uniwersytetów w tej dziedzinie. VUZF ma jedną z najwyższych ocen akredytacyjnych w Bułgarii i uzyskał akredytację brytyjskiej Rady Akredytacyjnej w 2013 roku. Misją VUZF jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu finansów, biznesu i przedsiębiorczości w celu rozwijania wiedzy teoretycznej i praktycznej zgodnie z potrzebami współczesnej praktyki . Polityka akademicka uniwersytetu ma na celu włączenie najlepszych praktyk edukacyjnych w Europie. Z jednej strony jego głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości studiów i sukcesów zawodowych studentów poprzez utrzymywanie bardzo dobrej współpracy ze środowiskiem biznesowym. Około 90 procent absolwentów wyższych uczelni rozpoczyna pracę w dziedzinie nabytej specjalizacji w prywatnym sektorze finansowym, jak również w przedsięwzięciach biznesowych. Bardzo często VUZF University rozpoczynają własną działalność gospodarczą. Aby im pomóc, uczelnia zapewnia bezpłatne usługi doradcze związane ze szkoleniem w różnych kierunkach, a także możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Z drugiej strony VUZF University oferuje szkolenia na wysokim poziomie, współmierne do wiodących uniwersytetów w Europie. Dowodem i jednym z głównych priorytetów polityki rozwojowej VUZF jest wdrożenie współpracy z zagranicznymi uczelniami w ramach różnych studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych. VUZF University współpracuje z 20 uniwersytetami w Europie w ramach programu ERASMUS i ma stałą współpracę z wiodącymi europejskimi i światowymi uniwersytetami.

VUZF02

Wykładowcy mają istotny wkład w wysoką jakość programów studiów oferowanych przez uniwersytet. Członkowie wydziału są jednymi z najwybitniejszych naukowców w kraju, z bogatym szkoleniem i praktycznym doświadczeniem. Wielu wykładowców ma również dobrą pozycję w społeczeństwie zawodowym jako prezesi firm, menedżerowie w sektorze przedsiębiorstw oraz szefowie organów państwowych (na przykład byłe ministrowie, przewodniczący organów nadzoru finansowego, członkowie parlamentu narodowego). Dowiedz się więcej o VUZF University na stronie internetowej: www.vuzf.bg.

pimgpsh_fullsize_distr01

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

VUZF University

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF wyróżnia się badaniem dyscyplin klasycznych, przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod nauczania i podejściu int ... [+]

O programie

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF wyróżnia się badaniem dyscyplin klasycznych, przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod nauczania i podejściu interdyscyplinarnym.

Przedstawiono nowe spojrzenie na finansowanie organizacji, w tym wiedzę z zakresu psychologii biznesu, badanie roli systemów informatycznych i ludzkiego czynnika pomyślnego zarządzania finansami.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

znać zasady zarządzania finansowego; posiadać wiedzę na temat inwestowania i skutecznego zarządzania funduszami; mają kompetencje do analizy wyników finansowych i podejmowania właściwych decyzji w zakresie zarządzania; być świadomym zasad funkcjonowania rynków finansowych. Realizacja ... [-]
Bułgaria Sofia
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofia, Sofia City Province, Bułgaria
Witryna
Telefon
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15