Central South University of Forestry & Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Profil Centralnego Południowego Uniwersytetu Leśnictwa i Technologii

Założony w 1958 roku, Centralny Południowy Uniwersytet Leśnictwa i Technologii (CSUFT) rozwinął się w charakterystyczny i wielodyscyplinarny uniwersytet obejmujący aż dziewięć dyscyplin, w tym nauki, inżynierii, rolnictwa, sztuk wyzwolonych, ekonomii, prawa, zarządzania, edukacji i sztuki z "technologią ekologii, leśnictwa i zielonego przemysłu" jako jego przewagą konkurencyjną. Posiada mobilne post-doktoranckie stacje naukowe i badawcze oraz upoważnienie do nadawania stopnia doktora. CSUFT znajduje się w Changsha, stolicy prowincji Hunan, jest instytucją szkolnictwa wyższego wspieraną przez rząd ludowy prowincji Hunan i chińską administrację leśnictwa.

Uczelnia ma łączną powierzchnię 92 hektarów, w której powierzchnia zabudowy wynosi 1,01 miliona metrów kwadratowych i posiada całkowite środki trwałe o wartości 2,38 miliardów yuanów, sprzęt do nauczania i R

Na kampusie studiuje prawie 30 000 studentów stacjonarnych i 1541 nauczycieli w pełnym wymiarze godzin. Uczelnia ma pięć mobilnych podoktorskich stacji naukowych i badawczych, oferuje pięć programów doktoranckich i 16 programów magisterskich z pierwszej klasy dyscyplin, siedem kategorii autoryzowanych tytułów magistra. Posiada również wyróżniające się i konkurencyjne platformy naukowe i badawcze, które reprezentują narodowy poziom zaawansowany, takie jak na poziomie krajowym obserwacja pola i stacja doświadczalna, Narodowe Laboratorium Inżynieryjne Leśnictwa Ekologiczne Zastosowanie w południowych Chinach i Instytut Rozwoju Zielonego Hunan, a także w przybliżeniu 50 regionalnych i ministerialnych platform nauczania i R

Od momentu założenia 59 lat temu uniwersytet uprawia ponad 160 000 wyspecjalizowanych talentów. Absolwenci stali się wpływowymi graczami w powiązanych branżach, w tym w leśnictwie, sektorze ochrony środowiska i przemyśle meblarskim. Centralny Południowy Uniwersytet Leśnictwa i Technologii (CSUFT) ma bardzo zróżnicowaną społeczność o silnej międzynarodowej atmosferze. W ciągu ostatniej dekady liczni studenci z kilkudziesięciu krajów, w tym Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, USA, Kanady, Meksyku, Kirgistanu, Kazachstanu, Republiki Korei, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Pakistan, Ghana i Nigeria postanowiły studiować i kontynuować kształcenie w CSUFT.

W październiku 2013 r. Centralny Południowy Uniwersytet Leśnictwa i Technologii (CSUFT) był współzałożycielem Bangor College w CSUFT (zwanym dalej "Bangor College") z Uniwersytetem Bangor w Wielkiej Brytanii po zatwierdzeniu przez chińskie Ministerstwo Edukacji. Dzięki wprowadzeniu trybu szkolenia talentów i systemu nauczania z Uniwersytetu Bangor we wszystkich aspektach, oba uniwersytety korzystają z różnych zasobów dydaktycznych, w tym kadry nauczycielskiej i kształcą studentów zgodnie z brytyjskim systemem szkolnictwa wyższego. Wszystkie kursy specjalistyczne, podlegające brytyjskiemu monitorowaniu QAA (Quality Assurance Agency), są instruowane i oceniane w całości w języku angielskim. Studenci zapisani do Bangor College otrzymają tytuły licencjackie zarówno od CSUFT i Bangor University w Wielkiej Brytanii, jak i licencjackie dyplomy CSUFT.

Malowniczy kampus jest dobrym środowiskiem dla ponad 1100 gatunków roślinności o zasięgu pokrycia większym niż 60%. Został wyróżniony tytułem "National Model jednostki zalesiania" i "International Botanica Gardens International Unit". Obiekty kampusowe są dobrze wyposażone, aby uczniowie mogli się lepiej uczyć i żyć. Mieszkanie dla studentów zagranicznych znajduje się na terenie kampusu, z pokojami jednoosobowymi i dwuosobowymi do wyboru. Zgodnie z międzynarodowym standardem sypialni, każdy pokój ma zachodnią łazienkę, balkon, klimatyzator, lodówkę, podgrzewacz wody, telewizor, biurko, szafę, telefon stacjonarny i interfejsy sieciowe dla komputerów. Studenci mogą uzyskać łatwy dostęp do Internetu przez całą dobę w swoim mieszkaniu w związku z pełnym zasięgiem WIFI w całym kampusie. Centra handlowe, supermarkety, chińskie i zachodnie restauracje oraz centra fitness można łatwo znaleźć w pobliżu uniwersytetu. Dodatkowo, CSUFT cieszy się wygodą w ruchu drogowym dzięki wielu pojazdom transportowym dostępnym dla każdego celu w Changsha i większości dużych miast na całym świecie, w tym w podziemiach, autobusach, pociągach maglev, szybkich pociągach i samolotach.

Krótkie wprowadzenie Changsha

Założona w 1958 r. Centralny Południowy Uniwersytet Leśnictwa

Jako stolica prowincji Hunan, Changsha znajduje się w centralnej części Chin, pomost między północą a południem oraz połączenie pomiędzy wschodem i zachodem. Leży na skrzyżowaniu osi wschód-zachód rzeki Jangcy i osi północ-południe Pekin-Kanton. Jest to zatem ważny węzeł w aglomeracji miejskiej w środkowym biegu Jangcy i Pasie Gospodarczym Jangcy. Tu spotykają się szybkie linie kolejowe Pekin-Kanton i Szanghaj-Kunming; usługi pociągu pociskowego łączącego Changsha i większość dużych miast w Chinach.

Transport publiczny w Changsha jest bardzo rozwinięty. Changsha jest właścicielem piątego co do wielkości portu lotniczego w Chinach, lotniska Huanghua, co czyni go ważnym, kompleksowym węzłem komunikacyjnym. Port lotniczy Huanghua i Dworzec Południowy Changsha (Dworzec Szybkiej Kolei) są odbierane przez pierwszą chińską linię kolejową maglev od średniego do niskiego. Metro 1 linii Changsha i Metro 2 spotykają się w centrum biznesowym Wuyi, które jest najbardziej dynamicznym centrum handlowym w Changsha. Inteligentny system publicznego wypożyczania rowerów i usługa wypożyczania samochodów obejmujące cały obszar miejski Changsha, pozwalając mieszkańcom na odbiór i zwrócenie roweru w jakimś określonym miejscu, w dowolnym momencie, za pomocą narzędzia Wechat.

Changsha ma 55 instytucji szkolnictwa wyższego, 97 niezależnych instytucji badawczych, 52 naukowców z Chińskiej Akademii Nauk i Chińskiej Akademii Inżynieryjnej, 14 krajowych ośrodków badawczych (technologicznych), 15 krajowych laboratoriów (inżynieryjnych) i 12 krajowych centrów technologii dla przedsiębiorstw. Changsha jest również znana w Chinach i za granicą z osiągnięć naukowych takich jak hybrydowa technologia hodowli ryżu, superkomputer Tianhe i drukarka do spiekania 3D, pierwsza w Chinach.

Changsha jest "miastem krajobrazowym" pełnym piękna. Zasięg lasów w Changsha osiągnął 54,71 procent. Jest to krajowe miasto demonstracji ekologicznej budowy i krajowe miasto leśne. Góra Yuelu wygląda jak ogień z jesiennymi klonami. Pawilon Tianxin oferuje wspaniałą perspektywę, gdy patrzy z daleka. Woda Xiangjiang płynie w górę na północ, a Pomarańczowa Wyspa leży spokojnie w środku rzeki Xiangjiang. Istnieje również Park Leśnych Gór Dawei i Gorące źródło Huitang wraz z wieloma rezydencjami znanych celebrytów, z których wszystkie są znanymi celami turystycznymi lub krajoznawczymi, czyniąc z Changsha jedną z pierwszych doskonałych miast turystycznych przez Radę Państwową. Chiny.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

International Economics and Trade (International Student) Program Rozwoju Talentów Licencjackich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Chiny Changsha

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. Jednocześnie główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku chińskim studentów, rozumienie i rozumienie współczesnej chińskiej gospodarki i kultury, kultywowanie dobrej etyki zawodowej studentów, zdolności adaptacji społecznej oraz pionierskich i innowacyjnych umiejętności. Po ukończeniu studiów studenci mogą angażować się w międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing w handlu zagranicznym i inne powiązane prace w swoich krajach ojczystych, różnych organizacjach międzynarodowych i międzynarodowych korporacjach oraz innych powiązanych działach, a także mogą uczestniczyć i promować przyjazne stosunki między Chinami a krajami przyjmującymi. [+]

International Economics and Trade (International Student) Program Rozwoju Talentów Licencjackich

I. Cele szkoleniowe

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. Jednocześnie główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku chińskim studentów, rozumienie i rozumienie współczesnej chińskiej gospodarki i kultury, kultywowanie dobrej etyki zawodowej studentów, zdolności adaptacji społecznej oraz pionierskich i innowacyjnych umiejętności. Po ukończeniu studiów studenci mogą angażować się w międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing w handlu zagranicznym i inne powiązane prace w swoich krajach ojczystych, różnych organizacjach międzynarodowych i międzynarodowych korporacjach oraz innych powiązanych działach, a także mogą uczestniczyć i promować przyjazne stosunki między Chinami a krajami przyjmującymi.... [-]


International Economics and Trade (International Student) Program Rozwoju Talentów Licencjackich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 lat September 2019 Chiny Changsha

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. [+]

Po pierwsze, cele treningowe

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. Jednocześnie główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku chińskim studentów, rozumienie i rozumienie współczesnej chińskiej gospodarki i kultury, kultywowanie dobrej etyki zawodowej studentów, zdolności adaptacji społecznej oraz pionierskich i innowacyjnych umiejętności. Po ukończeniu studiów studenci mogą angażować się w międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing w handlu zagranicznym i inne powiązane prace w swoich krajach ojczystych, różnych organizacjach międzynarodowych i międzynarodowych korporacjach oraz innych powiązanych działach, a także mogą uczestniczyć i promować przyjazne stosunki między Chinami a krajami przyjmującymi.... [-]