Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Profil szkoły

Guangdong Israel Institute of Technology (skrót GTIIT) jest światowej sławy uczelnią w Izraelskiego Instytutu Technologii (skrót Technion) i Shantou University (skrót STU) edukacja spółdzielnia jest chińsko-zagraniczne spółdzielnia uniwersytet z niezależnej osobowości prawnej, znajduje się w prowincji Guangdong Shantou Miasto.

Guangdong Israel Institute of Technology w dniu 5 grudnia 2016 roku zatwierdzony przez chińskie Ministerstwo Edukacji formalnie ustanowiony, w pierwszym roku od rejestracji w 2017 roku, był pierwszym na wprowadzenie wysokiej jakości wyższej zasobów edukacyjnych izraelskich partnerskich uczelni zagranicznych niezależny podmiot prawny w Chinach. Dobrze znany ekonomista Li Jiange 2004 laureat Nagrody Nobla w chemii Aaron Ciechanover były pierwszy prezes, wiceprezes.

Israel Institute of Technology, Guangdong będzie dążyć do budowania się w międzynarodowo uznanych uczelni badania wysokiego poziomu edukacji, badań i innowacji, wprowadzenie kompleksowego wysokiej jakości zasobów edukacyjnych światowej sławy, Israel Institute of Technology, aby przeprowadzić innowacji nauczania i wychowania, pielęgnowania innowacyjne zdolności, świat doskonałych inżynierów i specjalistów technologii wizji i humanistycznych. Rząd Ludowy prowincji Guangdong, rząd Shantou City Ludowej oraz Fundacji Li Ka Shing wspierać utworzenie szkoły.

Israel Institute of Technology Guangdong językiem wykładowym jest angielski, w końcu ustaw obejmujące inżynierię, 10 Nauki i trzy obszary nauk biologicznych, wielkość studenta w szkole 5000 osób. Dotacje szkoły prawniczej licencjata, magistra i absolwenci doktoranci otrzymają dyplom Israel Institute of Technology Guangdong, dyplom i stopień certyfikaty Israel Institute of Technology.

Podpisać w imieniu Israel Institute of Technology Guangdong pochodzenie kulturowe każdego partnera i jedności.

Pismo hebrajskie "Tet" w imieniu Israel Institute of Technology, w imieniu czerwonych jaskier w imieniu Shantou, Shantou University of Phoenix.

wizja

  • Mając na celu zbudowanie pierwszej klasy uniwersytet, spychając innowacji i badań naukowych, ochrony środowiska i dobrobytu społecznego.
  • Podniesienia poziomu innowacyjności i konkurencyjności w prowincji Guangdong, na rozwój i postęp Chin i Izraela, aby przyczynić się do dobrobytu człowieka.

misja

  • Jak Izrael Instytut „Masterpiece” Technology, Guangdong Israel Institute of Technology będzie zakorzenione w głębokim, gleby bogate dziedzictwo kultury chińskiej, jest zobowiązana do przedsiębiorczości i innowacji, zbudowany dla jednego z wiodących uniwersytetów badawczych.
  • Guangdong Israel Institute of Technology w bliskim kontakcie z lokalnego przemysłu oraz dr Shuo, habilitacyjnych uczeni najwyższy poziom badań, wysiłki zmierzające do pociągu liderów i pionierskie badaczy.

Dlaczego Guangdong Israel Institute of Technology?

· Sto gen elita

Guangdong Israel Institute of Technology jest pierwsza wprowadziła wysokiej jakości wyższej zasobów edukacyjnych izraelski zagranicznego do współpracy uniwersytetu z niezależnej osobowości prawnej naszego kraju, współpracy z Uniwersytetu Shantou i Israel Institute of Technology Held, jesteśmy zobowiązani do rozwijania doskonałą zdolność do mechanika innowacyjną, globalną wizję i humanistyczne i specjalistów IT, ma na celu budować się w międzynarodowej edukacji na wysokim poziomie, badania i innowacje uznanych uczelni badawczej.

Israel Institute of Technology jest najlepszych na świecie instytucji szkolnictwa wyższego w najlepszych światowych uniwersytetów badawczych, takich jak rośliny wieloletnie top 50 listy. W ostatnich latach, trzech nauczycieli otrzymał Nagrodę Nobla. Od swojego powstania w 1912 roku, Israel Institute of Technology została zaangażowana w rozwój nowych technologii, jest uznawany za jeden z największych na świecie ekosystemu przedsiębiorczości, sukcesy przedsiębiorców przyszłości „inkubatora”.

Uniwersytet Shantou w ostatnich latach został przylegającą do drogi międzynarodowej, drobnego szkolnym systemem jakości i poziomu uwagi i uzyskać szkolnictwo wyższe powszechnie uznany w kraju i za granicą. Przez dwa kolejne lata, aby wprowadzić Times Higher Education Ranking Światowy University (Times Higher Education rankingi uczelni światowej), 2016 - 2017 roku związany na 22 miejscu na liście uniwersytetów w Chinach.

· Zasadnicza Szkoła przepisy - Innowacja

„Trójkąt wiedzy”

Guangdong Israel Institute of Technology Izrael wprowadził doskonałą tradycji akademickiej i mocne akademickich Institute of Technology, w szczególności w celu wprowadzenia kompleksowego izraelskiego Instytutu Technologii na podstawie „trójkąta wiedzy” wzór strategii edukacyjnych, w pełni grać na zalety co-edukacji, badań i innowacji generowanych przez połączenie trzech dziedzinach, Guangdong Israel Institute of Technology, aby stać się "różne" uniwersytety.

Kursy kredytowe firm

W celu wspierania innowacji i przedsiębiorczości, Guangdong Israel Institute of Technology, wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursach kredytowe biznesu, aby uzyskać wgląd w technologii i innowacji procesowej i przedsiębiorczości. Program umożliwia nie tylko studentów, aby dowiedzieć się, jak stworzyć biznes, ale także dowiedzieć się, jak promować swoje pomysły do ​​istniejącej spółki, przyczyniają się do realizacji nowych produktów i nowych technologii.

„Goście i Centrum Innowacji” Szkoła (byli) i Centrum Innowacji jest pokazanie studentom burzy mózgów, otworzyć nowe myślenie, szczególne miejsce w działalności innowacyjnej.

Wzmocnienie transferu technologii

Guangdong Israel Institute of Technology, Israel Institute of Technology będzie opierać się na doświadczeniu w komercjalizacji technologii, szybkiego ustanowienia skutecznego mechanizmu, aby zachęcić naukowców do swoich wynalazków i odkryć komercjalizacji technologii, patentów własności intelektualnej oświadczył, kataliza, inkubacja nowych produktów, nowych procesów. Jednocześnie, będziemy ściśle współpracować z władz miejskich, aby Shantou (Shantou) innowacji i współpracy naukowej i technologicznej strefie Shantou University w pokrewnych dziedzinach.

Cechy · Nauczanie - międzynarodowy

Nauczanie UK

Guangdong Israel Institute of Technology przy użyciu specjalistycznych kursów w nauczaniu języka angielskiego. Uczniów w klasach niższych etapie zostaną poddane rygorystycznej angielskiego szkolenia, aby wyposażyć uczniów z tego samego poziomu języka wymaganego do studiowania na Uniwersytecie w krajach anglojęzycznych, a jego dalsze podwaliny do nauki języka angielskiego.

Pierwsza klasa międzynarodowa wydział

Israel Institute of Technology, Guangdong globalny rekrutacji nauczycieli, ponad 60% nauczycieli wysłany przez Israel Institute of Technology. Nie tylko nauczyciele są zobowiązani starając się odgrywać ważną rolę w trzech obszarach edukacji, badań i innowacji, ale również w pełni ustalić synergii wynikających z działań w trzech obszarach. Nauczyciele są zarówno zobowiązana do odkrycia nowej wiedzy, innowacyjnego myślenia i metod aktywnych naukowców w procesie nauczania również zachęca studentów do skupienia się na innowacji i wynalezieniem nowych produktów, uczniowie stają się wzorem do naśladowania.

Wymiana międzynarodowa

Guangdong Izrael Instytut Technologii studenci podczas czterech latach studiów pierwszego stopnia, Israel Institute of Technology mają możliwość uczestniczenia w kursie letnim lub studenta semestr wymiany. Guangdong Israel Institute of Technology stworzy otwarty, aktywne wymiany, żywy atmosferę dla studentów z zagranicy inspirowane siebie i uczyć się razem.

· Edukowanie ludzi filozofia - aby umożliwić studentom stać się prawdziwym bohaterem

Israel Institute of Technology Guangdong filozofii edukacyjnej wymaga absolwentów w całej ich kariery w celu dostosowania się do rozwoju ich dyscypliny zawodowej, jeśli to konieczne, nawet samorozwój może zrobić. Dlatego Izrael Institute of Technology, Guangdong używać wymianę bardziej interaktywnej CLT, poprzez przewodnikiem, nauki opartej na badaniach, aby umożliwić studentom prawdziwie stać się bohaterem nauki.

Guangdong Israel Institute of Technology skupia się na budowę zdolności oraz przywódczych umiejętności uczniów w zakresie kształcenia ustawicznego, tak aby mógł on kontynuować myśleć nie tylko na polu zawodowym, sugeruj ulepszenia, i zdolność do rozwijania nowych produktów, procesów lub tworzenia własnych firm.

· Perspektywy kariery

Israel Institute of Technology Szkoły wcześnie w Guangdong będzie koncentrować się na obszarach, które są ściśle związane z ochroną środowiska i energii, bezpieczeństwa żywności, zdrowia ludzkiego i trzech społecznego i gospodarczego. Jak radzić sobie z zanieczyszczeniem środowiska, a także w jaki sposób rozwijać energię odnawialną, jak korzystać z high-tech biotechnologii w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności, są wyzwania stojące obecnie na rozwój gospodarczy i społeczny świat. Wyzwania stojące przed społeczeństwem wymaga dużo talentu, Guangdong Israel Institute of Technology zrobi swoje wysiłki i wkład.

Po Guangdong Israel Institute of Technology student, można wybrać bezpośrednie zatrudnienie, absolwent szkoły w szkole, czy ubiegać się o studia za granicą.

· Ścisła ścisłe z uczelni rekrutacji

Guangdong Israel Institute of Technology od 2017 do rejestracji krajowej i zagranicznej, uczyć się od izraelskiego systemu edukacji zapewnienia wyższej jakości, ścisłe wejścia, wyjścia rygorystyczne.

Wszystko Israel Institute of Technology Guangdong, studenci są zobowiązani do położyć solidne podstawy teoretyczne i dyscypliny naukowej w ich zawodowej etapie uczenia się, co do głębszego zrozumienia i stosowania nowych technologii i zdolności do innowacyjnych rozwiązań w obliczu nowych problemów. Wszyscy studenci są zobowiązani do wzmocnienia fundamentów matematyki i nauki w etapie klas w oparciu o wymóg, aby spędzić dużo czasu, aby zrobić projekt eksperymentalny i stosowanie weryfikacji w laboratorium dydaktycznego.

Zgodnie z krajowymi przepisami o dopuszczenie i rejestracji studentów w Guangdong Israel Institute of Technology złożyła formalny status studenta, wypełnij wymagane kursy w wyznaczonym terminie ich urzędowej całkowitego wymogu, gdy wymagania studiach, i przyznano dyplomy podziałka emitowane przez Guangdong Israel Institute of Technology. Aby spełnić warunki przyznawania absolwentom dyplom licencjata przyznany stopień Izraelskiego Instytutu Technologii licencjata, stopień licencjata w Guangdong Israel Institute of Technology i nagrodzonych dyplomami.

Lokalizacje

Shantou

Address
No. 241, Daxue Road
515063 Shantou, Guangdong, Chiny
Telefon
86-754-88087077