Hunan University of Science and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hunan University of Science & Technology (HNUST), współkonstruowany przez Państwową Administrację Nauki, Technologii i Przemysłu Obrony Narodowej i Rząd Ludowy prowincji Hunan, jest wszechstronnym i kluczowym uniwersyteckim uniwersytetem z wielodyscyplinami i cechami charakterystycznymi. Uhonorowany jest przez Ministerstwo Edukacji jako "Wyjątkowe Kolegium" studiów licencjackich; Kolegium wśród "Doskonałego Programu Szkolenia Inżyniera" przez Ministerstwo Edukacji. Ponadto jest to jeden z pierwszych "50 najlepszych uniwersytetów na rzecz innowacji i przedsiębiorczości" oraz jeden z "50 najlepszych uniwersytetów na rzecz absolwentów".

HNUST, który ewoluuje z Northern Hunan Construction College założony w 1949 roku, powstał w listopadzie 2003 roku, łącząc dwa oddzielne uniwersytety: Xiangtan Polytechnic University i Xiangtan Normal University. Został on akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Rząd Ludowy prowincji Hunan. Znajduje się w Xiangtan, HNUST zajmuje powierzchnię 3107 mn (207,2 hektarów) z powierzchnią wynoszącą 974 300 m². HNUST oferuje 90 programów studiów licencjackich w jedenastu dziedzinach - filozofii, ekonomii, prawa, wykształcenia, historii, nauki, inżynierii, a także jako zespół złożony z 19 szkół, szkoły średniej, niezależnej uczelni, college'u kształcenia dorosłych i międzynarodowej uczelni. , Rolnictwo, zarządzanie, literaturę i sztukę, 188 programów magisterskich, 24 programy doktoranckie. HNUST ma wydział nauczania około 1 700 spośród ponad 3500 pracowników, z których 355 to profesorowie pełnoprawni, a 800 - doktoranci. Na razie HNUST cieszy się ogólnokrajową rejestracją ponad 35 000 studentów w pełnym wymiarze czasu, a także rosnącą społecznością studentów zagranicznych.

Życie w kampusie

HNUST przywiązuje wagę do międzynarodowej wymiany akademickiej i współpracy. Do tej pory uczelnia współpracowała z ponad 40 uczelniami, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Japonii i ponad 10 uczelniami z Tajwanu. Międzynarodowi studenci zapisani są z 16 różnych krajów. W ciągu ostatnich trzech lat HNUST rekrutuje wysoko wykwalifikowanych ekspertów zagranicznych na 6 poprawek i utrzymuje stale ponad 10 zagranicznych nauczycieli

Lokalizacje

Changsha

Address
Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province
Changsha, Hunan, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium