Przeczytaj oficjalny opis

W 2017 r. Instytut Badań Turystycznych (IFTR) uzyskał udany Międzynarodowy Przegląd Jakości (Quality Quality Assessment - IQR) z brytyjskiej Agencji ds. Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym (QAA), dzięki czemu IFT stało się pierwszą na świecie uczelnią, która otrzymała międzynarodowe uznanie. IFT został uznany przez ranking "Rankingi uniwersyteckich QS na świecie w temacie 2017" jako druga co do wielkości uczelnia w Azji w dziedzinie zarządzania hotelarsko-wypoczynkową i 18 najlepszej uczelni wyższej w tej dziedzinie na świecie.

Instytut Studiów Turystycznych im. Macau (IFT), Założona w 1995 roku, jest publiczna uczelnia, który mieści się pod kierownictwem Sekretarza ds. Spraw Społecznych i Kultury Regionu Administracyjnego Makau Specjalnego rządu, Republiki Ludowej. IFT oferuje studia i zawodowe w szerokim zakresie Dyscypliny związane z turystyką takich jak hotelarstwo, turystyka biznesowa, dziedzictwo, wydarzenia, handel i marketing, wypoczynku i rozrywki, sportu i rekreacji, studia kreatywnego i kultury, i sztuki kulinarnej. IFT wykonuje również różne programy na poziomie wykonawczym w partnerstwie z wiodących szkół turystycznych na świecie. Instytut jest powierzone przez władze lokalne do prowadzenia badań na poziomie polityki związanej z planowaniem i rozwojem turystyki.

Test misja z IFT jest stać się międzynarodowym instytucji szkolnictwa wyższego z wyboru studiów turystycznych oraz branży usługowej. Nie tylko dla korzyści Makao, ale także dla regionu Azji i Pacyfiku, będzie wyposażyć uczniów z wiedzy zawodowej i kompetencji technicznej, w ramach przygotowań do przyszłych obowiązków kierowniczych w branży. W celu realizacji powyższego zadania, Instytut ma trzy następujące właściwości:

  1. Unikalny identyfikator - Instytut działa niezależnie, specjalizującą się w dostarczaniu szkolnictwa wyższego i kształcenia zawodowego w branży turystycznej i usługi zarządzania.
  2. Integracja - łączy on najlepsze podejścia rozwoju akademickiego i szkolenia zawodowego.
  3. Internacjonalizacja - To stara wzajemnie korzystnej współpracy z podobnymi instytucjami za granicą, aktywnie promuje międzynarodowe doświadczenie uczenia się wśród wykładowców i studentów.

W 1997 r. sieć Azji i Pacyfiku instytutów kształcenia i szkolenia w turystyce (Apetit), ciało w pełni obsługiwana przez Komisję Gospodarczą i Społeczną ONZ dla Azji i Pacyfiku (UNESCAP) wybrany IFT jako "szkolenie centrum trener" oferty szkolenia i usługi doradcze dla członków Apetit w regionie Azji i Pacyfiku. W tym samym roku otrzymał od IFT Pacific Asia Travel Association (PATA) Złota nagroda w "Edukacja i szkolenie", który uznał treść i jakość programów IFT jest. W 2002 r., IFT został przedstawiony, jeszcze raz, z tej samej nagrody za to, że ustawić "system rozpoznawania Makau umiejętności zawodowych" (MORS) dla lokalnej branży turystycznej i usługowej, we współpracy z Unią Europejską (UE).

W 1999 roku, we współpracy z UE, Makao-Europe Centrum Zaawansowanych Badań Turystycznych (ME-koty) powstała w Instytucie, obejmujące nowe europejskie koncepcje turystyki i sektora usług w rozwoju turystyki w regionie Azji i Pacyfiku. Ośrodek ten ma na celu stać się bazą dla kształcenia i szkolenia w regionie Azji i Pacyfiku. Promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego w Europie oraz w regionie.

W 2000 roku, stał się pierwszym IFT instytucja edukacyjna, która zostanie przyznana TedQual Certyfikacja według Światowej Organizacji Turystyki ONZ (UNWTO). Potwierdziło to międzynarodowy standard i jakość osiągniętego przez IFT w edukację i szkolenia. W 2003 został zaproszony przez IFT w edukacji Nauki i Kultury Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNESCO) i Międzynarodowego Ośrodka Studiów nad Ochroną i Restauracją Dóbr Kultury (ICCROM) być członkiem założycielem Akademii Dziedzictwa Azji Zarządzania (AAHM ). Ten instytuty sieci konsorcjum wyższych w całym regionie Azji i Pacyfiku, które są zaangażowane w badania i nauczania zachowania dziedzictwa kulturowego i zarządzania instytucją kultury.

"2008 Wręczenie medali i tytułów Honorowej rządu SRA Makau, Republika Ludowa" odbyła się w dniu 16 stycznia 2009 roku. Czterdzieści osób i organizacji zostały przyznane wyróżnienia i nagrody dla swoich osobistych osiągnięć, wybitnych wkład do Makau i ich publiczne i dedykowany serwis społecznościowy. Instytut Studiów turystyka został odznaczony Medalem Zasługi dla Turystyki w uznaniu jego znaczący wkład w przyspieszenie lokalnego rozwoju turystyki.

IFT będzie nadal dążyć do przodu w poszukiwaniu nauki i innowacji, edukacji, wspierającej specjalistów i dokonywania wpłat do rozwoju turystyki w Makau oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Institute for Tourism Studies, Macau

Program obejmuje 42 kursów, stażu (trzeci rok) i pisania pracy. ... [+]

Program obejmuje 42 kursów, stażu (trzeci rok) i pisania pracy.

[-]
Chiny Macau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Tourism Studies, Macau

Po zakończeniu tego kursu student będzie zrozumieć znaczenie planowania w celu zapewnienia powodzenia imprezy, skonstruować odpowiednią wizję i misję dla zdarzenia. ... [+]

Po zakończeniu tego kursu student będzie zrozumieć znaczenie planowania w celu zapewnienia powodzenia imprezy, skonstruować odpowiednią wizję i misję dla zdarzenia.

[-]
Chiny Macau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT w BA Turystyka Handel i Marketing Management to program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. ... [+]

[-]
Chiny Macau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Tourism Studies, Macau

IF Hotel BA Hotel Management to program zaprojektowany z myślą o nowoczesnym profesjonalizmie gościnności. ... [+]

[-]
Chiny Macau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Program Culinary Arts IFT jest nowy program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. Pierwsza grupa studentów dołączyła do 4-letnie ... [+]

Bachelor in Management Sztuki Kulinarnej

BA Program Culinary Arts IFT jest nowy program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. Pierwsza grupa studentów dołączyła do 4-letniego kursu we wrześniu 2011 r. i studia w 2015 roku.

Czy zamierzają kontynuować karierę jako kucharz kulinarne, a przed domem zarządcy lub dookoła kulinarne profesjonalny, 4-letni kurs opiera się na szerokiej bazie empirycznej sprawdzonych wykładowców i wykwalifikowanych techników rzemieślniczych. Z całym świecie doświadczenia w zakresie od 3,4 i 5-gwiazdkowych hoteli do restauracji Michelin miejscach zdarzeń i jak, IFT opiera się na tej ogromnej bazy wiedzy dostarczać dobrze zaokrągloną podstawę opartego na szerokim, z których uczniowie mogą rozwijać.... [-]

Chiny Macau
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Dziedzictwa Zarządzanie IFT jest programem przeznaczonym do nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. ... [+]

Bachelor in Management Dziedzictwa

BA Dziedzictwa Zarządzanie IFT jest programem przeznaczonym do nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. Program obejmuje 42 kursów, stażu (trzeci rok) i pisania pracy. Następujące kursy są na liście między innymi: Wprowadzenie do zarządzania Dziedzictwa Kurs wprowadza tematykę zarządzania dziedzictwem i zapewnia ramy wszystkich kursów w tej specjalizacji tematu. Oczywiście głównie zwiedzania podstawowe zasady zarządzania dziedzictwem. Komisja zbada, jak działa zarządzania dziedzictwem i jak może stanowić użyteczną partnerstwo z turystyki do zarządzania wspólnymi zasobami, które są zarówno akcje w sposób zrównoważony. Kurs ma na celu zapoznanie studentów z ram analizy komplementarne i konkurencyjne wymagania stawiane przez kierownictwo dziedzictwa i zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym. Jak powstają takie żądania podczas planowania i rozwoju dziedzictwa atrakcji i produktów turystycznych będą omawiane w trakcie korzystania przykłady lokalnych i międzynarodowych. Dziedzictwa Interpretacja skuteczność interpretacji i prezentacji aktywów dziedzictwo pomocy w zrozumieniu wartości kulturowej tych aktywów przez użytkowników. Kurs ten będzie dotyczyć, jak trwałe dziedzictwo może stać atrakcje, że użytkownicy mogą z łatwością zająć i zrozumieć (szczególnie, gdy bilans edukacji z rozrywką jest po prawej). Omówienie interpretacji w tym kursie obejmuje pojęcia i techniki generowania komunikatów o wartości kulturowej danego składnika aktywów lub atrakcji dla zwiedzających. Oczywiście zajmie jak doświadczenie użytkownik ma zasadnicze znaczenie dla absorpcji komunikatów ustnych oraz w zarządzaniu i planowaniu takich atrakcji. Będzie nakreślenie koncepcji i strategii aktualnie zatrudnionych na najlepszą interpretację praktyka / prezentacji i przedyskutowania pewnych szczególnych przypadków, w szczegółach. Karty i Dziedzictwa Ustawodawstwo Wykład wprowadza międzynarodowych, regionalnych i lokalnych zasad i ram prawnych dla zarządzania dziedzictwem. Studenci recenzję... [-]

Chiny Macau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor