Przeczytaj oficjalny opis

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University oferuje programy studiów zarówno chińskim, jak i zagranicznym studentom.

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University jest wspólnym instytutem, utworzonym w partnerstwie przez Beijing Jiaotong University (BJTU) w Chinach i Lancaster University w Wielkiej Brytanii.

Kampus znajduje się w pobliżu Weihai, prowincja Shandong, na wschodnim wybrzeżu Chin między Pekinem a Szanghajem.

Nasze kursy są prowadzone przez Uniwersytet Lancaster i akademików BJTU. Absolwenci otrzymają kwalifikacje z obu uczelni, a także wspólny akademicki zapis.

111609_pexels-photo-267885.jpegNauczać i uczyć

W Lancaster University College, Beijing Jiaotong University (LUC w BJTU) zapewniamy, że uczniowie są aktywnie zaangażowani w proces uczenia się, zachęcamy do pracy w zespołach i jak najwcześniejszej możliwości zbadania różnych podejść badawczych.

Nasz styl uczenia się i nauczania gwarantuje, że LUC u absolwentów BJTU są wyposażone w potrzeby zatrudnienia, w skali międzynarodowej, pomagając uczniom rozwijać umiejętności potrzebne do późniejszego zatrudnienia. Zachęcamy do samodzielnej i samodzielnej nauki oraz pokazujemy uczniom, jak zastosować zdobytą wiedzę.

Studenci LUC w BJTU mogą spodziewać się:

  • Rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia w środowisku uczenia się opartego na zadaniach
  • Weź udział w zadaniach, które mają pomóc w budowaniu umiejętności rozwiązywania problemów
  • Rzuć wyzwanie pomysłom, badając różne perspektywy akademickie
  • Pracuj nad projektami grupowymi, aby rozwinąć umiejętności potrzebne do pracy zespołowej
  • Analizuj i oceniaj informacje z różnych źródeł
  • Realizuj badania za pomocą różnych podejść
  • Ogólnym celem jest umożliwienie uczniom stania się refleksyjnymi uczniami przez całe życie.

W trakcie studiów będziesz uczyć się od ekspertów i naukowców z obu uczelni partnerskich.

Będziesz uczyć się w języku angielskim i obok swoich zajęć akademickich, skorzystasz z naszych specjalnie zaprojektowanych modułów języka angielskiego i umiejętności uczenia się.

Studenci LUC-BJTU będą mieli również okazję spędzić część swojego czasu na studiach w Pekinie lub na Uniwersytecie Lancaster w Wielkiej Brytanii, a nasi absolwenci będą kwalifikować się do stypendiów LU Alumni na dalsze studia podyplomowe na Uniwersytecie Lancaster.

111464_pexels-photo-1595391.jpegGdzie jest Weihai?

Położone we wschodnim krańcu prowincji Shandong, Weihai stoi na wybrzeżu pomiędzy Pekinem i Szanghajem, w pobliżu Półwyspu Koreańskiego i po drugiej stronie morza od Archipelagu Japońskiego.

Nazwany "Garden City" w Chinach, nadmorskie miasto Weihai słynie z doskonałej jakości powietrza, umiarkowanego klimatu, bujnych lasów i malowniczych wysp. Pobliskie wyspy, gorące źródła, nadmorski kurort i inne atrakcje sprawiają, że jest tu wiele miejsc wartych odwiedzenia.

Weihai City

Weihai ma około 2,8 miliona mieszkańców i siedem instytucji szkolnictwa wyższego. Jest to gospodarczo rozwinięte miasto z wieloma dużymi przedsiębiorstwami państwowymi i prywatnymi. Weihai, Chiny i Incheon w Korei Południowej są obszarem demonstracyjnym dla lokalnej współpracy gospodarczej China Free Free Area.

  • Znane międzynarodowe przedsiębiorstwa w Weihai: Samsung Electronics (Shandong) Digital Printers Ltd., Weihai Daewoo Electronics Co., Ltd., ITOCHU Corporation, Howden Products
  • Znane chińskie przedsiębiorstwa w Weihai: Wego Group, Triangle Group, Jinhou Group, Weihai Guangtai, Haima Carpet, Shandong Weida Group, Dishang Group, Jiajiayue Group, Beiyang Group, Disha Pharmaceutical Group

Gdzie będę się opierał?

Nasz kampus znajduje się na południowym wybrzeżu Półwyspu Shandong. Posiada wszystkie potrzebne udogodnienia, z specjalnie zaprojektowanym zakwaterowaniem, sportem, sklepami i restauracjami.

Jest to około jedna godzina od centrum miasta Weihai i 40 minut od lotniska Weihai.

Na terenie kampusu zainwestowaliśmy w zasoby potrzebne do ukończenia studiów, dysponując dobrze zaopatrzoną biblioteką i nowoczesnymi salami lekcyjnymi i szkolnymi.

110884_pexels-photo-203237.jpeg

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Nasz poziom Business Administration ujawni Ci, w jaki sposób firmy i menedżerowie działają w międzynarodowym środowisku. Da ci to doskonałą podstawę w podstawowych dziedz ... [+]

BMgt Business Administration

Nasz poziom Business Administration ujawni Ci, w jaki sposób firmy i menedżerowie działają w międzynarodowym środowisku. Da ci to doskonałą podstawę w podstawowych dziedzinach studiów nad zarządzaniem.

Uczymy podstawowych pojęć i teorii współczesnej praktyki zarządzania w ramach programu, z elastycznością, aby umożliwić wybór specjalistycznych obszarów tematycznych w celu uzupełnienia przyszłych wyborów kariery.

Będziesz rozwijać umiejętności osobiste, w tym krytyczne refleksje i analizy, pracę w grupach, pisanie raportów i umiejętności prezentacji.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?Ten kurs daje ci dokładną teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat organizacji biznesowychPrzygotujesz się do przyszłej kariery w biznesie i przyczynisz się do rozwoju społeczeństwaNauczysz się krytycznie analizować i zastanawiać się nad kwestiami biznesowymiRozwiniesz zdolność adaptacji i elastyczność, aby pomóc Ci reagować na zmiany i niepewnośćPoprawisz swoje umiejętności uczenia się, umiejętności komunikacyjne i rozwój osobistyStruktura kursu... [-]
Chiny Weihai
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Nasze studia licencjackie Inżynieria stopnia ma na celu dać ci umiejętności potrzebne do pracy w nowoczesnym przemyśle komunikacyjnym, w zakresie komunikacji bezprzewodow ... [+]

BEng Communications Engineering

Nasze studia licencjackie Inżynieria stopnia ma na celu dać ci umiejętności potrzebne do pracy w nowoczesnym przemyśle komunikacyjnym, w zakresie komunikacji bezprzewodowej, światłowodowej, mobilnej, satelitarnej i transportu.

Ten stopień przygotuje studentów do umiejętności w zakresie najnowocześniejszej elektroniki i komunikacji z elementami analogowymi

Kurs obejmie treści odpowiednie do pracy w nowoczesnym przemyśle komunikacyjnym, w tym komunikacji bezprzewodowej, światłowodowej, mobilnej, satelitarnej i transportowej.

Kurs obejmie również podstawową fizykę, inżynierię mechaniczną, systemy sterowania i elektrotechnikę, aby poszerzyć bazę wiedzy studentów, zwiększyć ich szanse zawodowe i stworzyć dobrze zaaranżowanych inżynierów.... [-]

Chiny Weihai
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku