The University of Nottingham Ningbo China

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Nottingham w Ningbo w Chinach (UNNC) był pierwszym chińsko-zagranicznym uniwersytetem, który otworzył swoje drzwi w Chinach. Powołany w 2004 r., Przy pełnej akceptacji chińskiego Ministerstwa Edukacji, prowadzimy Uniwersytet w Nottingham, przy współpracy z Zhejiang Wanli Education Group, kluczowego podmiotu w sektorze edukacji w Chinach.

Szybkie fakty dotyczące Uniwersytetu

 • Uniwersytet Nottingham w Ningbo w Chinach (UNNC) był pierwszym chińsko-zagranicznym uniwersytetem, który otworzył swoje drzwi w Chinach w 2004 roku.
 • W UNNC mamy ponad 6,500 studentów, a około 750 studentów międzynarodowych
 • Mamy ponad 700 członków personelu, podzielonych na usługi akademickie i profesjonalne.
 • Nasz personel i studenci pochodzą z ponad 70 krajów i regionów na całym świecie.
 • Uniwersytet położony jest na terenie o powierzchni 144 hektarów (584,666 m²) w prowincji Ningbo, w prowincji Zhejiang.
 • Mamy trzy wydziały: Biznes, Nauka i Inżynieria, Humanitites i Nauki Społeczne.
 • Oferujemy 28 kursów licencjackich i 22 kursy podyplomowe.
 • Uniwersytet ma dziesięć ośrodków badawczych i instytutów.
 • W grudniu 2008 r. Otrzymaliśmy licencję na przyznanie stypendiów i około 300 doktorantów.
 • Mamy pierwsze w Chinach centrum neutralne dla węgla, będące domeną naszego Centrum ds. Technologii Zrównoważonego Energetyki (CSET).

Roczny raport

"Rok 2016 był rokiem przejściowym z wieloma ekscytującymi inicjatywami i osiągnięciami, co czyni dobry początek naszej misji na rok 2020 i stawia UNNC w silniejszej pozycji na przyszłość"

 • Profesor Chris Rudd Obecnie dostępny jest Uniwersytet w Nottingham Ningbo, sprawozdanie roczne 2016. W raporcie podsumowano i podkreślono kluczowe postępy i osiągnięcia Uniwersytetu w ubiegłym roku akademickim. Uczestniczył w niektórych najważniejszych osiągnięciach i radosnych chwilach Uniwersytetu w początkowej fazie realizacji strategii 2020. W raporcie uwzględniono cztery ważne obszary rozwoju:
 • Nauczanie i nauka
 • Badanie i dyscyplina
 • Reformy i restrukturyzacja
 • Odpowiedzialność społeczna i zaangażowanie społeczności

Absolwenci na żądanie

Mamy ponad 6 000 studentów, a każdego roku około 1500 absolwentów z doskonałą kwalifikacją akademicką, przenoszonymi umiejętnościami, twórczym spojrzeniem i świeżą perspektywą. Są oni na żądanie od pracodawców z całego świata, którzy dostrzegają zalety zatrudniania talentów z międzynarodową perspektywą.

Nasza polityka internacjonalizacji oznacza, że ​​nasi studenci mogą studiować na uniwersytecie w Nottingham w Wielkiej Brytanii lub wybierać się jako student wymiany lub studiowania zagranicę do innych uniwersytetów na całym świecie.

Międzynarodowi studenci pochodzą z ponad 60 krajów na całym świecie, a chińscy studenci licencjonowani są wybierani spośród większości prowincji na podstawie egzaminów wstępnych do college'u.

Konkurs na wjazd jest sztywny, a studenci muszą mieć minimalny poziom znajomości języka angielskiego w programach studiów. Znamy wiele zagranicznych kwalifikacji do wyjazdu do szkoły. Aby uzyskać więcej informacji na temat kwalifikacji potrzebnych do nauki, napisz do nas nasz zespół rekrutacyjny.

Badania na wysokim poziomie

W badaniach UNNC obejmuje się wszystkie wydziały i dyscypliny, a także kilka ośrodków i instytutów, które generują badania mające duże znaczenie.

Zobowiązujemy się do dostarczania światowej wiedzy eksperckiej w dziedzinie badań, która ma znaczenie dla interesów i potrzeb Chin.

Nasze studia podyplomowe odgrywają ważną rolę w naszej społeczności badawczej i chętnie wspieramy talent badawczy przyszłości.

Najwyższej jakości personel

Mamy ponad 600 pracowników dydaktycznych, badawczych i profesjonalnych w UNNC, rekrutowanych przez najlepszych uczelni wyższych, instytutów badawczych i firm z co najmniej 40 krajów na całym świecie.

Wszystkie nauczanie w kampusie odbywa się po angielsku przez personel oddelegowany z Nottingham lub wyznaczony na standardy uniwersyteckie w Nottingham.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ba (hons) finanse, księgowość i zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Chiny Ningbo

Ten kurs zapewnia kompleksową edukację licencjacką w zakresie finansów i rachunkowości, w połączeniu z pełnym zrozumieniem teorii i praktyki zarządzania w różnych organizacjach. [+]

BA (Hons) Finanse, rachunkowość i zarządzanie

Ten kurs zapewnia kompleksową edukację licencjacką w zakresie finansów i rachunkowości, w połączeniu z pełnym zrozumieniem teorii i praktyki zarządzania w różnych organizacjach. W szczególności stopień zapewnia silny interdyscyplinarny rdzeń materiału w teorii i praktyce rachunkowości i finansów, koncentrując się na nowoczesnej firmie i jej otoczeniu finansowym.

Jako absolwent będziesz mieć solidne podstawy do udanej kariery w wielu obszarach biznesowych lub do dalszych badań i badań. Będziesz miał szczegółową wiedzę na temat finansów, księgowości i koncepcji zarządzania oraz umiejętności samodzielnego stosowania ich w sprawach biznesowych.... [-]


BA English Language and Applied Linguistics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Chiny Ningbo

[+]

[-]

Ba studia europejskie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Chiny Ningbo

Pierwszy rok obejmuje specjalny program języka angielskiego dla celów akademickich zaprojektowane przez doświadczonych pracowników z uznaniem Centrum Nauki Języków Angielskiego (Cele) na Uniwersytecie w Nottingham. [+]

ba studia europejskie Struktura kursu

Rok 1 (rok wstępny)

Ten rok nie jest obowiązkowy dla studentów z odpowiednimi kwalifikacjami na rok drugi. Pierwszy rok obejmuje specjalny program języka angielskiego dla celów akademickich, opracowany przez wysoce doświadczony personel z uznanego Centrum Nauczania Języka Angielskiego (CELE) na Uniwersytecie w Nottingham. Jest to starannie zintegrowane z programami studiów oferowanymi przez każdą szkołę akademicką, aby przygotować studentów w pełni na lata 2-4 stopnia.

Rok 2 (Rok Kwalifikacyjny)

W tym pierwszym roku studiów specjalistycznych można wybierać spośród modułów obejmujących historyczne, społeczne i kulturowe podstawy nowoczesnej Europy. Moduły te są zorganizowane wokół podejścia uczenia studencie z dużym czytania, jak praktykować umiejętności badania będą potrzebne do bardziej niezależnych badań w stopniu później. Weźmiesz także udział w szkoleniu językowym, które ma na celu rozwój umiejętności komunikacji wielojęzycznej potrzebnej do odniesienia sukcesu na arenie międzynarodowej.... [-]


BSc

BSc (Hons) Computer Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Chiny Ningbo

[+]

[-]

Licencjat

BEng (Hons) Chemical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2019 Chiny Ningbo

[+]

[-]

Filmy

The University of Nottingham Ningbo China

Mavic Pro Drone Tour of The University of Nottingham Ningbo China