Vatel Hotel & Tourism Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj zarządzanie hotelami w szkole Vatel w Suzhou w Chinach

Unikatowy w Chinach, Vatel Suzhou oferuje mieszankę kursów teoretycznych i praktyk w hotelach, restauracjach, kurortach i innych instytucjach partnerskich

Vatel Suzhou oferuje dwa stopnie naukowe (licencjat w ciągu trzech lat i tytuł MBA w ciągu dwóch lat) oraz dostosowane programy krótkoterminowe dla kadry kierowniczej i menedżerów. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim, aby zapewnić naszym studentom międzynarodową ekspozycję, której potrzebują, aby wziąć udział w coraz bardziej wymagającej branży hotelarskiej. Vatel Suzhou wprowadzi do Chin jedną z najbardziej zaawansowanych sztuk gościnności, francuską „art de Vivre”. Vatel Suzhou współpracuje z trzema pięciogwiazdkowymi hotelami oddalonymi o mniej niż 30 minut drogi od kampusu, aby zorganizować praktyki zawodowe, podczas których studenci będą alternatywnie pracować w kuchni, F

Nauczyciele odgrywają bardzo ważną rolę w przyszłym sukcesie. W Vatel nauczyciele przekazują ci swoją wiedzę i swoją pasję. Dzięki interaktywnym metodom szkolenia zbliżonym do rzeczywistości branży hotelarskiej. Dają ci narzędzia do rozwijania umiejętności technicznych, koncepcyjnych i analitycznych jako przyszłych menedżerów. Długotrwałe zaangażowanie kadry nauczycielskiej Vatel, bez względu na to, czy są nauczycielami akademickimi, czy gościnnymi wykładowcami wybranymi ze względu na ich doskonałość w swojej dziedzinie, przyczyniają się do sukcesu.

Wybierz Vatel Suzhou

Ze względu na profesjonalne i spersonalizowane szkolenie

W globalnej i wysoce konkurencyjnej gospodarce samo wykształcenie nie jest już wystarczające. Niedawni absolwenci Vatel są preferowani ze względu na swoje ludzkie i zawodowe cechy.

Ze względu na wartości odpowiedzialności i solidarności

Duch Vatel ma swoje korzenie w wartościach podzielanych przez zespół dydaktyczny i studentów: w Vatel każdy ma prawa, ale także obowiązki, ale wszyscy są uprawnieni do uczestnictwa w sukcesie zawodowym przyszłego absolwenta Vatel.

Z powodu programu wymiany Marco Polo

Kandydaci, kontynuując studia w Vatel, są zanurzeni w innej kulturze, w innym języku, stają się bardziej otwarci na innych, są lepiej przygotowani do międzynarodowej kariery.

Ze względu na jego innowacje

Podczas dorocznej konwencji międzynarodowej wszyscy dyrektorzy szkół Vatel mogą się spotkać, aby omówić innowacje w nauczaniu w swoich szkołach. Najlepsze z tych innowacji są następnie włączane do programów nauczania Vatel.

Ze względu na 35 000 absolwentów, sieć, na którą możesz liczyć

Każdy z 7 000 uczniów, niezależnie od tego, gdzie znajduje się jego szkoła przyjmująca, może liczyć na wszystkich w grupie Vatel i na 35 000 absolwentów pracujących w najpiękniejszych hotelach na ziemi. Ta sieć jest silniejsza niż jakakolwiek inna, aby pomóc ci znaleźć pracę, która odpowiada Twoim marzeniom i ambicjom.

Ze względu na wsparcie hoteli JHM

W ramach Grupy JHM istnieje wiele hoteli, które zapewniają naszym studentom i absolwentom staż i formalne oferty pracy. JHM pomaga uczniom rozwinąć karierę w branży hotelarskiej.

126351_JHM.png

Join.ln Hospitality Management Co., Ltd. (JHM) oferuje wysoki poziom kultury korporacyjnej i rygorystyczny system zarządzania przedsiębiorstwem z globalną perspektywą zarządzania międzynarodowymi standardami. Międzynarodowy zespół składający się z najlepszych talentów zarządzających gościnnością jest w miejscu, aby zapewnić, że każdy gość odwiedzający nasze nieruchomości może cieszyć się najwyższą jakością.

Portfolio marki JHM obejmuje ekskluzywne hotele Tonino Lamborghini

Aby pomóc w szybkiej ekspansji i zapewnić wystarczającą dostępność talentów do rosnącej liczby nieruchomości, Vatel Hotel

Szkoła hotelarska oferująca najnowocześniejsze udogodnienia

nowy ekologiczny kampus o powierzchni 3500 metrów kwadratowych | 14 nowocześnie wyposażonych klas z projektorem wideo i Wi-Fi | Vatel cafe ćwiczysz swoje koktajle i umiejętności baristy | fałszywy pokój hotelowy, w którym możesz ćwiczyć swoje umiejętności sprzątania i ustawiania.

Praktyki i staże są dostępne w najlepszych hotelach w Suzhou i Chinach

W sumie 2376 pokoi w 7 hotelach jest dostępnych dla naszych studentów na praktyki zawodowe i staże:

 • Suzhou Crowne Plaza: 354 pokoje
 • Suzhou Tonino Lamborghini: 91 pokoi
 • Suzhou Kempinski: 458 pokoi
 • Suzhou Hyatt: 355 pokoi
 • Suzhou Nikko: 469 pokoi
 • Kunshan Tonino Lamborghini: 289 pokoi
 • Huangshi Tonino Lamborghini: 360 pokoi

Vatel Cafe i restauracja Vatel dostępne dla naszych uczniów, aby ćwiczyć swoje umiejętności

 • Położona na terenie kampusu kawiarnia Vatel oferuje naszym studentom najlepszą okazję do ćwiczenia zarządzania kawiarniami.
 • Położona w hotelu Suzhou Tonino Lamborghini restauracja Vatel oferuje lokalnym klientom autentyczne dania kuchni francuskiej; tymczasem zapewnia wysokiej klasy zaplecze szkoleniowe dla naszych studentów.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

Ciesz się stylem życia Suzhou, tradycją spotkaną z nowoczesnością

Ze słynnymi kanałami i jeziorami w całym mieście, Suzhou zostało nazwane „Wenecją Wschodu”. Jest to jedno z najstarszych miast w Chinach z historią ponad 2500 lat, położone w delcie rzeki Jangcy.

Marco Polo odwiedził Suzhou i był zaskoczony jej różnorodną kulturą i dobrze prosperującym przemysłem.

Jako miasto turystyczne Suzhou słynie z historii, atrakcji turystycznych oraz rozwoju gospodarczego.

Raj w niebie, Suzhou na ziemi

Uznane za najlepsze żyjące miasto w Chino, Suzhou nazywane jest „krajem ryb i ryżu” zasobów naturalnych i delikatnych wyrobów rzemieślniczych. Słynne specjalności to jedwab Suzhou, hafty Suzhou, fons, tradycyjne chińskie instrumenty muzyczne, lampiony, meble, jadeitowe rzeźby, jedwabne tkaniny, herbata Biluochun, kraby z jeziora itp.

Centrum transportu

Park przemysłowy Suzhou jest najbardziej dynamicznym i żywotnym parkiem przemysłowym w Chinach, w którym znajduje się ponad 3000 przedsiębiorstw, dziesiątki wysokiej klasy hoteli i kurortów oraz największe centrum handlowe w Asia Suzhou Center. Znajduje się w najważniejszym węźle transportowym, Suzhou jest 30 minut szybkim pociągiem do Szanghaju.

Klejnot historyczny i kulturowy

To miasto ma ponad 60 zachowanych klasycznych ogrodów, które są wymienione jako Światowe Dziedzictwo Kulturowe, takie jak Ogród Pokornego Administratora, Ogród Lingering. Poza tym są słynne Kunqu Opera i Pingtan (śpiewanie ballad w dialekcie Suzhou). Ulice i pasy starego miasta są w stylu dynastii Song. Poświęć trochę czasu i poznaj najbardziej tradycyjną kulturę tutaj w Suzhou.

Vater, A Global Network of Hospitality Management Schools and Alumni

Vatel ma 50 szkół zarządzania gościnnością w Europie, w obu Amerykach, w Azji i Afryce. Dzielą tę samą misję: przygotowywanie młodszych pokoleń do budowania swojej przyszłości zawodowej w międzynarodowych branżach hotelarsko-turystycznych.

Vatel postanowił:

 • Naucz techniki zarządzania oparte na dwóch wiekach historii w branży hotelarskiej, oparte na wysokiej jakości usługach i zadowoleniu klientów. Dotyczy to wszystkich aspektów kulturowych klientów, od kraju, w którym znajduje się hotel, po personel w nim zatrudniony.
 • Przekazuj francuską sztukę gościnności, uznaną na całym świecie jako znak jakości, dobrego smaku i doskonałości.
 • Naucz francuskiego we wszystkich krajach niefrancuskojęzycznych, w których działa nasza grupa.

Mamy obecnie 35 000 absolwentów, którzy pracują na całym świecie i którzy z dumą nazywają siebie Vateliens i pracują w najpiękniejszych hotelach na ziemi.

Vatel wchodzi na rynek międzynarodowy

Na początku XXI wieku, 20 lat po otwarciu pierwszej szkoły Vatel we Francji, wszystkie międzynarodowe czynniki rozwoju były gotowe: nasza koncepcja edukacyjna oparta na postępowym i kontrolowanym połączeniu teorii i doświadczenia zawodowego została udowodniona; jest trwały i gotowy do wprowadzenia za granicę. Od tego czasu powstały nowe kampusy w Europie, Azji, obu Amerykach i Afryce.

Sieć szkół Vatel, zlokalizowana na czterech kontynentach, stanowi pierwszą światową grupę szkół biznesu w zakresie hotelarstwa i zarządzania turystyką, wybraną przez profesjonalistów na najlepszą szkołę zarządzania hotelarstwem.

Duch Vatel, wartości na całe życie

Sukces Vatel opiera się na pięciu filarach. Na całym świecie nasi wykładowcy nauczyli się:

 • mają głębokie więzi ze swoimi uczniami.
 • stworzyć dynamiczne warunki uczenia się.
 • przekazać swoją wiedzę i umiejętności.
 • wprowadzić pojęcie właściwego postępowania we wszystkich sytuacjach.
 • utrzymują bliskie relacje ze specjalistami pracującymi na stanowiskach kierowniczych hoteli i turystyki.

Zespoły dydaktyczne Grupy Vatel składają się w równej mierze z profesorów z uniwersytetów i specjalistów, którzy wyrobili sobie markę w swoich dziedzinach.

Lokalizacje

Suzhou

Address
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
Suzhou, Jiangsu, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium