Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy partnerstwem pomiędzy Uniwersytetem Zhejiang a University of Illinois w Urbana-Champaign. Zapewniamy wyjątkowe doświadczenia edukacyjne z nieograniczonymi możliwościami. Zobowiązujemy się do kształcenia innowatorów w dziedzinie inżynierii i liderów jutra.

INSTYTUT ZJU-UIUC

Uniwersytet Zhejiang - University of Illinois w Urbana-Champaign Institute (Instytut ZJU-UIUC lub ZJUI) to nowa, prowadzona wspólnie, szkoła inżynierska. Poprzez wprowadzenie światowej sławy programów inżynieryjnych i zasobów UIUC, uzupełnionych o wkłady kolegiów i wydziałów ZJU, Instytut ZJU-UIUC zapewni światowej klasy wykształcenie inżynierskie.

  • Uniwersytet Zhejiang

Założona w 1897 roku, Zhejiang University jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół wyższych w Chinach. Zgłaszając się bezpośrednio do Ministerstwa Edukacji, Uniwersytet Zhejiang jest uniwersytetem "211 Project" i "985 Project", silnie wspieranym przez władze centralne, prowincjonalne i lokalne. Jest członkiem Ligi C9 i Stowarzyszenia Uniwersytetów Regionu Pacyfiku. Programy inżynieryjne Uniwersytetu Zhejiang zajęły 4. miejsce w rankingu najlepszych światowych uniwersytetów na świecie opublikowanym przez US News

  • Uniwersytet Illinois w Urbana-Champaign

Założony w 1867 roku University of Illinois w Urbana-Champaign (UIUC) jest publicznym uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania w USA. Jest członkiem-założycielem Big Ten Conference i członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich Uniwersytetów. Uczelnia uznawana jest za instytucję "publicznego bluszczu". UIUC zajęła 4. miejsce w rankingu akademickim światowych uniwersytetów w dziedzinie inżynierii / technologii i nauki, opublikowanym w 2015 roku.

Badania

Instytut ZJU-UIUC zrywa granice pomiędzy tradycyjnymi dyscyplinami inżynierskimi i nie planuje ustanawiać departamentów lub instytutów opartych na dyscyplinach. Zamiast tego tworzy interdyscyplinarne zespoły i działania oraz zachęca do wielodyscyplinarnej konwergencji wiedzy i wzajemnej współpracy. Odpowiednio do tego interdyscyplinarnego nacisku organizowane są zajęcia eksperymentalne obejmujące inżynierię i naukę systemów, systemy informatyczne i naukę cyfrową oraz naukę o inżynierii energetycznej i środowiskowej dla studentów zaawansowanych. Kursy podkreślające przedsiębiorczość i kreatywne rozwiązywanie problemów są uwzględniane w całym programie nauczania. Kursy projektowe obejmują studentów z wielu programów studiów, pracujących razem. Działania te kultywują innowacyjne talenty dzięki przekrojowej i wielodyscyplinarnej wiedzy.

Pula Wydziału

  • Wybitni uczeni, którzy znaleźli się na swoich polach
  • Profesorowie międzynarodowej rangi
  • Członkowie Narodowego Talentu na tysiąc młodych talentów

Źródło wydziału

  • Uniwersytet Illinois w Urbana-Champaign
  • Talenty rekrutowane z najlepszych uniwersytetów międzynarodowych, w tym MIT, UC Berkeley, UIUC, CalTech, ZJU, Tsinghua, Cambridge itd.
  • Uniwersytet Zhejiang

Międzynarodowy kampus

Instytut ZJU-UIUC opiera się na międzynarodowym kampusie Uniwersytetu Zhejiang. Aby zbadać nowe modele szkolnictwa wyższego, które łączą najlepsze praktyki Wschodu i Zachodu, czerpać z zaawansowanych doświadczeń edukacyjnych na całym świecie i rozwijać innowacyjne talenty z międzynarodową wizją, Uniwersytet Zhejiang zapoczątkował rozwój Międzynarodowego Kampusu w lutym 2013 r. Plan został zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji w październiku 2015 r., a pierwsi studenci zostali przyjęci we wrześniu 2016 r. Międzynarodowy kampus kładzie nacisk na model college'u stacjonarnego. Każda szkoła wyższa zapewnia przyjazne i wspierające warunki do nauki i życia. Każdy uczeń ma prywatną sypialnię, wspólną łazienkę i wspólną przestrzeń życiową. Każda uczelnia oferuje udogodnienia biblioteczne, pokoje do nauki, powierzchnie dyskusyjne i interaktywne, pralnię, pomieszczenia do aktywności i sale fitness.


Lokalizacja

Międzynarodowy kampus znajduje się w Haining w północno-wschodniej prowincji Zhejiang. Haining znajduje się w sercu strefy ekonomicznej delty rzeki Jangcy, z Hangzhou na zachodzie, Suzhou na północy i Szanghaju zaledwie 120 kilometrów na wschód. Istnieje pięć krajowych i międzynarodowych lotnisk w ciągu 2 godzin jazdy, Szanghaj-Hangzhou kolei dużych prędkości przecina miasto. Wiele dróg ekspresowych wi wokół miasta łączy się z Hangzhou, Suzhou, Szanghajem, Ningbo i resztą Chin.

Stypendia

1) Stypendia międzynarodowe doskonałości

Najbardziej wykwalifikowani kandydaci otrzymają stypendium International Excellence Scholarship, które obejmuje:

· Pełne czesne: 200 000 CNY rocznie

· Zakwaterowanie na terenie kampusu Haining: 8 000 CNY rocznie

· Międzynarodowe studenckie ubezpieczenie medyczne: 800 CNY rocznie. (Odpowiednie ubezpieczenia medyczne można znaleźć na stronie www.lxbx.net).

· Zasiłek mieszkaniowy: 1400 CNY miesięcznie

Każdy naukowiec będzie co roku poddawany przeglądowi i odnawiany do czterech lat akademickich pod warunkiem spełnienia przez ucznia wymagań dotyczących zadowalającego postępu w kierunku stopni i przestrzegania zasad Uniwersytetu Zhejiang i Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign.

2) Wspieranie stypendiów

W 2018 r. Każdy student międzynarodowy, który nie uzyska międzynarodowego stypendium doskonałości, otrzyma stypendium wspierające, które obejmuje:

· Częściowe zwolnienie z czesnego: 80 000 CNY rocznie

· Międzynarodowe studenckie ubezpieczenie medyczne: 800 CNY rocznie. (Odpowiednie ubezpieczenia medyczne można znaleźć na stronie www.lxbx.net).

Odnawialny do 4 lat akademickich, z zastrzeżeniem podobnej rocznej oceny jak dla stypendium International Excellence.

Proszę złożyć wniosek za pośrednictwem strony https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje program inżynierii elektrycznej. Elektrotechnika to wielopłaszczyznowa dyscyplina i wytwo ... [+]

PRZEGLĄD PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje program inżynierii elektrycznej. Elektrotechnika to wielopłaszczyznowa dyscyplina i wytworzyła zdumiewający postęp technologicznych innowacji, które ukształtowały praktycznie każdy aspekt współczesnego życia. Jest to szybko rozwijająca się dyscyplina oparta na zastosowaniu matematyki, fizyki i obliczeń w celu zaspokojenia potrzeb naszego sieciowego społeczeństwa informacyjnego.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program i spełnią wymagania obu uczelni otrzymają dwa tytuły licencjata w zakresie ich głównych dziedzin:

-Bachelor of Science z University of Illinois... [-]

Chiny Hangzhou
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje Computer Engineering. Inżynieria informatyczna rozwija rozumienie przez uczniów systemu k ... [+]

PRZEGLĄD PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje Computer Engineering. Inżynieria informatyczna rozwija rozumienie przez uczniów systemu komputerowego od góry do dołu - od oprogramowania aplikacyjnego do systemów operacyjnych po sprzęt i obwody. Przygotowuje studentów do tworzenia szerokiej gamy systemów komputerowych i urządzeń, z których wszyscy korzystamy i na co dzień polegamy.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program i spełnią wymagania obu uczelni otrzymają dwa tytuły licencjata w zakresie ich głównych dziedzin:

-Bachelor of Science z University of Illinois

-Bachelor of Engineering z Uniwersytetu Zhejiang... [-]

Chiny Hangzhou
Wrzesień 2020
Język angielski
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje program inżynierii lądowej i środowiskowej. Program ten tworzy inżynierów cywilnych i śro ... [+]

PRZEGLĄD PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje program inżynierii lądowej i środowiskowej. Program ten tworzy inżynierów cywilnych i środowiskowych, którzy są odpowiedzialni za projektowanie i budowę krajowej infrastruktury cywilnej i morskiej (budynki, mosty i konstrukcje morskie, systemy autostrad, lotniska i systemy transportu energii, tamy, śluzy, wały i kanały; wszystkie systemy uzdatniania i dystrybucji wody oraz wszystkie aspekty zarządzania środowiskiem, zapobiegania zanieczyszczeniom i ich naprawiania.

PERSPEKTYWY ROZWOJU KARIERY

Absolwenci pracują w obszarach takich jak:

zarządzanie konstrukcją i projektamizanieczyszczenie i ekologiajakość wody i leczeniehydrologiazagrożenia biologiczne i skażeniepodziemna dynamika i powstrzymywanie powstawania odpadówtransportplanowanie i zarządzanie miastamiinżynieria drogowa i drogowazachowanie strukturalne, analiza i projektowanieinteligentne miasta i inteligentna infrastrukturazapobieganie katastrofom i ich łagodzenie... [-]
Chiny Hangzhou
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje program Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute maszyn. ... [+]

PRZEGLĄD PROGRAMU

Inżynieria mechaniczna jest jednym z najbardziej zróżnicowanych programów w dziedzinie inżynierii. Wpływa na prawie wszystkie aspekty naszego życia i obejmuje wiele obszarów specjalizacji: systemy motoryzacyjne; Bioinżynieria; spalanie i napęd; metodologia projektowania i trybologia; dynamiczne systemy i kontrole; systemy energetyczne i termodynamika; mechanika płynów; wymiana ciepła; wytwarzanie i produkcja; zachowanie i przetwarzanie materiałów; i mikroskali oraz nanoskalowe zjawiska i systemy.

PERSPEKTYWY ROZWOJU KARIERY

Absolwenci będą pracować na stanowiskach kierowniczych i kierowniczych w dziedzinach takich jak:

Produkcja, energia i transport.Przemysł lotniczyObrona i bezpieczeństwoOprogramowanie komputerowe i elektronikaAutomobilowyŚrodowiskoZdrowie i inżynieria biologicznaBadania i rozwójRobotykaSystemy termiczneAutomatyka przemysłowaCHARAKTERYSTYKA DISTYNKOWA... [-]
Chiny Hangzhou
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku