Przeczytaj oficjalny opis

The College

Internapa College to prywatna uczelnia zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji

Wybór odpowiedniego college'u może być czasem przytłaczający. Poniżej przedstawiamy charakterystyczne cechy naszego Kolegium, które mogą pomóc Ci zdecydować, czy jest to najlepsza opcja dla Ciebie i czego możesz oczekiwać od swojego wyższego wykształcenia, wybierając Internapa College .

Akredytowane programy
 • Nasze akredytowane programy mogą pomóc Ci przenieść kredyty na dowolny uniwersytet na świecie
Stosunek jakości do ceny
 • W oparciu o udogodnienia i usługi, które oferujemy naszym studentom, oferujemy wysoce konkurencyjny pakiet opłat za studia.
Renomowane staże
 • Nasze coroczne targi pracy przyciągają znane organizacje z branży hotelarskiej i turystycznej, w których studenci będą mieli okazję zdobyć doświadczenie od liderów branży.
Idealna lokalizacja
 • Położony pomiędzy dwoma głównymi celami turystyki w Europie: Ayia Napa
Możliwości transferu
 • Nasze silne partnerstwo z wiodącymi uniwersytetami oznacza, że nasi absolwenci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Misja

Wiadomość od dyrektora zarządzającego

Misją INC jest dalszy rozwój szkoły wyższej poprzez wspieranie środowiska uczenia się, w którym studenci, wykładowcy, pracownicy i interesariusze dążą etycznie do osiągnięcia swoich celów i wypełnienia swoich obowiązków społecznych. W INC dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić studentom osobiste wsparcie w osiągnięciu doskonałości akademickiej, zawodowej i społecznej na dziś i na przyszłość.

Misja INC opiera się na siedmiu centralnych elementach:

 • Wyjątkowe środowisko uczenia się
 • Wydział i rozwój studentów
 • Osiągnięcia zawodowe
 • Integracja i różnorodność wielokulturowa
 • Uczciwość i uprzejmość
 • Kształcenie ustawiczne
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu
Filozofia

INC jest zaangażowany w zapewnianie programów edukacyjnych, które rozwijają indywidualne umiejętności, wzmacniają relacje międzyludzkie, zwiększają dobrobyt społeczności i zwiększają świadomość, a różnorodność jest źródłem odnowy i witalności.

Uwzględniając wolność akademicką jako zasadę przewodnią, programy INC są wzorowane na amerykańskich i europejskich standardach edukacyjnych, zapewniając studentom różnorodne możliwości transferu.

W INC ocena i dostosowanie są podstawowym narzędziem w osiąganiu jakości edukacji, wydajności oraz ciągłego doskonalenia i wzrostu.

Cele

Strategiczne cele Kolegium kierują decyzjami dotyczącymi przyszłego rozwoju instytucji.

„Głównym celem INC jest przekazywanie wiedzy, dążenie do prawdy i uczciwości oraz wspieranie rozwoju intelektualnego i moralnego”.

 • Oferowanie wysokiej jakości programów integrujących sztukę i naukę wyzwoloną z profesjonalnym przygotowaniem
 • Aby przygotować uczniów do skutecznego funkcjonowania w środowisku wielokulturowym
 • Aby osiągnąć cel akademicki poprzez nauczanie, działalność naukową, analizę, debatę, studia i służbę
 • Aby wybrać i utrzymać wykwalifikowany wydział i wspierać ich rozwój
 • Wspieranie programów edukacyjnych poprzez odpowiednie zasoby ludzkie, fizyczne i finansowe
 • Adekwatność finansowa w celu wsparcia przyszłego rozwoju instytucji
 • Działać jako inkubatory pomysłów i wnosić wkład w społeczeństwo i społeczność biznesową poprzez programy, które będą wspierać ogólny rozwój i dobrobyt Cypru
 • Uznana za uznaną akredytowaną instytucję szkolnictwa wyższego oferującą szereg programów akademickich i zawodowych120336_pexels-photo-1595391.jpeg

InterNapa w skrócie

Nasz profil

Internapa College to prywatna uczelnia zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji

Internapa College został założony jako G. Takkas Educational College w 2003 roku, aby oferować wyższe wykształcenie na szerokiej, liberalnej i nowoczesnej podstawie i jest otwarty dla wszystkich bez względu na płeć, religię lub rasę. W 2007 r. Kolegium, starając się ewoluować jako nowoczesna uczelnia tego regionu, zmieniło nazwę na „ Internapa College ” (INC), aby ściślej identyfikować się z szerszym obszarem geograficznym.

College oferuje akredytowane programy z zakresu hotelarstwa

Lokal

Internapa College znajduje się w dwóch pobliskich lokalizacjach, Marthelenio i Yiorkios, które wspierają odpowiednio działania akademickie i administracyjne.

Marthelenio

Główny budynek, budynek Marthelenio, składa się z biur wydziałowych, wydziału spraw akademickich, sal wykładowych, laboratorium kuchennego, laboratorium komputerowego, laboratorium pracownika wsparcia osobistego oraz stołówki i restauracji edukacyjnej.

Udogodnienia

Główny budynek, budynek Marthelenio, składa się z biur wydziałowych, wydziału spraw akademickich, sal wykładowych, laboratorium kuchennego, laboratorium komputerowego, laboratorium pracownika wsparcia osobistego oraz stołówki i restauracji edukacyjnej.

* Trwa budowa dodatkowej podłogi, która zwiększy naszą zdolność do 1100 studentów .

Yiorkios

Nowo wyremontowany budynek Yiorkios znajduje się 100 m od budynku Marthelenio i mieści bibliotekę na parterze, a na pierwszym piętrze biura dyrektora zarządzającego, rachunki i wstępy.

Biblioteka

Biblioteka jest istotną częścią naszego środowiska edukacyjnego i jest otwarta dla studentów, wykładowców i członków Kolegium, a także społeczności lokalnej. Bibliotekę zatrudnia pełnoetatowy bibliotekarz posiadający kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu bibliotek, a także posiada przestrzeń do nauki i badań oraz dostęp do komputera / Internetu.

Składa się z ponad 5000 książek i czasopism, zapewniając łatwy dostęp do informacji wszystkim studentom i wykładowcom. Wszystkie książki są uporządkowane zgodnie z systemem klasyfikacji dziesiętnej Deweya i obsługiwane przez specjalnie dedykowaną sieć komputerową. Informacje bibliograficzne dla każdej książki są wprowadzane do oprogramowania bibliotecznego ABEKT. Biblioteka ma dostęp do elektronicznych baz danych, stanowiących dodatkowe źródło badań online, umożliwiając wykładowcom i personelowi dostęp do wielu recenzowanych artykułów z wielu czasopism.119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Lokalizacja uczelni

Republika Cypryjska jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym i znajduje się na jej wschodniej części. Cypr jest członkiem Unii Europejskiej od 2004 roku. Jest nowoczesnym kosmopolitycznym krajem, który łączy kulturę europejską z bogatą historią. Wyspa Afrodyty, jak wiadomo, ma położenie geograficzne między trzema kontynentami: Europą, Azją i Afryką.

College znajduje się we wschodniej części wyspy w gminie Sotira, bardzo blisko dwóch najpopularniejszych europejskich ośrodków turystycznych, Ayia Napa i Protaras. Ta lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce do studiowania zarządzania hotelarstwem, sztuki kulinarnej i administracji biznesu. Studenci Kolegium mają tę dodatkową zaletę, że mogą odbywać letnie staże w znanych hotelach i restauracjach.

Zakwaterowanie dla studentów

Zakwaterowanie dla studentów znajduje się w Ayia Napa, oferując uczniom żywe środowisko do spędzenia podczas studiów tutaj. Istnieje kilka połączeń autobusowych do college'u, zajmujących około trzydzieści minut.120608_pexels-photo-Cyprus1.jpeg

Dlaczego Cypr

Wspaniała pogoda - przez cały rok

Cypr cieszy się przyjemnym klimatem śródziemnomorskim, z suchymi latami od maja do października i łagodnymi zimami od grudnia do lutego. Lata są ciepłe, a temperatury sięgają 32-38 ° C, a bezchmurne niebo i morska bryza tworzą przyjemną atmosferę na obszarach przybrzeżnych. Zimowe temperatury wahają się w granicach 12-18 ° C w ciągu dnia.

Główne miejsce turystyczne

Cypr jako wyspa otoczona jest wybrzeżem, a każda z jego plaż zachwyci Cię swoimi wyjątkowymi, niepowtarzalnymi cechami. Cypr ma jedne z wiodących ośrodków turystycznych w Europie, co czyni go idealnym miejscem do studiowania gościnności

Bezpieczeństwo

Według najnowszych badań Cypr jest jednym z najbezpieczniejszych hrabstw na świecie. W szczególności ma jeden z najniższych wskaźników przestępczości i jedne z najlepszych liczb w policji.

Poziom edukacji

Cypr oferuje wysoki poziom edukacji z jakością szkolnictwa wyższego i programów na Cyprze zapewnianych przez Cypryjską Agencję Zapewnienia Jakości i Akredytacji w Szkolnictwie Wyższym. Agencja przestrzega procedur oraz kryteriów oceny i akredytacji europejskich norm i wytycznych, które są wymogami Europejskiej Sieci Zapewnienia Jakości (ENQA).

Życzymy miłej nauki (i spędzania czasu na Cyprze)

Historia: Historia i kultura Cypru należą do najstarszych na świecie. Wykopaliska archeologiczne pochodzą sprzed 9 000 lat. Bogaty krajobraz kulturowy wyspy obejmuje setki stanowisk archeologicznych rozrzuconych po całej wyspie, reprezentujących różne okresy historyczne w jej rozwoju.

Koszty utrzymania: Koszty utrzymania są stosunkowo niskie na Cyprze, a ceny są znacznie niższe niż w większości krajów Europy Północnej. Cypr oferuje wysoki standard życia za przystępną cenę. Ceny zakwaterowania w kwaterach studenckich w rejonie Ayia Napa są bardzo przystępne.

Historia

Historia i kultura Cypru należą do najstarszych na świecie. Wykopaliska archeologiczne pochodzą sprzed 9 000 lat. Bogaty krajobraz kulturowy wyspy obejmuje setki stanowisk archeologicznych rozrzuconych po całej wyspie, reprezentujących różne okresy historyczne w jej rozwoju.

Koszty utrzymania

Koszty utrzymania na Cyprze są stosunkowo niskie, a ceny znacznie niższe niż w większości krajów Europy Północnej. Cypr oferuje wysoki standard życia za przystępną cenę. Ceny zakwaterowania w kwaterach studenckich w rejonie Ayia Napa są bardzo przystępne.

Gościnność cypryjska

Cypryjska gościnność jest tak samo znana jak słońce i morze wyspy. Cypryjczycy są z natury ciepłym i kochającym ludem, który od razu robi wrażenie na odwiedzających Cypr; wszędzie atmosfera jest relaksująca i przyjazna. Cypryjczycy to bardzo anglojęzyczna populacja, więc poznawanie ludzi jest zawsze łatwe.120609_pexels-photo-Cyprus.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Internapa College

Celem programu jest zapewnienie studentom kompetencji akademickich, zawodowych i menedżerskich potrzebnych w szerszej branży hotelarsko-turystycznej. Studenci będą naraże ... [+]

Cel programu

Celem programu jest zapewnienie studentom kompetencji akademickich, zawodowych i menedżerskich potrzebnych w szerszej branży hotelarsko-turystycznej. Studenci będą narażeni na kreatywne środowisko uczenia się i przedsiębiorczości w celu rozwinięcia silnych atrybutów przywódczych i kultury zawodowej zorientowanej na gościnność. Program stymuluje zasady akademickie poprzez refleksyjne uczenie się i krytyczne myślenie na kursach teoretycznych i zawodowych, a jako inkubator wspiera studentów w stosowaniu multidyscyplinarnych metod zarządzania, rozwiązywania problemów, skutecznego podejmowania decyzji i najlepszych praktyk biznesowych. Wraz ze stażami i doświadczeniem zawodowym program oferuje studentom możliwość profesjonalnego nawiązywania kontaktów w celu rozwoju ich przyszłej kariery. Absolwenci będą oczekiwać zatrudnienia na stanowiskach nadzorczych / kierowniczych i pracy w różnych organizacjach w branży hotelarsko-turystycznej.... [-]

Cypr Sotira
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku