Przeczytaj oficjalny opis

Larnaka College jest jednym z najbardziej tętniących życiem uczelni utworzonych w Larnace na Cyprze i oferuje wysokie standardy edukacji prywatnej na szerokiej gamie programów dla studentów z całego świata. Larnaka College jest należycie zarejestrowane i rozpoznawane z ministerstwa "Edukacja i kultura Cypru. Kolegium słynie z doświadczeniem w obszarze Business Administration, hotelarstwo i turystyka, technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Larnaka College jest zatwierdzonym ośrodkiem aNa w Wielkiej Brytanii, Konfederacji turystyce i hotelarstwie w Wielkiej Brytanii, a także Rady Północnej of Further Education z Wielkiej Brytanii. Larnaka studenci mogą przenieść się do Wielkiej Brytanii do dalszych badań w każdej chwili, jeśli chcą, aby to zrobić.

Wydział składa się z wysoko wykwalifikowanych instruktorów, doświadczonych praktyków akademickich i naukowców, którzy wiedzą, jak wzbogacić doświadczenie edukacyjne uczniów.

Obiektów, liczba i poziom wykładowców oraz koordynacja kursów zgodnych z innowacyjnym Europejskiego Systemu Edukacji, wszystko to przyczynia się do nadania Larnaca College prestiż i wyjątkowe cechy Europejskiego Kolegium.

Kolegium hasłem "Wiedza-Mądrość-Sukces" u podstaw filozofii kolegium. Jest to rozszerzenie etosu uczelni, który charakteryzuje się demokratycznym i pozytywny klimat, szacunku dla siebie, zrozumienia i współpracy.

Kolegium stoi w swoim nowym budynku, położonym w samym centrum Larnaki wśród wszystkich udogodnień miasta. Parter składa się z głównego wejścia i domy wszystkie osobiste szafki uczniów. Na pierwszym piętrze oferuje zadaszone, duży parking dla pracowników i studentów. Drugie piętro składa się z recepcji, urzędach, biurach wydziału, PC-lab, stołówki, biblioteki i biura dyrektorów. Wszystkie sale wykładowe i audytoria są na trzecim piętrze. Zarówno podłogi trzecie i drugie oferują wystarczającą toaletę i wyposażenia pokoju do mycia.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie ze strony studentów na całym świecie, staramy się ustanowionych przedstawicieli akademickich w celu koordynowania wysiłków rekrutacji Kolegium. Dlatego będziemy bardzo zadowoleni, aby dołączyć do rąk z korzyścią dla naszych studentów i naszych organizacji też.

Czekamy na kontakt z Państwem wkrótce. Nie wahaj się z nami skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji potrzebnych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

BA

Larnaca College

Larnaka College School of Business kształci osoby w administracji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem na poziomie uniwersyteckim. ... [+]

Larnaka College School of Business kształci osoby w administracji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem na poziomie uniwersyteckim.

Business Administration (Bachelor of Arts)

Business Administration (4 lata, plus opcjonalnie Fundacja Rok, Bachelor of Arts)

Struktura kursu: MGT 101 Wprowadzenie do zarządzania 2. MTH 102 Matematyka 3. ACC 103 Rachunkowość I 4. ECO 104 Mikroekonomia 5. CSC 105 Computer Wprowadzenie 6. BUS 201 Środowisko biznesowe 7. MGT 202 Organizacje i Zachowanie 8. ACC 203 Rachunkowość II 9. MTH 204 Statystyki 10. ECO 205 Makroekonomia 11. MGT 301 Operation Management 12. CSC 302 Wprowadzenie do e-biznesu 13. MKT 303 Marketing 14. Sprawozdawczość f... [-]
Cypr Larnaca Pakistan Islamabad Bangladesz Dhaka  + 2 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Larnaca College

Jest wspaniałą okazją, aby połączyć swoje studia w Hospitality Management ze studiów i kariery naciskiem na Hotelarstwa. ... [+]

Jest wspaniałą okazją, aby połączyć swoje studia w Hospitality Management ze studiów i kariery naciskiem na Hotelarstwa. Nasz szlak czerpie zarówno rozległą wiedzę teoretyczną i z dnia na dzień, w jaki sposób i jest przeznaczony dla osób, które chcą się rozwijać i aktualizować swoją karierę w hotelu Przemysłu. Absolwenci tego programu, zatem korzyści z szeregu atrakcyjnych możliwości rozwoju zawodowego ponieważ pole Hotelarstwo i Turystyka jest najszybciej rozwijającym się sektorem zatrudnienia w gospodarce Cypru.

BA Turystyki w Hospitality Management KOD PRZEDMIOTU NAZWA PRZEDMIOTU

Głównym wymogiem

HOSP-100 WPROWADZENIE DO branży hotelarskiej R WU-100 WPROWADZENIE DO podróże i turystyka R GER-100 NIEMIECKI JĘZYK I R POL-200 ENGLISH PISANIE R CSC-105 KOMPUTER ZASTOSOWANIE R HOSP-102 WPROWADZENIE DO ZARZĄDZANIA CATERING hotelowych i R WU-200 linii lotniczych i TRAVEL OPERACJE R POL-210 ADVANCE ENGLISH R GER-102 Język niemiecki II R ACC-103 RACHUNKOWOŚĆ I R HOSP-200 Front Office OPERACJE R HOSP-202 DO SPRZĄTANIA I UTRZYMANIE ZARZĄDZANIA R GRE-100 język grecki I R TMGT-101 WPROWADZENIE DO ZARZĄDZANIA R ACC-203 RACHUNKOWOŚĆ II R HOSP-206 ONTRODUCTION DO ZARZĄDZANIA spożywcze i napoje R FOOD HOSP-208 i kontroli kosztów BEVERAGE R GRE-102 język grecki II R BUS-201 OTOCZENIE BIZNESU R MGT-202 Organizational Behavior R HOSP-300 Operations Management RESTAURACJA R POL-300 komunikacja biznesowa R MTH-102 MATHS R ECO-104 MIKROEKONOMIA R HOSP-302 OBIEKTY układ graficzny R MTH-204 R STATYSTYKI HRM-305 R Zarządzanie Zasobami Ludzkimi MKT-303 DO OBROTU R WU-306 INTERNATIONAL gościnności i branży turystycznej R WU-308 Zrównoważona turystyka R ECO-205 Makroekonomia R MIS-214 MANAGEMENT SYSTEM INFORMACYJNY R MGT-301 Operations Management R HOSP-400 USŁUGI zarządzania... [-]
Cypr Larnaca Pakistan Islamabad Bangladesz Dhaka  + 2 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku