DNS The Necessary Teacher Training College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego DNS?

Naszym celem jest kształcenie postępowych nauczycieli, którzy potrafią sprostać wyzwaniom naszych czasów. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniami i kładziemy nacisk na uczenie się poprzez podejście. Studenci, którzy tu przyjeżdżają, mają silne pragnienie rozwijania siebie jako jednostek, nauczycieli i świadomych obywateli świata .

Styl życia

W naszym kampusie mieszkamy, pracujemy, jemy i wspólnie się kształcimy . Uczniowie i nauczyciele prowadzą kolegium razem - podejmujemy decyzje w drodze konsensusowej demokracji . Mamy bogate życie kulturalne na terenie kampusu z ponad 20 różnymi narodowościami dzielącymi i tworzącymi tradycje. Nasza społeczność jest również niezwykła ze względu na wspólną gospodarkę i środowisko wolne od narkotyków i alkoholu . Wszystkie wymienione powyżej tworzą równą, produktywną i kreatywną atmosferę, w której każdy może wnieść swój wkład i zostać wysłuchany.

Nasz program:


Pierwszy rok: Świat to nasza klasa/>


Podróż Afryka

Wraz ze swoim zespołem przygotowujesz się i wyruszasz na 4-miesięczną podróż autobusem do Afryki Zachodniej . Podczas podróży spotykasz się i mieszkasz z mieszkańcami podczas odkrywania społecznych, kulturowych i politycznych aspektów krajów. Autobus staje się twoim domem i klasą. Odkrywasz świat wszystkimi zmysłami, aby lepiej zrozumieć globalną rzeczywistość .

Rozwiń swoją wiadomość

Po powrocie do Europy dzielisz się zdobytą wiedzą. Odwiedzasz szkoły i organizacje, aby udzielać lekcji i warsztatów na temat tego, czego się nauczyłeś. Podnosisz świadomość na temat ważnych kwestii na naszej planecie.

Drugi rok: Myśl globalnie, Działaj lokalnie

Okres europejskiej rzeczywistości

Ty wraz z zespołem przeprowadzasz się do miasta w Europie na 6 miesięcy, by poznać rzeczywistość zwykłych ludzi. Mieszkasz razem i dostajesz pracę. Organizujesz wydarzenia, aby dzielić się doświadczeniami i wzbogacać życie swoich kolegów z pracy i sąsiadów. Dowiesz się, jak działa zachodnie społeczeństwo i co potrzeba, aby to zmienić .

Rób to, co uważasz za najbardziej odpowiedni okres

Identyfikujesz to, co jest dla ciebie najbardziej istotne, abyś rozwijał się jako osoba indywidualna , nauczyciel i obywatel globalny . Tworzysz plan swojego rozwoju i wychodzisz. Możesz zdecydować się na nauczanie w wiosce w Nepalu, pomóc uchodźcom w Turcji lub nauczyć się umiejętności, o której zawsze marzyłeś. Wybór nalezy do ciebie.

3 rok - ucz się przez nauczanie

Skupiasz się na doświadczaniu i rozumieniu rzeczywistości dzieci , młodzieży i nauczycieli w szkołach. Ćwiczysz i rozwijasz swoje umiejętności nauczania poprzez praktykę. Dowiesz się, jakiego rodzaju nauczycielem chcesz być i jak przygotujesz swoich uczniów na XXI wiek .

Aby się uczyć, musimy odkrywać
Dowiadujemy się więcej, gdy wspólnie odkrywamy świat
Najbardziej się rozwijamy, gdy uczymy innych
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat z edukacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat Otwarta rekrutacja Dania Holstebro

DNS to 3-letni międzynarodowy program licencjacki oferujący wykształcenie nauczyciela. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniami i kładziemy nacisk na podejście "uczenie się przez działanie". Naszym celem jest kształcenie postępowych nauczycieli, którzy potrafią reagować na wyzwania naszych czasów poprzez podziały społeczne wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne - i to wszędzie. [+]

Dlaczego DNS?

Naszym celem jest kształcenie postępowych nauczycieli, którzy potrafią sprostać wyzwaniom naszych czasów. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniami i kładziemy nacisk na uczenie się poprzez podejście. Studenci, którzy tu przyjeżdżają, mają silne pragnienie rozwijania siebie jako jednostek, nauczycieli i świadomych obywateli świata .Styl życia/>/>/>W naszym kampusie mieszkamy, pracujemy, jemy i wspólnie się kształcimy . Uczniowie i nauczyciele prowadzą kolegium razem - podejmujemy decyzje w drodze konsensusowej demokracji . Mamy bogate życie kulturalne na terenie kampusu z ponad 20 różnymi narodowościami dzielącymi i tworzącymi tradycje. Nasza społeczność jest również niezwykła ze względu na wspólną gospodarkę i środowisko wolne od narkotyków i alkoholu . Wszystkie wymienione powyżej tworzą równą, produktywną i kreatywną atmosferę, w której każdy może wnieść swój wkład i zostać wysłuchany./strong>... [-]


Kontakt

DNS Necessary Teacher Training College

Adres DNS International Teacher Training College Skorkærvej 8
6990 Holstebro, Dania
Strona internetowa http://www.dns-tvind.dk/
Telefon +45 20 35 23 82