Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj Copenhagen Business College, który jest częścią Niels Brock. Historia Niels Brock sięga ponad 130 lat. Poznaj historię, wartości, organizację i edukację oferowaną przez największą instytucję edukacyjną w Danii.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

O Kopenhadze Business College

W skrócie…

Niels Brock istnieje od wielu lat, ale to nie przeszkadza nam w ulepszaniu i odnawianiu szkoły biznesu. Po prostu nie pozwalamy sobie na rutynę. Zamiast tego staramy się nadal rozwijać i włączać najnowszą wiedzę i technologie w nasze metody edukacyjne. Łącząc tradycje budowane od dziesięcioleci z nowymi metodami, powstaje solidna i współczesna edukacja, która przygotowuje studentów do następnego etapu ich kariery i zapewnia im odpowiednie kompetencje w świecie korporacyjnym.

Podstawowe wartości

W Niels Brock dążymy do stworzenia klimatu dla rozwoju intelektualnego i naukowego. Różnorodność i integracja są kluczem do zapewnienia edukacji biznesowej na najwyższym poziomie. Niels Brock jest zaangażowany w różnorodność we wszystkich swoich wymiarach, w tym różnorodną reprezentację na uniwersytecie, zróżnicowaną społeczność punktów widzenia i środowisk oraz akceptację złożonych tożsamości wszystkich osób związanych z uniwersytetem. Niels Brock uważa, że instytucja będzie silniejsza w wyniku zróżnicowanej populacji studentów, wykładowców, pracowników i członków zarządu. Niels Brock ceni wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w naszej społeczności szkolnictwa wyższego i poprawić ją, niezależnie od narodowości, płci, wieku, klasy społeczno-ekonomicznej, pochodzenia etnicznego, wyznania, orientacji seksualnej i niepełnosprawności.

Misja i wizja

Niels Brock stara się oferować odpowiednie możliwości edukacyjne, które zapewniają duńskiemu światu biznesu niezbędne kompetencje konkurencyjne.

Misja

W Niels Brock zobowiązujemy się być ambitni i wytrwali przy opracowywaniu i oferowaniu odpowiednich możliwości edukacyjnych, które:

  • Zapewnij duńskiemu światu biznesu odpowiednie kompetencje
  • Optymalizuje możliwości dla poszczególnych uczniów.

To jest wkład Nielsa Brocka do duńskiej siły konkurencyjnej.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

Wizja

Ambicją Nielsa Brocka jest być najbardziej międzynarodową i innowacyjną uczelnią biznesową w Danii - uznaną dla naszych pracowników, którzy optymalizują i ułatwiają proces uczenia się studentów.

Status prawny i akredytacje

Niels Brock Copenhagen Business College to oficjalnie uznana duńska szkoła zawodowa oferująca zawodowe programy kształcenia średniego i szkolnictwa wyższego akredytowane przez państwo zgodnie z ustawą o konsolidacji zawodowej w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego nr. 1269 z 29 listopada 2017 r.

Niels Brock działa jako międzynarodowa szkoła oferująca programy policealne na podstawie

  • Umowa franczyzy z Uniwersytetem De Montfort, Leicester, Wielka Brytania
  • Umowa franczyzowa z Middlesex University, Londyn, Wielka Brytania
  • Akredytacja Amerykańskiej Rady Akredytacyjnej Niezależnych Szkół i Szkół (ACICS)

Amerykański Program Bachelor; Licencjata w Business Administration, jest uznawany za porównywalny z duńskim Bachelor Degree w Business Administration. W związku z tym absolwenci studiów licencjackich w zakresie administracji biznesowej mogą ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w duńskich instytucjach. Czytaj więcej tutaj:

Należy pamiętać, że zastosowanie punktów uzyskanych w programie licencjackim Nielsa Brocka (akredytowanym przez ACICS) na przyjęcie do innej instytucji jest decyzją podejmowaną wyłącznie przez uniwersytet lub college, do których student się stosuje. Niels Brock nie składa żadnych oświadczeń dotyczących zbywalności kredytów uzyskanych w Programie BSc.

Niels Brock - Copenhagen Business College zapewnia corocznie wiele ewaluacji i dokumentów akredytacyjnych. Chcemy zapewnić uczniom jak najlepsze kształcenie i szkolenie. Przeczytaj więcej o naszych akredytacjach.

Akredytowany członek, ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną dla Niezależnych Kolegiów i Szkół w celu przyznania amerykańskiego tytułu Bachelor of Science in Business Administration. Rada Akredytacyjna dla Niezależnych Kolegiów i Szkół (ACICS) jest wymieniona jako krajowa (amerykańska) uznana agencja akredytująca przez Amerykańską Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego i Amerykański Departament Edukacji *. Tutaj znajdziesz nasze oceny, katalogi i CAR dla akredytowanych programów ACICS.

* Departament Edukacji wstrzymał uznanie ACICS od grudnia 2016 r. Do kwietnia 2018 r.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Wydział

Copenhagen Business College znajduje się w samym sercu Kopenhagi, kilka kroków od głównej stacji Nørreport, głównych ulic handlowych i słynnego portu "Nyhavn". Budynek wydziału znajduje się w nowo wyremontowanym klasycznym budynku uniwersyteckim.

Oprócz tego, że są liderami w swoich dziedzinach akademickich, wielu z naszych wykładowców ma również praktyczne doświadczenie biznesowe jako analitycy, menedżerowie, konsultanci, przedsiębiorcy, inwestorzy, doradcy, członkowie zarządu, autorzy i dyrektorzy.

Sale konferencyjne

Jeśli chcesz zarezerwować pokój spotkań do pracy grupowej, skontaktuj się z Front Office.

Biblioteka i otwarte centrum edukacji

Biblioteka i Centrum Otwartych Nauk dla studentów zagranicznych znajdują się w Bispetorvet, 1-3 na parterze budynku.

Biblioteka specjalizuje się w materiałach używanych lub związanych z kursami prowadzonymi w Copenhagen Business College. Kolekcja zawiera różne podręczniki, gazety, literaturę akademicką, czasopisma i bazy danych. Wszyscy studenci, pracownicy i wykładowcy mogą korzystać z biblioteki.

Biblioteka ma komputery i dostęp do Internetu, a także miejsca do nauki i pracy w grupach.

Internet i urządzenia do drukowania kopii

Bezprzewodowe połączenia z Internetem są zapewnione na wydziale, dzięki czemu studenci mogą uzyskać dostęp do sieci ze swoich laptopów i smartfonów.

Kserokopiarki i drukarki znajdują się w piwnicy, umożliwiając studentom drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Niels Brock Copenhagen Business College

De Montfort University i Niels Brock Copenhagen Business College oferują trzy kierunki specjalizacji brytyjskiego BAU (Hons) w Business Administration. Ten program jest z ... [+]

De Montfort University i Niels Brock Copenhagen Business College oferują trzy kierunki specjalizacji brytyjskiego BAU (Hons) w Business Administration. Ten program jest zaprojektowany jako dodatek do dwuletnich studiów wyższych lub dyplomów. Trzy strumienie to finanse, marketing i strategia

Uzyskaj brytyjskie BA akredytowane

To roczne uzupełnienie BA pozwala rozpocząć międzynarodową karierę biznesową z brytyjskim akredytowanym tytułem licencjata w dziedzinie administracji biznesowej.

Po co przyjmować BA Top-Up?Żyj, pracuj i ucz się w Kopenhadze w DaniiDoładuj swój dwuletni stopień z brytyjskim programem akredytowanymRozpocznij swoją globalną karierę z akredytowanym dyplomem licencjataWybierz spośród 3 strumieni: Marketing, StrategiaStudiuj w Niels Brock Copenhagen Business College , najstarszej uczelni biznesowej w Danii... [-]
Dania Copenhagen
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Niels Brock Copenhagen Business College

Middlesex University, Londyn, Wielka Brytania oraz Niels Brock Copenhagen Business College , oferują brytyjskie uzupełniające studia licencjackie w dziedzinie międzynarod ... [+]

Przegląd

Middlesex University, Londyn, Wielka Brytania oraz Niels Brock Copenhagen Business College , oferują brytyjskie uzupełniające studia licencjackie w dziedzinie międzynarodowej gościnności i zarządzania turystyką. Program ma na celu uzupełnienie dwuletnich stopni lub dyplomów studiów wyższych w dziedzinie hotelarstwa i turystyki lub związanych z nimi studiów.

Uzyskaj brytyjskie BA akredytowane

Ten jeden rok doładowania BA pozwala rozpocząć karierę w międzynarodowym biznesie z akredytowanym tytułem licencjata w Wielkiej Brytanii w zakresie międzynarodowej gościnności i zarządzania turystyką.

Po co przyjmować BA Top-Up?Żyj, pracuj i ucz się w Kopenhadze w DaniiDoładuj swój dwuletni dyplom w akredytowanym programie w Wielkiej BrytaniiRozpocznij swoją globalną karierę z akredytowanym dyplomem licencjataStudiuj w Niels Brock Copenhagen Business College , najstarszej uczelni biznesowej w Danii... [-]
Dania Copenhagen
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Niels Brock Copenhagen Business College

De Montfort University w Leicester w Wielkiej Brytanii oraz Niels Brock Copenhagen Business College przyjemnością oferują ten 3-letni program. ... [+]

Przegląd

De Montfort University w Leicester w Wielkiej Brytanii oraz Niels Brock Copenhagen Business College przyjemnością oferują ten 3-letni program

Bachelor of Science in Business Studies w Wielkiej Brytanii

Ten trzyletni Bachelor of Science pozwala rozpocząć karierę w międzynarodowym biznesie ze specjalizacją w księgowości

Po co brać BSc (Hons) Business Studies w KopenhadzeŻyj, pracuj i ucz się w Kopenhadze w DaniiUzyskaj dyplom z programu akredytowanego w Wielkiej BrytaniiRozpocznij swoją globalną karierę akredytowanym licencjatem (wyróżnieniem)Wybierz jeden z trzech strumieni: RachunkowośćStudiuj w Niels Brock Copenhagen Business College , najstarszej uczelni biznesowej w Danii... [-]
Dania Copenhagen
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Copenhagen Business College