Przeczytaj oficjalny opis

Korzystających społeczeństwo w skali globalnej

Przez prawie dwa wieki DTU, Technical University of Denmark, została przeznaczona do realizacji wizji HC Ørsted-ojca elektromagnetyzmu-który założył uniwersytet w 1829 roku rozwijać i tworzyć wartość za pomocą nauk przyrodniczych i nauk technicznych z pożytkiem dla społeczeństwa.

Dziś DTU jest klasyfikowana jako jeden z czołowych uczelni technicznych w Europie, nadal wyznacza nowe rekordy w liczbie publikacji i stale wzrastać i rozwijać współpracę z przemysłem, a zadania realizowane przez radę naukową DTU jest.

Liczba rekrutacji studentów jest wyższa niż kiedykolwiek, a jedenasty rok z rzędu otrzymaliśmy rekordową liczbę wniosków od studentów, którzy chcą kontynuować studia z technicznego elitarnej uczelni z perspektywy globalnej.

Wymiar międzynarodowy jest kluczowe znaczenie dla DTU. W 2015 roku gościliśmy ponad 600international studentów do naszych programów magisterskich, połowa naszych doktorantów są rekrutowani z zagranicy, a ponad jedna trzecia naszych pracowników naukowych są wysoko wykwalifikowani naukowcy międzynarodowych środowisk. Ponadto, zakres i intensywność naszej współpracy z innymi czołowymi uczelniami technicznymi na całym świecie nadal rosnąć.

DTU ma międzynarodowych programów wymiany edukacyjnej z ponad 200 uniwersytetów na całym świecie i cieszy bliskie współpracy badawczej z partnerami, w uzupełnieniu do budowania programów badawczych i edukacyjnych w Nordic Five Tech Alliance, Euro Tech Uniwersytetów Alliance, KAIST w Korei Południowej, chińsko -Danish Center w Pekinie, Rensselaer w USA, a Nanyang w Singapurze.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Technical University of Denmark - DTU

Program licencjackie (inżynierskie) w Inżynierii Walnym to nowy międzynarodowy program licencjata w DTU. Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy ... [+]

Program licencjackie (inżynierskie) w Inżynierii Walnym to nowy międzynarodowy program licencjata w DTU. Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy techniczno-naukowych i silny profil międzynarodowy, który przygotowuje do trudnych kariery w globalnym rynku pracy. Program oferowany jest po raz pierwszy w 2016 roku.

Międzynarodowy profil

Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy techniczno-naukowych i silny profil międzynarodowy, który przygotowuje do trudnych kariery w globalnym rynku pracy.

BSC jest prowadzone wyłącznie w języku angielskim i będzie częścią międzynarodowego środowiska studiów ze studentami z całego świata. ... [-]

Dania Lyngby
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Study at DTU – Raj from India

Study at DTU – Hugo from Spain

Study at DTU – Amy from Ireland

Study in Denmark - Wei Han from China (Environmental Engineering)