Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do akademii Truemax

3D CGI i animacja to mieszanka sztuki i techniki, które wymaga delikatną równowagę. Jest on stosowany zarówno w filmie i gry-przemysłu, jak również w reklamie i wielu innych gałęziach przemysłu. Od 1998 roku Akademia Truemax specjalizuje się w nauczaniu 3D i animacji CGI na obu krótkich kursów, a także 3-letniej edukacji, ukierunkowanej na potrzeby przemysłu dla dobrze wykształconych pracowników - teraz iw przyszłości. Truemax akademia 3D CGI i animacji powstała w 1998 roku i od tego czasu rozwinęła wysokiego poziomu jakości programów kształcenia i szkoleń.

Przyjmujemy studentów z całego świata. W celu upewnienia się, że profesjonalny poziom edukacji jest tak wysokie, jak to możliwe, Współpracujemy z Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Danii, DADIU, EUCROMA jak również kilka innych szkół i profesjonalistów. Truemax akademia oferuje również kilka kursów w grafice 3D, jak również w rysunku i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy najlepsze instruktorów i nauczycieli, specjalistów i kreatywnych guru, którzy są - i musi być - na czele rozwoju. Wykładowcy i instruktorzy to gościnne niektóre z najlepszych na świecie artystów 3D i ekspertów z międzynarodowych firm z produkcją, takie jak Pixar, DreamWorks, ILM, EA i Walt Disney Company

Programy wieloletnie i krótkie kursy

Z siedzibą w Danii, Truemax rozwija i oferuje akademia długoterminowych programów kształcenia, jak również krótkie kursy grafiki komputerowej 3D i animacji w celu sprostania wymaganiom przemysłu i świata biznesu dla pracowników, odpowiednio przeszkolony zarówno teraz, jak iw przyszłości ,

We współpracy z przemysłem 3D

Unikalne kursy i programy są w ciągłym rozwoju, w ścisłej współpracy z formalnego komisji edukacji składającej się z przedstawicieli ze świata telewizji, filmu, rozwoju gry i biznesu.

Nasze programy i kursy są uznawane za jedne z najlepszych w Europie. W związku z tym, że wciąż przyciąga coraz więcej zagranicznych studentów. Ponadto, aby nasze wykształcenie się na bieżąco za pomocą naszej KOMITETU edukacyjnej i naszej szerokiej sieci profesjonalnych w przemyśle 3D. Wszystko to odzwierciedla, że ​​staramy się zapewnić najlepsze wykształcenie dla naszych studentów.

Truemax Misja i wizja academys

Aby połączyć i równowagi między sztuką a technologią, oraz zapewnienie możliwości rozwoju kariery zawodowej dla twórczych i artystycznych studentów. Aby utrzymać i stale rozwijać ścisłą współpracę z komisji edukacji. Aby kontynuować, aby przyciągnąć i stosowania najlepszych międzynarodowych kreatywnych i profesjonalnych artystów 3D jako instruktorzy. Aby spełnić ambicje tworzenia grafiki komputerowej 3D i animacji na najwyższym poziomie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: