University College of Northern Denmark

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University College of Northern Denmark (UCN) to duńska wyższa instytucja edukacyjna działająca w dziedzinie edukacji, rozwoju, badań stosowanych i innowacji. UCN prowadzi działalność w zakresie opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej, studiów społecznych i edukacji, technologii i biznesu, szkoleń i uczenia się przez całe życie. Mamy ponad 10 000 studentów w programach studiów wyższych, a ponad 8 000 studentów w niepełnym wymiarze godzin przechodzących wyższe i dalsze kształcenie i szkolenie. Jako instytucja regionalna obsługujemy północną część Danii.

UCN ma długotrwałe powiązania z biznesem, przemysłem, sektorem publicznym i organizacjami zawodowymi, a nasze zaangażowanie w bycie wiodącą uczelnią wyższą w Danii oznacza, że ​​korzystasz z naszego dążenia do tego, aby ci, nasi absolwenci byli pierwszymi pracodawcami.School

Niezależnie od tego, co chcesz zrobić - lub jeśli nie jesteś jeszcze całkiem pewien - zrobimy wszystko, aby zwiększyć twoje szanse i pomóc Ci w drodze do szczęśliwej i udanej przyszłej kariery.

Od Business do Hospitality, IT Technology i Construction Management, każdy z naszych programów ma na celu rozwój umiejętności, których poszukują pracodawcy. Koncentrujemy się na stosowaniu umiejętności zarządzania, co oznacza, że nie tylko uczymy was teorii, ale także upewniamy się, jak je wykorzystać w praktyce na prawdziwych wyzwaniach, które występują w prawdziwych firmach. UCN ściśle współpracuje z doświadczonymi ludźmi biznesu, aby zorganizować nasze programy nauczania.
School - indoor

Praktyczne doświadczenie w biznesie lub przemyśle daje ci prawdziwą przewagę, gdy zaczynasz szukać pracy, Oferujemy stosunki pracy i obowiązkowe staże we wszystkich naszych programach, dając ci możliwość rozwijania umiejętności potrzebnych do kariery, a tym samym zwiększania szans na zatrudnienie i przedsiębiorczość.

UCN oferuje profesjonalne programy akademickie dla studentów, którzy potrzebują szybkiego dostępu do kariery zawodowej. Osiągamy nasze cele poprzez nowoczesne podejście do nauczania , wysokiej jakości zaplecze edukacyjne oraz zaangażowany personel i studentów.

Drzwi UCN są otwarte dla duńskich i zagranicznych studentów z całego świata. Oferujemy 19 programów, które są całkowicie nauczane w języku angielskim.
Students

UCN jest dla Ciebie i Twojej kariery!

Lokalizacje

Aalborg

Address
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 Aalborg, Dania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium