Przeczytaj oficjalny opis

VIA University College to największa i najbardziej międzynarodowa uczelnia uniwersytecka w Danii - znana również jako uniwersytet nauk stosowanych - łącznie 18 500 studentów, z czego 2500 studentów z całego świata.

Nasz nacisk na innowacje i przedsiębiorczość przyznał nam nagrodę jako wiodąca danii uczelnia wyższa w 2014 i 2018 roku.

Nasze programy edukacyjne zaspokajają zarówno nowe, jak i stare zawody, a nasze programy należą do długiej tradycji nauczania na wysokim poziomie w Danii. Niektóre z naszych programów mają ponad 100 lat i dlatego też przyczyniły się do kształtowania i rozwoju renomowanego duńskiego społeczeństwa opiekuńczego.

Obejmujemy region Central Denmark z ośmioma nowoczesnymi kampusami, które wszystkie charakteryzują się dynamicznym i interdyscyplinarnym środowiskiem, w którym studenci spotykają się w różnych programach i kierunkach.

VIA oferuje programy 40 stopni - prawie połowa w języku angielskim - w następujących obszarach:
Animacja
Zbudowane środowisko
Biznes
Projekt
Inżynieria
Film

Siłą naszych programów jest połączenie teoretycznego nauczania opartego na badaniach z praktycznymi praktykami i szkoleniem klinicznym. Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu praktyki zawodowej w celu znalezienia rozwiązań dla wyzwań stojących przed społeczeństwem - w Danii i na arenie międzynarodowej.

14355_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_19.jpg

Akredytacja

VIA jest certyfikowanym właścicielem karty ERASMUS. Jesteśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i posiadamy Świadectwo Kwalifikacji z Chińskiej Republiki Ludowej. VIA jest także jedyną akredytowaną instytucją w Danii przez Chartered Institute of Architectural Technologies (CIAT).

Inny styl nauczania

Skandynawskie podejście do szkolnictwa wyższego jest głęboko zakorzenione w zawodach, dla których szkolimy naszych absolwentów.

Studenci poznają najnowsze teorie i metody, uczestniczą w działaniach badawczych i innowacyjnych oraz zdobywają praktyczne doświadczenie poprzez praktyczne szkolenia.

Zachęcamy uczniów do angażowania się i wymiany pomysłów z łatwym dostępem do wykładowców i pracowników. Oferujemy lekcje na małą skalę, szkolenia symulacyjne i e-learning.

14350_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_14.jpg

R

Badania, rozwój i przedsiębiorczość są integralną częścią naszych programów. Od kilku lat VIA jest najbardziej przedsiębiorczą instytucją uniwersytecką w Danii, z 25% studentów uczestniczących w działaniach innowacyjnych.

Nasze 21 centrów badawczych realizuje projekty, które są prowadzone przez praktykę, multidyscyplinarne i coraz bardziej międzynarodowe. Uczestniczymy i prowadzimy krajowe i międzynarodowe projekty badawcze oraz staramy się być preferowanym partnerem w naszej dziedzinie.

14349_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_4.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

VIA University College

Program studiów licencjackich w dziedzinie klimatu ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w dziedzinie klimatu

Jako absolwent inżynier ds. Zaopatrzenia możesz pracować w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, konsultując firmy inżynieryjne, firmy wykonawców lub w sektorze publicznym.

Będziesz miał mnóstwo okazji do pracy za granicą, gdzie brak czystej wody i przetwarzanie ścieków to rosnące globalne wyzwanie, które wymaga wykwalifikowanych inżynierów.

Program odbywa się w Campus Horsens.

Treść i struktura

Program jest organizowany w siedmiu semestrach, a we wszystkich semestrach będziesz pracować nad projektem interdyscyplinarnym, który łączy różne przedmioty nauczane podczas semestru w ostatecznym projekcie. Przekonasz się, że twoje umiejętności w zakresie pracy nad projektem poprawiają się z jednego semestru na drugi.... [-]

Dania Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

Program studiów licencjackich w Fashion Design to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin nauczany w języku angielskim o stopniu AP i z doładowaniem BA. Program Fashion ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w Fashion Design to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin nauczany w języku angielskim o stopniu AP i z doładowaniem BA.

Program Fashion Design zakwalifikuje Cię do obsługi procesów i wyboru materiałów z pewnością. Nauczysz się pracować z badaniami trendów i analizami, aby tworzyć innowacyjne projekty dla branży mody. Oczywiście program będzie również wyposażał Cię w tożsamość firmy, dla której pracujesz, pomagając ci pozostać wiernym swojej wizji. Nabędziesz kompetencje w twórczym i wizualnym działaniu dzięki generowaniu pomysłów i przygotowaniu graficznych materiałów prezentacyjnych. Wszystko na wysokim poziomie.... [-]

Dania Herning
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3½-letni program licencjacki w języku angielskim zapewnia studentom umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania systemami informatycznymi. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program Inżynierii Oprogramowania to 3½-letni program studiów w języku angielskim. Jest to edukacja przyszłości, dostarczająca uczniom umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania systemami informatycznymi w przedsiębiorstwach dnia dzisiejszego i jutra. Ten program da ci wiedzę z zakresu technologii informatycznych, mikroprocesorów i technologii internetowych, a także sposobu, w jaki dziś firmy współpracują z IT. Program odbywa się w Campus Horsens.

Treść i struktura

Program jest połączeniem wykładów teoretycznych i prac projektowych w ramach ogólnego rozwoju oprogramowania, programowania urządzeń elektronicznych, programowania w czasie rzeczywistym, sieci komputerowych, Internetu rzeczy, projektowania gier, projektowania stron internetowych, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, technologii baz danych, dużych dane i przetwarzanie w chmurze.... [-]

Dania Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim ze szczególnym uwzględnieniem projektowania, planowania i realizacji projektów budowlanych. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w zakresie technologii architektonicznej i zarządzania budową to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin prowadzony w języku angielskim. Zdobędziesz rozległą wiedzę w zakresie projektowania, planowania i realizacji projektów budowlanych. Program oferuje również możliwość specjalizacji w jednym lub więcej obszarów zawodowych. Zrównoważony rozwój i energooszczędne projektowanie i budowa odgrywają bardzo ważną rolę w programie. Program odbywa się w Campus Horsens lub w dziale VIA w Aarhus. Studenci z dyplomem AP lub podobnym dyplomem mogą ukończyć licencjat w ciągu dwóch lat.

Treść i struktura

Program jest organizowany w siedmiu semestrach, gdzie każdy semestr obejmuje temat prowadzący do zrozumienia wszystkich zaangażowanych elementów, takich jak projektowanie, planowanie i realizacja projektów budowlanych. Proces uczenia się obejmuje teorię w połączeniu z wieloma projektami multidyscyplinarnymi, które można realizować zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Lekcje i zajęcia teoretyczne będą miały większą intensywność na początku każdego semestru, podczas gdy później będą bardziej zorientowane na projekt. Na 5 semestrze tego programu, musisz wybrać specjalizację, a 6 semestr pozwala na uzyskanie praktycznego doświadczenia w trakcie stażu pracy. W ostatnim 7 semestrze napiszesz ostateczny projekt licencjacki.... [-]

Dania Horsens Aarhus
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy technicznej i zarządzania w środowisku budowlanym. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w dziedzinie inżynierii lądowej to trwający 3½ roku pełny program nauczania w języku angielskim, który zapewnia umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania obliczeniami strukturalnymi, rysunkami, mechaniką gleby, obliczeniami obciążenia itp.

Elastyczność programu i różnorodność electives pozwalają na stworzenie indywidualnego stopnia, który przygotuje cię do pożądanej kariery.

Inżynieria lądowa to międzynarodowy zawód, który obejmuje projektowanie, budowę, eksploatację i ulepszanie środowiska zbudowanego. Inżynierowie budowlani zapewniają wiedzę techniczną i umiejętności zarządzania, aby planować, projektować, konstruować i utrzymywać takie obiekty, jak budynki, porty lotnicze i morskie, systemy zaopatrzenia w wodę, systemy przetwarzania odpadów, sieci dróg i kolei oraz mosty - w sposób zrównoważony, aby zmniejszyć wpływ na środowisko. Ten program odbywa się w Campus Horsens.... [-]

Dania Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

4-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim, przygotowujące studentów do kariery w biznesie i przemyśle. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Połącz inżynierię i biznes, aby zwiększyć swoje międzynarodowe perspektywy zawodowe! Global Business Engineering to 4 i półroczny, profesjonalny program inżynierski z języka angielskiego, realizowany w pełnym wymiarze godzin w dynamicznym środowisku studentów z Danii i zagranicy. Jako absolwent będziesz mógł łączyć wiedzę o sprawach technicznych i biznesowych oraz posiadać globalne umiejętności językowe i komunikacyjne niezbędne do pracy na całym świecie. Ta kombinacja sprawia, że Global Business Engineer jest naprawdę wyjątkowy. Podczas studiów dowiesz się, jak projektować i wdrażać rozwiązania techniczne, a także jak sprzedawać i sprzedawać produkty. Dzięki analizom rynku, opracowywaniu produktów itp. Dowiesz się również o czynnikach kulturowych, które mogą wpływać na zachowanie kupujących. Program jest prowadzony w języku angielskim w Campus Horsens i Campus Aarhus C.... [-]

Dania Aarhus Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3½-letni program licencjacki w języku angielskim przygotowuje studentów do pracy w sprzedaży i marketingu na całym świecie. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program Bachelor of International Sales and Marketing Management jest siedmio-semestralnym programem prowadzonym w języku angielskim. Program opiera się na naukach stosowanych i zapewnia połączenie przedmiotów z zakresu biznesu, ekonomii, organizacji i zarządzania, komunikacji, kultury i prawa gospodarczego, ze szczególnym naciskiem na międzynarodowy marketing i sprzedaż. Program łączy teorię z praktyką poprzez prace projektowe i studia przypadków z szerokiej gamy firm. Ponadto program obejmuje 2 oddzielne okresy stażu biznesowego po 12 tygodni każdy. Celem okresów praktyki jest zapewnienie pracownikom doświadczenia w pracy w środowisku biznesowym i umożliwienie głębokiej analizy rzeczywistych problemów i problemów biznesowych. Program odbywa się w Campus Horsens.... [-]

Dania Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim z naciskiem na tworzenie pomysłów, opracowywanie i projektowanie nowych produktów. ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program 3½-letniego pełnego nauczania odbywa się w języku angielskim. Inżynier mechanik tworzy pomysły, opracowuje i projektuje nowe produkty - proces, który wymaga zarówno umiejętności twórczych, jak i umiejętności inżynierskich. Niezbędna jest także znajomość warunków społecznych i ekonomicznych, a także warunków pracy i środowiska. Ten program odbywa się w Campus Horsens.

Treść i struktura

Mechanical Engineering to siedmio- semestralny program, który jest profesjonalnie zorientowany i zorganizowany, dzięki czemu w trakcie programu będziesz pracować z tematami projektu w ścisłej współpracy z firmami z branży przemysłowej, automatyki, energii i środowiska.... [-]

Dania Horsens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

Program studiów licencjackich w dziedzinie Inżynierii Materiałowej to trwający 3½ roku pełny program nauczania w języku angielskim, który umożliwia pracę z materiałami i ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w dziedzinie Inżynierii Materiałowej to trwający 3½ roku pełny program nauczania w języku angielskim, który umożliwia pracę z materiałami i procesami produkcyjnymi w branży modowej i meblarskiej. Otrzymasz ekspercką wiedzę o nowych i innowacyjnych materiałach oraz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania.

Oprócz tego zyskujesz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania, dzięki czemu możesz być częścią optymalizacji pod względem technik, projektowania produktu, procesu rozwoju produktu, ekonomii i produkcji w firmach produkcyjnych.

Program odbywa się w Herning we współpracy z programami szkolenia inżynierskiego na VIA i University of Aarhus w Herning (AU Herning).... [-]

Dania Herning
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

Program studiów licencjackich w zakresie zarządzania marką i marketingiem w ramach Fashion and Furniture to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin, prowadzony w języku ... [+]

Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w zakresie zarządzania marką i marketingiem w ramach Fashion and Furniture to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin, prowadzony w języku angielskim, mający stopień AP i uzupełnienie BA.

Dowiesz się o zmieniającym się charakterze rynku oraz o tym, jak nadać brandowi wymiar komercyjny i upewnić się, że grupa docelowa nie będzie mogła o nim nie słyszeć. Nauczysz się wykorzystywać różne kanały marketingowe - od stron domowych po reklamy na zewnątrz - oraz sposób, w jaki poszczególne kanały pomagają marce osiągnąć właściwą pozycję na rynku.

Nauczanie obejmuje kombinację przypadków i prawdziwych problemów związanych z modą i firmami lifestylowymi.... [-]

Dania Herning
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIA University College

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim z naciskiem na analizowanie, doskonalenie i innowacje w łańcuchach wartości w globalnych środowiskach biznesow ... [+]

Krótkie wprowadzenie

3½-letni program studiów podyplomowych w zakresie zarządzania łańcuchem wartości jest nauczany w języku angielskim i przygotowuje studentów do kariery w biznesie i przemyśle. Zdobędziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania sposobem, w jaki firmy otrzymują surowce jako wkład, dodają wartość do surowców poprzez różne procesy, a ponadto sprzedają gotowe produkty klientom. Osiąga się to poprzez analizy, doskonalenie i innowacje w łańcuchach wartości w globalnych środowiskach biznesowych. Program odbywa się w Campus Horsens i Campus Aarhus C.

Treść i struktura

Celem programu Value Chain Management jest dostarczenie przeglądu sieci procesów, które prowadzą do produkcji i marketingu towarów. Nauczysz się patrzeć na te procesy z ogólnej perspektywy.... [-]

Dania Horsens Aarhus
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

VIA - The movie (English)

Address
VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark
7400 Herning, Dania
VIA University College - Campus Aarhus C
Address
VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark
8700 Horsens, Dania
Witryna
Telefon
+45 87 55 00 10
Address
VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C
8000 Aarhus, Dania