VIA University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

VIA University College jest największym i najbardziej międzynarodowym uniwersytetem w Danii - znanym również jako uniwersytet nauk stosowanych - z 19 000 studentów, z czego 3 500 to studenci zagraniczni z całego świata.

Nasz nacisk na innowacje i przedsiębiorczość przyznało nam nagrodę jako wiodącej instytucji przedsiębiorczości Danii szkolnictwa wyższego w 2014, 2018 i 2019.

Obejmujemy region Central Denmark z ośmioma nowoczesnymi kampusami, które wszystkie charakteryzują się dynamicznym i interdyscyplinarnym środowiskiem, w którym studenci spotykają się w różnych programach i kierunkach.

VIA oferuje różnorodne programy studiów angielskich z zakresu biznesu, budownictwa, projektowania i inżynierii.

Akredytacja

VIA jest certyfikowanym właścicielem karty ERASMUS. Jesteśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i posiadamy Świadectwo Kwalifikacji z Chińskiej Republiki Ludowej. VIA jest także jedyną akredytowaną instytucją w Danii przez Chartered Institute of Architectural Technologies (CIAT).

Inny styl nauczania

Skandynawskie podejście do szkolnictwa wyższego jest głęboko zakorzenione w zawodach, dla których szkolimy naszych absolwentów.

Studenci poznają najnowsze teorie i metody, uczestniczą w działaniach badawczych i innowacyjnych oraz zdobywają praktyczne doświadczenie poprzez praktyczne szkolenia.

Zachęcamy uczniów do angażowania się i wymiany pomysłów z łatwym dostępem do wykładowców i pracowników. Oferujemy lekcje na małą skalę, szkolenia symulacyjne i e-learning.

Dołącz do naszego wirtualnego domu otwartego

Dwa razy w roku VIA University College oferuje doświadczenie związane z otwartym domem, ponieważ zapraszamy do wirtualnego spotkania się z naszymi studentami, pracownikami i instytucjami.
Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o VIA , naszych programach i zadać wszelkie pytania na temat opcji nauki, finansów lub życia w Danii.
Odwiedź en. VIA .dk / virtual-open-houseLokalizacje

Herning

Address
VIA University College
Campus Herning
Birk Centerpark 5
DK-7400 Herning
Denmark

7400 Herning, Dania

Horsens

VIA University College - Campus Aarhus C

Address
VIA University College
Campus Horsens
Chr. M. Oestergaards Vej 4
DK-8700 Horsens
Denmark

8700 Horsens, Dania
Telefon
+45 87 55 00 10

Aarhus

Address
VIA University College
Campus Aarhus C
Ceresbyen nr. 24
DK-8000 Aarhus C

8000 Aarhus, Dania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium