VIA University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

VIA University College to największa i najbardziej międzynarodowa uczelnia uniwersytecka w Danii - znana również jako uniwersytet nauk stosowanych - łącznie 18 500 studentów, z czego 2500 studentów z całego świata.

Nasz nacisk na innowacje i przedsiębiorczość przyznał nam nagrodę jako wiodąca danii uczelnia wyższa w 2014 i 2018 roku.

Nasze programy edukacyjne zaspokajają zarówno nowe, jak i stare zawody, a nasze programy należą do długiej tradycji nauczania na wysokim poziomie w Danii. Niektóre z naszych programów mają ponad 100 lat i dlatego też przyczyniły się do kształtowania i rozwoju renomowanego duńskiego społeczeństwa opiekuńczego.

Obejmujemy region Central Denmark z ośmioma nowoczesnymi kampusami, które wszystkie charakteryzują się dynamicznym i interdyscyplinarnym środowiskiem, w którym studenci spotykają się w różnych programach i kierunkach.

VIA oferuje programy 40 stopni - prawie połowa w języku angielskim - w następujących obszarach:
Animacja
Zbudowane środowisko
Biznes
Projekt
Inżynieria
Film

Siłą naszych programów jest połączenie teoretycznego nauczania opartego na badaniach z praktycznymi praktykami i szkoleniem klinicznym. Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu praktyki zawodowej w celu znalezienia rozwiązań dla wyzwań stojących przed społeczeństwem - w Danii i na arenie międzynarodowej.

14355_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_19.jpg

Akredytacja

VIA jest certyfikowanym właścicielem karty ERASMUS. Jesteśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) i posiadamy Świadectwo Kwalifikacji z Chińskiej Republiki Ludowej. VIA jest także jedyną akredytowaną instytucją w Danii przez Chartered Institute of Architectural Technologies (CIAT).

Inny styl nauczania

Skandynawskie podejście do szkolnictwa wyższego jest głęboko zakorzenione w zawodach, dla których szkolimy naszych absolwentów.

Studenci poznają najnowsze teorie i metody, uczestniczą w działaniach badawczych i innowacyjnych oraz zdobywają praktyczne doświadczenie poprzez praktyczne szkolenia.

Zachęcamy uczniów do angażowania się i wymiany pomysłów z łatwym dostępem do wykładowców i pracowników. Oferujemy lekcje na małą skalę, szkolenia symulacyjne i e-learning.

14350_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_14.jpg

R

Badania, rozwój i przedsiębiorczość są integralną częścią naszych programów. Od kilku lat VIA jest najbardziej przedsiębiorczą instytucją uniwersytecką w Danii, z 25% studentów uczestniczących w działaniach innowacyjnych.

Nasze 21 centrów badawczych realizuje projekty, które są prowadzone przez praktykę, multidyscyplinarne i coraz bardziej międzynarodowe. Uczestniczymy i prowadzimy krajowe i międzynarodowe projekty badawcze oraz staramy się być preferowanym partnerem w naszej dziedzinie.

14349_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_4.jpg

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in Fashion Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2019 Dania Herning

Program studiów licencjackich w Fashion Design to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin nauczany w języku angielskim o stopniu AP i z doładowaniem BA. Program Fashion Design zakwalifikuje Cię do obsługi procesów projektowania i wyboru materiałów z pewnością. Nauczysz się pracować z badaniami trendów i analizami, aby tworzyć innowacyjne projekty dla branży mody. Oczywiście program zapewni ci także ... [+]

Bachelor in Fashion Design

Program studiów licencjackich w Fashion Design to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin nauczany w języku angielskim o stopniu AP i z doładowaniem BA.

Program Fashion Design zakwalifikuje Cię do obsługi procesów i wyboru materiałów z pewnością. Nauczysz się pracować z badaniami trendów i analizami, aby tworzyć innowacyjne projekty dla branży mody. Oczywiście program będzie również wyposażał Cię w tożsamość firmy, dla której pracujesz, pomagając ci pozostać wiernym swojej wizji. Nabędziesz kompetencje w twórczym i wizualnym działaniu dzięki generowaniu pomysłów i przygotowaniu graficznych materiałów prezentacyjnych. Wszystko na wysokim poziomie.... [-]


Bachelor in Materials Science and Product Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2019 Dania Herning

Program studiów licencjackich w dziedzinie Inżynierii Materiałowej to trwający 3½ roku pełny program nauczania w języku angielskim, który umożliwia pracę z materiałami i procesami produkcyjnymi w branży modowej i meblarskiej. Otrzymasz ekspercką wiedzę o nowych i innowacyjnych materiałach oraz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania. Poza tym masz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania, dzięki czemu możesz być częścią ... [+]

Licencjat z inżynierii materiałowej

Program studiów licencjackich w dziedzinie Inżynierii Materiałowej to trwający 3½ roku pełny program nauczania w języku angielskim, który umożliwia pracę z materiałami i procesami produkcyjnymi w branży modowej i meblarskiej. Otrzymasz ekspercką wiedzę o nowych i innowacyjnych materiałach oraz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania.

Oprócz tego zyskujesz wgląd w nowoczesną technologię przetwarzania, dzięki czemu możesz być częścią optymalizacji pod względem technik, projektowania produktu, procesu rozwoju produktu, ekonomii i produkcji w firmach produkcyjnych.

Program odbywa się w Herning we współpracy z programami szkolenia inżynierskiego na VIA i University of Aarhus w Herning (AU Herning).... [-]


Bachelor in Supply Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2019 Dania Horsens

Program studiów licencjackich w dziedzinie klimatu [+]

Licencjat w klimacie

Program studiów licencjackich w dziedzinie klimatu

Jako absolwent inżynier ds. Zaopatrzenia możesz pracować w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, konsultując firmy inżynieryjne, firmy wykonawców lub w sektorze publicznym.

Będziesz miał mnóstwo okazji do pracy za granicą, gdzie brak czystej wody i przetwarzanie ścieków to rosnące globalne wyzwanie, które wymaga wykwalifikowanych inżynierów.

Program odbywa się w Campus Horsens.

Treść i struktura

Program jest organizowany w siedmiu semestrach, a we wszystkich semestrach będziesz pracować nad projektem interdyscyplinarnym, który łączy różne przedmioty nauczane podczas semestru w ostatecznym projekcie. Przekonasz się, że twoje umiejętności w zakresie pracy nad projektem poprawiają się z jednego semestru na drugi.... [-]


Bachelor of Software Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens

3½-letni program licencjacki w języku angielskim zapewnia studentom umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania systemami informatycznymi. [+]

Krótkie wprowadzenie

Program Inżynierii Oprogramowania to 3½-letni program studiów w języku angielskim. Jest to edukacja przyszłości, dostarczająca uczniom umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania systemami informatycznymi w przedsiębiorstwach dnia dzisiejszego i jutra. Ten program da ci wiedzę z zakresu technologii informatycznych, mikroprocesorów i technologii internetowych, a także sposobu, w jaki dziś firmy współpracują z IT. Program odbywa się w Campus Horsens.

Treść i struktura

Program jest połączeniem wykładów teoretycznych i prac projektowych w ramach ogólnego rozwoju oprogramowania, programowania urządzeń elektronicznych, programowania w czasie rzeczywistym, sieci komputerowych, Internetu rzeczy, projektowania gier, projektowania stron internetowych, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, technologii baz danych, dużych dane i przetwarzanie w chmurze.... [-]


Licencjat z inżynierii globalnego biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4.5 lat September 2019 Dania Aarhus Horsens + 1 więcej

4 ½-letni program licencjackie w języku angielskim, który przygotowuje studentów do kariery w biznesie, jak i przemysłu. [+]

Krótkie wprowadzenie Połącz inżynierii i biznesu, aby zwiększyć swoje międzynarodowe perspektywy kariery! Global Business Engineering jest pełne 4 ½ roku Bachelor stopień profesjonalny program inżynierii prowadzone w języku angielskim i ustawić w tętniącej życiem środowisko duńskich i zagranicznych studentów. Jako absolwent będziesz w stanie połączyć znajomość zagadnień technicznych i biznesowych i mają globalne umiejętności w języku i komunikacji niezbędnych do pracy na całym świecie. To połączenie sprawia, że ​​inżynier Global Business naprawdę wyjątkowa. Podczas studiów, dowiesz się, jak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania techniczne, a także, jak na rynek i sprzedawać produkty. Poprzez analizy rynku, rozwoju produktu, itd., Można również dowiedzieć się o czynniki kulturowe, które mogą wpływać na zachowanie nabywców. Program jest w języku angielskim w Horsens i na Campus Campus Aarhus C Zawartość i struktura Atrakcyjność inżyniera globalnego biznesu opiera się na unikalną mieszankę nauki i techniki, ekonomii i marketingu międzynarodowego w połączeniu z językami i kulturą. Proces uczenia się obejmuje teorię, w połączeniu z szeregiem multidyscyplinarnych projektów, które będą prowadzone zarówno indywidualnie, jak iw grupach. Lekcje teorii i zajęcia będą mieć wyższą intensywność na początku każdego semestru, podczas gdy później są bardziej zorientowane na projekt. Czas trwania badania wynosi dziewięć semestrów na pełne etaty, w tym możliwości wymiany badania na 5. semestr i stażu na 7 semestr w Danii lub za granicą. Program oferuje połączenie około dwóch trzecich kursów inżynierskich i jednej trzeciej kursów biznesowych i językowych. Będziesz uczyć się szereg przedmiotów podstawowych oraz, w zależności od życzenia, różne przedmioty do wyboru będzie można stworzyć swój własny indywidualny... [-]

Licencjat z inżynierii lądowej i wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens

3½-letni program licencjackie w języku angielskim z naciskiem na wiedzy technicznej i zarządzania w środowisku zbudowanym. [+]

Krótkie wprowadzenie

Test Program licencjat w Inżynierii Lądowej Jest to 3 i pół roku pełnym wymiarze czasu program w języku angielskim, który zapewnia Państwu wiedzy i umiejętności potrzebnych do zarządzania obliczenia statyczne, rysunki, obliczenia mechanika gruntów, dróg, itp

Elastyczność programu i różnorodność obieralnych pozwalają na stworzenie indywidualnego stopnia, która przygotuje Cię do pożądanego kariery.

Inżynieria lądowa jest międzynarodowa zawód, który wiąże się z projektowania, budowy, eksploatacji i poprawy środowiska architektonicznego. Civil Engineers dostarczyć wiedzę i zarządzania technicznych umiejętności planowania, projektowania, budowy i utrzymania takich obiektów jak porty budynków, powietrznych i morskich, wodociągi, oczyszczalnie ścieków, sieci drogowych i kolejowych i mostów - w zrównoważony sposób, aby zmniejszyć wpływ na środowisko. Program odbywa się w Campus Horsens. ... [-]


Licencjat z inżynierii mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens

3½-letni program licencjackie w języku angielskim z naciskiem na tworzenie pomysłów, rozwoju i projektowania nowych produktów. [+]

Krótkie wprowadzenie

3½-letni program w pełnym stopniu jest w języku angielskim. Inżynier mechaniczne tworzy idee, projekty i rozwija nowe produkty - Proces, który wymaga zarówno umiejętności twórczych i umiejętności technicznych. Znajomość warunków społecznych i gospodarczych, jak również warunki związane z pracą i ochrony środowiska jest również niezbędna. Program odbywa się w Campus Horsens.

Zawartość i struktura

Mechanika jest programem siedem semestr, który jest profesjonalnie zorientowanych i skonstruowany tak, że w trakcie programu, będziesz pracować z tematów projektu w ścisłej współpracy z firmami w zakresie przemysłu, automatyki, energetyki i środowiska.... [-]


Licencjat z międzynarodowej sprzedaży i zarządzania marketingowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens

3½-letni program licencjackie w języku angielskim przygotowuje studentów do pracy w sprzedaży i marketingu na całym świecie. [+]

Krótkie wprowadzenie

Bachelor Program Sprzedaż międzynarodowe i Marketing Management to program siedem semestr w języku angielskim. Program oparty jest na naukach stosowanych i zapewnia połączenie podmiotów w dziedzinie biznesu, ekonomii, organizacji i zarządzania, komunikacji, kultury i prawa handlowego z głównym naciskiem na marketing międzynarodowy i sprzedaży. Program łączy w sobie teorię z praktyką poprzez pracę projektu i studiów przypadku z szerokiej gamy firm. Ponadto program obejmuje 2 oddzielne okresy stażu firma po 12 tygodni każdy. Celem okresów stażu jest wyposażyć się doświadczeniem pracy w środowisku biznesowym i dać możliwość skupienia się na głębokości od rzeczywistych problemów biznesowych i zagadnień życia ci. Program odbywa się w Campus Horsens.... [-]


Licencjat z zarządzania i technologii budowy architektonicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens Aarhus + 1 więcej

3½-letni program licencjackie w języku angielskim z uwzględnieniem projektowania, planowania i realizacji projektów budowlanych. [+]

Krótkie wprowadzenie Program licencjat w Architectural Technologii i Zarządzania Construction jest 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin w języku angielskim. Można zdobyć rozległą wiedzę w zakresie projektowania, planowania i realizacji projektów budowlanych. Program oferuje również możliwość specjalizujący się w ramach jednej lub kilku dziedzinach zawodowych. Zrównoważony rozwój i energooszczędny projekt i budowa odgrywa bardzo ważną rolę w programie. Program odbywa się w Campus Horsens lub działu VIA w Aarhus. Studenci z dyplomem AP lub podobny dyplom może zakończyć tytuł licencjata w ciągu dwóch lat. Zawartość i struktura

Program jest organizowany w siedmiu semestrach, gdzie każdy semestr obejmuje motyw prowadzący do zrozumienia wszystkich elementów związanych, takich jak projektowanie, planowanie i realizację projektów budowlanych. Proces uczenia się obejmuje teorię, w połączeniu z szeregiem multidyscyplinarnych projektów, które będą prowadzone zarówno indywidualnie, jak iw grupach. Lekcje teorii i zajęcia będą mieć wyższą intensywność na początku każdego semestru, podczas gdy później są bardziej zorientowane na projekt. W 5. semestrze tego programu, należy wybrać specjalizację, a 6. semestr pozwala na możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w okresie stażu. W końcowej 7. semestrze, można napisać do ciebie ostateczny projekt licencjata.... [-]


Licencjat z zarządzania marką i marketingiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry September 2019 Dania Herning

Program studiów licencjackich w zakresie zarządzania marką i marketingiem w ramach Fashion and Furniture to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin, prowadzony w języku angielskim, mający stopień AP i uzupełnienie BA. Dowiesz się o zmieniającym się charakterze rynku oraz o tym, jak nadać brandowi wymiar komercyjny i upewnić się, że grupa docelowa nie będzie mogła o nim nie słyszeć. [+]

Licencjat z zarządzania marką i marketingiem

Program studiów licencjackich w zakresie zarządzania marką i marketingiem w ramach Fashion and Furniture to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin, prowadzony w języku angielskim, mający stopień AP i uzupełnienie BA.

Dowiesz się o zmieniającym się charakterze rynku oraz o tym, jak nadać brandowi wymiar komercyjny i upewnić się, że grupa docelowa nie będzie mogła o nim nie słyszeć. Nauczysz się wykorzystywać różne kanały marketingowe - od stron domowych po reklamy na zewnątrz - oraz sposób, w jaki poszczególne kanały pomagają marce osiągnąć właściwą pozycję na rynku.

Nauczanie obejmuje kombinację przypadków i prawdziwych problemów związanych z modą i firmami lifestylowymi.... [-]


Licencjat z zarządzania łańcuchem wartości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat September 2019 Dania Horsens Aarhus + 1 więcej

3½-letni program licencjackie w języku angielskim z naciskiem na jak analizować, poprawy i innowacji na światowych łańcuchów wartości środowiskach biznesowych. [+]

Krótkie wprowadzenie

3½ roku pełny program stopnia w Zarządzanie łańcuchem wartości jest w języku angielskim i przygotowuje studentów do kariery w biznesie i przemyśle. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania sposób w jaki firmy otrzymują surowce jako wejście, dodać wartość do surowców poprzez różne procesy, a ponadto sprzedaży gotowych produktów do klientów. Można to osiągnąć poprzez analizy, poprawy i innowacji globalnych łańcuchów wartości w środowiskach biznesowych. Program odbywa się w Horsens i na Campus Campus Aarhus C

Zawartość i struktura

Celem programu jest Value Chain Management, aby zapewnić Państwu przegląd sieci procesów, które prowadzą do produkcji i sprzedaży towarów. Dowiesz się, aby spojrzeć na te procesy z perspektywy ogólnej.... [-]


Filmy

VIA - The movie (English)

Kontakt

Adres VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark
7400 Herning, Dania

VIA University College - Campus Aarhus C

Adres VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark
8700 Horsens, Dania
Strona internetowa http://en.via.dk
Telefon +45 87 55 00 10

Adres VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C
8000 Aarhus, Dania