L’Université Catholique Du Congo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Katolicki Uniwersytet Konga jest katolikiem prywatny uniwersytet znany ze swojej doskonałości, jego dynamiki, wyjątkowej jakości kształcenia oferowanego do swoich uczniów i znaczenie jego nauczania. Utworzony w 1987 roku przez Konferencję Episkopatu Zairu pod nazwa została zmieniona na Wydziale Teologii Katolickiej Kinszasy do wydziałów katolickich Kinszasie (FCK). Instytucja liczy się zatem dwa wydziały: Wydział Teologii i Filozofii. W lipcu 1989, Stały Komitet Biskupów postanowił stworzyć trzecią opcję, że of Science and Technology Development, znany od 2000-2001 roku akademickiego na Wydziale Ekonomii i Rozwoju. Postanowiono również, w czasie tej samej sesji w lipcu 1989 roku zorganizować w ramach Wydziału Teologicznego na Wydziale Prawa Kanonicznego. W czerwcu 1991, Stały Komitet Biskupów postanowił stworzyć czwartą opcję: Wydział Komunikacji Społecznej, którego oficjalne otwarcie odbyło się w październiku 1993 r.

Pod koniec czerwca 2007 roku Rada Nadzorcza, Stały Komitet Biskupów postanowił stworzyć szósty Wydział Prawa i Nauk Politycznych, który został otwarty w październiku 2009 roku. Po pięciu latach istnienia, zostanie ona wybuchła w dwóch, w październiku 2013 roku; Po pierwsze, Wydział Prawa i po drugie, że Politologii.

Biorąc pod uwagę rangę katolickich wydziałów Kinszasie, plenarnych w lipcu 2009 i został oficjalnie ogłoszony Katolicki Uniwersytet Konga (UCC), którego statut został zatwierdzony już w 2003 roku i regulamin w 2008 roku.

Katolicki Uniwersytet Kongo dzisiaj oferuje zróżnicowany program, wykładowców i stopnia od 1, 2 i 3 cyklu, charakteryzującej interdyscyplinarności, wyceny ogólnej kultury i wartości chrześcijańskich.

Katolicki Uniwersytet Konga (UCC) posiada dwa kampusy, jeden znajduje się w samym sercu miasta Kinszasie w Limete, drugi w zachodniej części miasta, w mieście Mont Ngafula. Te dwa kampusy, które zawierają albo kampus Limete i Mont Ngafula, wpisują się w tkance miejskiej miasta Kinszasie.

Campus Mont Ngafula jest w trakcie budowy, położony jest w zachodniej części miasta Kinszasie, w miejscowości Mont Ngafula najbliższej parafii św Rita, naprzeciwko City-zielonej okolicy. Składa się on z trzech wydziałów że Teologiczny, który posiada katedrę na Uniwersytecie Katolickim w Kongo, filozofii i że Komunikacji Społecznej. Jego budowa opiera się na trzech poziomach, w formie krzyża Jezusowego że każde skrzydło jest zbiorem odbiorców. Campus Limete, który składa się z czterech wydziałów, znajduje się na Alei Uniwersyteckiego nr 2 w centrum Kinszasie w gminie Limete, w pobliżu parafii Saint Raphael, tuż przy Centrum Duszpasterskiego Lindonge. Wydziały organizowane strona Limete są: Prawa Kanonicznego, gospodarki i rozwoju, prawo i politologię. To gdzie ta strona jest oparta Administracji Uniwersytetu, w tym również w nim wielką bibliotekę, centrum badawczego biura, apteka oraz liczne restauracje i tarasy uczęszczanych przez studentów.

Katolicki Uniwersytet Konga jest bezpośrednio dostępny poprzez walcowanie transport. Szerokie pole pozwala pojazdy Parker przyjście towarzyszyć uczniom i nauczycielom te są prawie wszystkie budynki. UCC jest miejski uniwersytet par excellence i zapewnienie jakości.

Oficjalne uznanie przez państwo instytucji kongijskiej

Katolicki Uniwersytet Konga jest rozpoznawany przez dekret nr 06/0106 z dnia 12 czerwca 2006 ZATWIERDZAJąCEJ niektórych prywatnych placówkach szkolnictwa wyższego i uniwersyteckich podpisana przez Prezydenta Republiki Demokratycznej Kongo Joseph Kabila w Kinszasie 12 czerwca 2006 ,

Mont Ngafula: Nowoczesny kampus

Studenci z Uniwersytetu Katolickiego Konga docenić ich nowoczesny kampus, zbudowany na wzgórzu miasta Mont Ngafula, którego częścią składową jest budynek, który spełnia międzynarodowe standardy, z publicznością, biura administracyjne, biblioteka, sala komputerowa i stołówkach , Inne osiągnięcia trwają.

Wybitny coachingu

Sława prestiżowym Katolickim Uniwersytecie w Kongo jest oparty na zaangażowaniu, dostępność i użyteczność swoich nauczycieli (nauczycieli i asystentów), a także wielu niestandardowych opcji kadrowania. UCC, można znaleźć nauczycieli, którzy będą zachęcamy i wcisnąć się do badań naukowych, aby wydać swoje opinie i którzy będą wspierać Cię w chwilach wątpliwości lub trudności.

Istotne działania badawcze

W ostatnich latach dokonał UCC swój ślad za jeden z najlepszych uniwersytetów w DRK. Badania wykonuje się w naukowej, gospodarczej, społecznej, kulturalnej, ochrony środowiska lub poprawy jakości życia. W tym organizowanie interdyscyplinarnego sympozjum, wykładów dla każdego wydziału, warsztatów naukowych, etc.

Koszty ogólnego finansowania badań w UCC czasami dochodzi ......... ..L'UCC daje ważną i istotną wyglądające miejsce w kategorii Uniwersytetów Katolickich ogólnego przeznaczenia.

Lokalizacje

Kinszasa

Address
Avenue BY-PASS, 384
Kinszasa, Kinszasa, Demokratyczna Republika Konga

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium