Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O EUAS

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) , założony w 1992 roku, jest największym prywatnym uniwersytetem w Estonii. Nasz 1600 studentów czyni nas liderem na rynku, ale pozwala nam być skoncentrowanym i bliskim naszym studentom - tak jak nam się podoba. Jesteśmy dumni z naszych praktycznych programów nauczania, w których uczenie się odbywa się poprzez działanie; nasza sieć partnerów ze świata biznesu, zarówno zwinnych startupów, jak i uznanych liderów branży; a nasza szczupła organizacja dąży do jak najbardziej płynnego przeprowadzania badań. EUAS ma sieć absolwentów z ponad 5000 absolwentów.

 • Oferujemy wgląd w jutrzejsze trendy w przedsiębiorczości poprzez solidną sieć odwiedzających wykładowców i mentorów ze świata biznesu.
 • EUAS nauczania EUAS koncentrują się na kreatywności przedsiębiorczej i odpowiednich umiejętnościach biznesowych.
 • EUAS znajduje się w Tallinie w Estonii, w sercu Ülemiste City, innowacyjnego kampusu nazwanego „Doliną Krzemową Północy”.

Korzyści dla studentów przy wyborze EUAS

 • Wysokiej jakości edukacja europejska w przystępnej cenie
 • Jeden z niewielu europejskich uniwersytetów oferujących programy studiów w języku rosyjskim
 • Położone w Tallinie, często zaliczane do miast o najwyższej jakości życia na świecie
 • Doskonałe życie towarzyskie w Tallinie dla osób mówiących po angielsku i rosyjsku
 • Świetne możliwości startowe i biznesowe w Ülemiste City i poza nim
 • Globalna rodzina studentów z Europy, Azji, Afryki i Ameryki

Wśród wielu powodów, dla których warto wybrać Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) wyróżnia się pięć.

 • EUAS to międzynarodowy uniwersytet ze studentami z całego świata. Nasi studenci mają wybór nauki w języku estońskim, angielskim lub rosyjskim. Nasze programy nauczania są opracowywane w synchronizacji z partnerami korporacyjnymi ponad granicami, a nasi nauczyciele pochodzą z
 • Jesteśmy niewielcy, ale skoncentrowani , ograniczając rekrutację i codzienną biurokrację do minimum, a nasza uwaga należy tam, gdzie należy - oferując naszym studentom możliwie najlepsze szkolenie w zakresie przedsiębiorczości. 1600 studentów czyni nas liderem na rynku prywatnych szkół wyższych w Estonii.
 • Jesteśmy uczelnią przedsiębiorców , zarówno przedsiębiorców, jak i (przyszłych) przedsiębiorców. W EUAS staramy się, aby ludzie EUAS cenne wnioski z sukcesów i błędów innych. Oferujemy naszym studentom intensywny kontakt ze światem biznesu podczas ich studiów w formie odwiedzania wykładów, regularnych nieformalnych spotkań i staży. Średnio nasi absolwenci zarabiają więcej niż absolwenci Uniwersytetu w Tallinie lub Uniwersytetu w Tartu, dużych estońskich uniwersytetów publicznych.
 • Nasza siedziba znajduje się w Tallinie, jednym z najbardziej popularnych europejskich punktów startowych z ciągle poszerzającymi się możliwościami znalezienia odpowiedniego zespołu, stworzenia odpowiedniego produktu, zebrania funduszy i realizacji swojego pomysłu. Jeśli chodzi o aspiracje związane z karierą w przedsiębiorstwie, nie szukaj dalej niż nasi dobrzy sąsiedzi i partnerzy z różnych branż o wysokiej wartości w Ülemiste City, kampusie innowacji nazwanym „Doliną Krzemową Północy”.
 • Łatwo dostępna i niedroga lokalizacja. Estonia jest dobrze połączona z dowolną częścią świata, a koszty utrzymania (zakwaterowanie, wyżywienie, transport) są znacznie rozsądniejsze niż na przykład w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. To wszystkie możliwości świata bez problemów, a tym bardziej radość .

  EUAS jest uniwersytetem dla ludzi kierujących się po kolejnej wielkiej rzeczy.

Lokalizacje

Tallinn

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Hrabstwo Harju, Estonia
Telefon
+372 610 1900

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium