Przeczytaj oficjalny opis

Witamy HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) jest multidyscyplinarnym uczelnia położone centralnie w najbardziej zaludnionej z rea południowej Finlandii. HAMK oferuje inspirujących szkolnictwa wyższego i badań stosowanych zorientowane na klienta.

Häme University of Applied Sciences jest upoważniony przez rząd Finlandii, a położony jest centralnie w najbardziej zaludnionym obszarze kraju, w południowej Finlandii, gdzie około połowę populacji Finlandii na żywo.

HAMK ma 7 kampusy składający się z:

 • 7200 studentów
 • 625 nauczycieli i innych pracowników
 • 31 programów studiów, z których 6 dostarczane są w całości w języku angielskim

HAMK jest jedną z trzech instytucji wchodzących w skład Federacji Uniwersytetów Nauk Stosowanych (FUA).

HAMK działa w ścisłej współpracy z Instytutem Kształcenia Häme (Hami), który oferuje dodatkowo i ustawicznego kształcenia i szkolenia zawodowego.

Wszechstronne Edukacja

Perspektywa międzynarodowa jest naturalną częścią naszych codziennych działań. Obok naszych fińskich studentów mamy studentów zagranicznych z około 70 różnych krajach. HAMK wykształcenie:

 • Licencjata i magistra
 • Profesjonalne kształcenie nauczycieli
 • Kontynuacja i dalsze kształcenie
 • Otwarte badania uniwersyteckie
 • badania walutowe

Mamy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, a większość z nich posiada tytuł magistra i wokół sto stopień doktora. Zobacz więcej na temat kształcenia nauczycieli w Finlandii.

Używamy różnych narzędzi online w nauce. Nasz absolwent wskaźnik zatrudnienia jest jednym z najwyższych w Finlandii, jak również szybkość absolwentów, którzy rozpoczynają własną działalność gospodarczą.

W Finlandii w niezaprzeczalnie dobrze znany ze swoich mocnych stron w dziedzinie edukacji, tutaj w HAMK oferujemy produkty edukacyjne dla globalnego rynku.

Mamy służyć potrzebom biznesu, przemysłu i sektora publicznego

HAMK ma silne powiązania ze światem biznesu i przemysłu. Dlatego możemy zaoferować naszym fińskich i zagranicznych studentów autentycznych środowisk edukacyjnych i zadań na rzecz zarówno studentów i przedsiębiorstw.

Wykonujemy przyłożonych projektów badawczych i rozwojowych zorientowanych na klienta. Nasze cztery jednostki badawczo wsparcia biznesu i przemysłu w regionie.

System jakości HAMK

Systemy jakości fińskich szkół wyższych są systematycznie kontrolowane przez Fiński Education Evaluation Centre. HAMK była pierwszą uczelnią coraz wyżej w Finlandii, aby otrzymać najwyższy status "Advanced" dla jego systemu jakości.

HAMK w pigułce

 • 70 00 studentów
 • 600 pracowników
 • Budżet 50 mln Euro
 • 7 kampusy
 • 5 pól edukacji
 • 23 studia licencjackie na poziomie 4 (w języku angielskim)
 • 7 programów studiów magisterskich (2) w języku angielskim
 • 4 jednostki badawczo 100 innych uczelni partnerskich na całym świecie

Koniecznie Śledź nas na snapchat!

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Fiński

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologi ... [+]

Aplikacje komputerowe Stopień Treść

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologią z odrobiną współczesnego biznesu.

Zakres licencjatu w dziedzinie Business Administration, Computer Applications to 210 kredytów i trwa on 3,5 roku.

3.5-letni program studiów

Główne badania kompetencji w aplikacjach komputerowych obejmują szeroki zakres tematów w programowaniu. Nauczysz się języków i technik programowania najczęściej używanych dzisiaj. Badania obejmują również np. Projektowanie interfejsu użytkownika, systemy operacyjne, tworzenie stron internetowych, bazy danych, operacje w chmurze, robotykę oprogramowania, biznes i innowacje, prawdopodobieństwo i statystyki. Następnie wybierz badania zgodnie z własnymi zainteresowaniami i skup się np. Na rzeczywistości rozszerzonej, sztucznej inteligencji lub dużych danych. Będzie można również wybrać badania profilowania z innych programów studiów.... [-]

Finlandia Hämeenlinna
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

... [+]

Metoda badania wymaga niezależności, jak również zdolność do pracy w zespole.

Podwójne możliwości studiów

International Business Degree Program ma obecnie pięciu partnerów podwójnego dyplomu w trzech krajach i nieustannie pracujemy nad jego zwiększeniem.

[-]
Finlandia Hämeenlinna
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Program Inżynierii Bioekonomii dostarczy Ci jako inżyniera wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci realizować cele zrównoważonego rozwoju. Osiągniesz to, zdobywając kompe ... [+]

Czego się dowiesz?

Program Inżynierii Bioekonomii dostarczy Ci jako inżyniera wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci realizować cele zrównoważonego rozwoju. Osiągniesz to, zdobywając kompetencje w zakresie integracji technologii digitalizacji i danych z zarządzaniem przepływami biomasy ziemi, lasów i wód. Nabędziesz umiejętności pracy zespołowej, aby zmienić komunikację między bioprodukcją, przetwarzaniem, biznesem, rynkami i konsumentami. Zasady gospodarki o obiegu zamkniętym i oszczędne korzystanie z zasobów naturalnych są integralnymi zasadami programu studiów.

Co staniesz się?

Po ukończeniu studiów będziesz inżynierem specjalizującym się w tworzeniu inteligentnych informacji i rozwiązań opartych na danych do zarządzania biogospodarką, przemysłem produkcyjnym i przetwórczym oraz łańcuchami dostaw. Jesteś w stanie współpracować z firmami i przedsiębiorstwami, agencjami inżynieryjnymi, rządem, sektorem publicznym i organizacjami pozarządowymi. Twoje konkretne stanowiska mogą być w projektach, projektowaniu, rozwoju, szkoleniach, sprzedaży, doradztwie, zarządzaniu, przedsiębiorczości i jako specjalista.... [-]

Finlandia Hämeenlinna
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

W stopniu anglojęzycznej dla Elektrotechniki i Automatyki Engineering koncentruje się na wykorzystaniu automatyki przemysłowej w nowych obszarach zastosowań. Skuteczne i ... [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Inżynier specjalizujący się w Elektrotechniki i Automatyki wie, jak zaplanować elektryfikacji i automatyzacji zarówno dla zwykłych artykułów gospodarstwa domowego, jak i skomplikowanych urządzeń produkcji przemysłowej. Istnieją dwa alternatywne ścieżki kształcenia dostępne dla studentów inżynierii automatyzacji: Automatyzacja produkcji maszyn i automatyzacji procesów produkcyjnych.

Inżynier wie, jak wykorzystać informacje i technologię elektryczną w rozwoju technologii automatyzacji w nowych aplikacjach. Pojazdy, sklepy, domy, przemysł, kontroli ruchu i oświetlenie uliczne są przykłady najczęstszych zastosowań elektrotechniki i automatyki.... [-]

Finlandia Hämeenlinna
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Stopień wypełniony w języku angielskim stanowi inżynierów budowlanych z dobrą znajomością języków obcych i międzynarodowego know-how, dzięki czemu można pracować w dowoln ... [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Program Inżynieria Budowa stopnia pozwala studentom skupić się na inżynierii budowlanej lub technologii ochrony środowiska. Na HAMK, inżynierii strukturalnej skupia się na konstrukcji stalowej. Badania konstrukcji stalowych m.in. mechanika, matematyka, rysunki techniczne i CAD. Zrozumienie struktury i 3-D wizualizacji będzie rozwijać umiejętności w czasie studiów.

W trakcie studiów (konstrukcje stalowe) możliwe jest uzyskanie kredytów wymaganych przez A-klasowych kwalifikacji Konstruktor:

Mechaniki Budowli - 16 kredytów Betonowa konstrukcja i technologia - 8 kredytów Struktura betonu engineering - 8 kredytów Konstrukcja stalowa engineering - 8 kredytów Struktura drewna engineering - 12 kredytów Fizyka Budownictwo - 5 kredytów ... [-]
Finlandia Hämeenlinna
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

inżynierii i technologii produkcji mechaniczne absolwenci posiadają niezbędne projektowania, produkcji i automatyki umiejętności wymaganych w inżynierii mechanicznej. Pon ... [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Mechanical Engineering and Technology Production Absolwenci posiadają niezbędne projektowania, produkcji i automatyki umiejętności wymaganych w inżynierii mechanicznej. Mechaniczne inżynierii i technologii produkcji studiów pozwala studentom skupić się na zarówno systemów produkcyjnych lub projektowania systemów mechanicznych.

Ponadto, są dobrze zorientowani w technologii materiałowej, która jest niezbędna w doborze surowców. Mają też głębokie i up-to-date wiedzy o obu projektowaniu systemów mechanicznych i systemów produkcyjnych. W każdym z tych obszarów, inżynierowie mechanicy są w stanie korzystać z odpowiednich narzędzi komputerowych. Absolwenci również opanować wszystkie ogólne pracujących potrzeb życiowych, takich jak ekonomicznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej i umiejętności komunikacyjnych. Językiem wykładowym jest AngielskiI prawdziwie międzynarodowe środowisko akademickie zapewnia języku wysokiego poziomu umiejętności andmulticultural dla absolwentów. Mają także podstawowe umiejętności praktycznych i zawodowych język fiński, dzięki czemu są w stanie zintegrować fińskim rynku pracy. ... [-]

Finlandia Hämeenlinna
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Higher Education with a Professional Profile

Exchange Student Experiences