Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) jest multidyscyplinarnym uczelnia położone centralnie w najbardziej zaludnionej z rea południowej Finlandii. HAMK oferuje inspirujących szkolnictwa wyższego i badań stosowanych zorientowane na klienta.

Häme University of Applied Sciences jest upoważniony przez rząd Finlandii, a położony jest centralnie w najbardziej zaludnionym obszarze kraju, w południowej Finlandii, gdzie około połowę populacji Finlandii na żywo.

HAMK ma 7 kampusy składający się z:

 • 7200 studentów
 • 625 nauczycieli i innych pracowników
 • 31 programów studiów, z których 6 dostarczane są w całości w języku angielskim

HAMK jest jedną z trzech instytucji wchodzących w skład Federacji Uniwersytetów Nauk Stosowanych (FUA).

HAMK działa w ścisłej współpracy z Instytutem Kształcenia Häme (Hami), który oferuje dodatkowo i ustawicznego kształcenia i szkolenia zawodowego.

Wszechstronne Edukacja

Perspektywa międzynarodowa jest naturalną częścią naszych codziennych działań. Obok naszych fińskich studentów mamy studentów zagranicznych z około 70 różnych krajach. HAMK wykształcenie:

 • Licencjata i magistra
 • Profesjonalne kształcenie nauczycieli
 • Kontynuacja i dalsze kształcenie
 • Otwarte badania uniwersyteckie
 • badania walutowe

Mamy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, a większość z nich posiada tytuł magistra i wokół sto stopień doktora. Zobacz więcej na temat kształcenia nauczycieli w Finlandii.

Używamy różnych narzędzi online w nauce. Nasz absolwent wskaźnik zatrudnienia jest jednym z najwyższych w Finlandii, jak również szybkość absolwentów, którzy rozpoczynają własną działalność gospodarczą.

W Finlandii w niezaprzeczalnie dobrze znany ze swoich mocnych stron w dziedzinie edukacji, tutaj w HAMK oferujemy produkty edukacyjne dla globalnego rynku.

Mamy służyć potrzebom biznesu, przemysłu i sektora publicznego

HAMK ma silne powiązania ze światem biznesu i przemysłu. Dlatego możemy zaoferować naszym fińskich i zagranicznych studentów autentycznych środowisk edukacyjnych i zadań na rzecz zarówno studentów i przedsiębiorstw.

Wykonujemy przyłożonych projektów badawczych i rozwojowych zorientowanych na klienta. Nasze cztery jednostki badawczo wsparcia biznesu i przemysłu w regionie.

System jakości HAMK

Systemy jakości fińskich szkół wyższych są systematycznie kontrolowane przez Fiński Education Evaluation Centre. HAMK była pierwszą uczelnią coraz wyżej w Finlandii, aby otrzymać najwyższy status "Advanced" dla jego systemu jakości.

HAMK w pigułce

 • 70 00 studentów
 • 600 pracowników
 • Budżet 50 mln Euro
 • 7 kampusy
 • 5 pól edukacji
 • 23 studia licencjackie na poziomie 4 (w języku angielskim)
 • 7 programów studiów magisterskich (2) w języku angielskim
 • 4 jednostki badawczo 100 innych uczelni partnerskich na całym świecie

Koniecznie Śledź nas na snapchat!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Fiński

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Bachelor of Business Administration - aplikacje komputerowe (BBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy August 2019 Finlandia Hämeenlinna

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologią z odrobiną współczesnego biznesu. [+]

Aplikacje komputerowe Stopień Treść

HAMK oferuje obszerny tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) - praca nad praktyczną technologią z odrobiną współczesnego biznesu.

Zakres licencjatu w dziedzinie Business Administration, Computer Applications to 210 kredytów i trwa on 3,5 roku.

3.5-letni program studiów

Główne badania kompetencji w aplikacjach komputerowych obejmują szeroki zakres tematów w programowaniu. Nauczysz się języków i technik programowania najczęściej używanych dzisiaj. Badania obejmują również np. Projektowanie interfejsu użytkownika, systemy operacyjne, tworzenie stron internetowych, bazy danych, operacje w chmurze, robotykę oprogramowania, biznes i innowacje, prawdopodobieństwo i statystyki. Następnie wybierz badania zgodnie z własnymi zainteresowaniami i skup się np. Na rzeczywistości rozszerzonej, sztucznej inteligencji lub dużych danych. Będzie można również wybrać badania profilowania z innych programów studiów.... [-]


Bachelor of Business Administration: International Business (BBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 42 miesięcy September 2019 Finlandia Hämeenlinna + 1 więcej

[+]

Metoda badania wymaga niezależności, jak również zdolność do pracy w zespole.

Podwójne możliwości studiów

International Business Degree Program ma obecnie pięciu partnerów podwójnego dyplomu w trzech krajach i nieustannie pracujemy nad jego zwiększeniem.

[-]

Licencjat

Licencjackie z zakresu elektrotechniki i automatyki (Beng)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Finlandia Hämeenlinna

W stopniu anglojęzycznej dla Elektrotechniki i Automatyki Engineering koncentruje się na wykorzystaniu automatyki przemysłowej w nowych obszarach zastosowań. Skuteczne i niedrogie urządzenia nowe technologie, w szczególności danych oferują wiele ciekawych możliwości dla technologii automatyki. [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Inżynier specjalizujący się w Elektrotechniki i Automatyki wie, jak zaplanować elektryfikacji i automatyzacji zarówno dla zwykłych artykułów gospodarstwa domowego, jak i skomplikowanych urządzeń produkcji przemysłowej. Istnieją dwa alternatywne ścieżki kształcenia dostępne dla studentów inżynierii automatyzacji: Automatyzacja produkcji maszyn i automatyzacji procesów produkcyjnych.

Inżynier wie, jak wykorzystać informacje i technologię elektryczną w rozwoju technologii automatyzacji w nowych aplikacjach. Pojazdy, sklepy, domy, przemysł, kontroli ruchu i oświetlenie uliczne są przykłady najczęstszych zastosowań elektrotechniki i automatyki.... [-]


Licencjat inżynierii budowlanej (Beng)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Finlandia Hämeenlinna

Stopień wypełniony w języku angielskim stanowi inżynierów budowlanych z dobrą znajomością języków obcych i międzynarodowego know-how, dzięki czemu można pracować w dowolnym miejscu na świecie. [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Program Inżynieria Budowa stopnia pozwala studentom skupić się na inżynierii budowlanej lub technologii ochrony środowiska. Na HAMK, inżynierii strukturalnej skupia się na konstrukcji stalowej. Badania konstrukcji stalowych m.in. mechanika, matematyka, rysunki techniczne i CAD. Zrozumienie struktury i 3-D wizualizacji będzie rozwijać umiejętności w czasie studiów.

W trakcie studiów (konstrukcje stalowe) możliwe jest uzyskanie kredytów wymaganych przez A-klasowych kwalifikacji Konstruktor:

Mechaniki Budowli - 16 kredytów Betonowa konstrukcja i technologia - 8 kredytów Struktura betonu engineering - 8 kredytów Konstrukcja stalowa engineering - 8 kredytów Struktura drewna engineering - 12 kredytów Fizyka Budownictwo - 5 kredytów ... [-]

Licencjat z inżynierii mechanicznej i technologii produkcji (Beng)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Finlandia Hämeenlinna

inżynierii i technologii produkcji mechaniczne absolwenci posiadają niezbędne projektowania, produkcji i automatyki umiejętności wymaganych w inżynierii mechanicznej. Ponadto, są dobrze zorientowani w technologii materiałowej, która jest niezbędna w doborze surowców. Mają też głębokie i up-to-date wiedzy o obu projektowaniu systemów mechanicznych i systemów produkcyjnych. W każdym z tych obszarów, inżynierowie mechanicy są w stanie korzystać z odpowiednich narzędzi komputerowych. Absolwenci również opanować wszystkie ogólne pracujących potrzeb życiowych, takich jak ekonomicznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej i umiejętności komunikacyjnych. [+]

HAMK: Szkolnictwo wyższe o profilu zawodowym

O programie

Mechanical Engineering and Technology Production Absolwenci posiadają niezbędne projektowania, produkcji i automatyki umiejętności wymaganych w inżynierii mechanicznej. Mechaniczne inżynierii i technologii produkcji studiów pozwala studentom skupić się na zarówno systemów produkcyjnych lub projektowania systemów mechanicznych.

Ponadto, są dobrze zorientowani w technologii materiałowej, która jest niezbędna w doborze surowców. Mają też głębokie i up-to-date wiedzy o obu projektowaniu systemów mechanicznych i systemów produkcyjnych. W każdym z tych obszarów, inżynierowie mechanicy są w stanie korzystać z odpowiednich narzędzi komputerowych. Absolwenci również opanować wszystkie ogólne pracujących potrzeb życiowych, takich jak ekonomicznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej i umiejętności komunikacyjnych. Językiem wykładowym jest AngielskiI prawdziwie międzynarodowe środowisko akademickie zapewnia języku wysokiego poziomu umiejętności andmulticultural dla absolwentów. Mają także podstawowe umiejętności praktycznych i zawodowych język fiński, dzięki czemu są w stanie zintegrować fińskim rynku pracy. ... [-]


Filmy

Higher Education with a Professional Profile

Exchange Student Experiences

Kontakt

HAMK

Adres Häme University of Applied Sciences (HAMK) , Visamäentie 35
13101 Hämeenlinna, Finlandia
Strona internetowa http://www.hamk.fi/english/Sivut/default.aspx
Telefon +358 3 6461