Kajaani University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) to proaktywna, prawdziwie międzynarodowa uczelnia w środkowej Finlandii o bardzo dobrej reputacji regionalnej i krajowej. Jesteśmy tętniącą życiem międzynarodową społecznością nauki i rozwoju, składającą się z około 2300 studentów i 230 ekspertów, działających we własnym, kompaktowym kampusie położonym w przepięknym otoczeniu Kajaani. Oferujemy szeroki wybór stopni, które są szeroko szanowane przez środowisko pracy, w tym studia licencjackie i magisterskie w języku angielskim. Jeśli interesuje Cię skorzystanie ze słynnej fińskiej edukacji, możesz wybrać kierunek Business International, eSports Business, Sports and Leisure Management lub Adventure Tourism w KAMK .

Ministerstwo Edukacji i CUlture ściśle nadzoruje jakość szkolnictwa wyższego w Finlandii. KAMK osiągnął wielki sukces w Finlandii w barometrach wyników Ministerstwa. W szczególności jakość nauczania i doradztwa od kilku lat uznawana jest za najlepszą w Finlandii. Według sondażu opublikowanego w magazynie Talouselämä w 2011 r. KAMK była najlepszą uczelnią w Finlandii w dziedzinie nauk stosowanych na podstawie kilku wskaźników.

Nasi wykładowcy traktują każdego ucznia indywidualnie, pomagając mu w rozpoznawaniu i rozwijaniu osobistych kompetencji. Badania koncentrują się na praktycznym zintegrowaniu edukacji z prawdziwym życiem zawodowym oraz szkoleniu nowych specjalistów w odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku pracy.

Nasze obiekty kampusowe zawierają nowoczesne technologie, takie jak centrum danych, projektowanie gier, drukowanie 3D i laboratoria robotyki. Posiadamy również nowoczesną inteligentną siłownię, która wykorzystuje technologie gier w środowisku cyfrowym, aby zapewnić zabawę i efektywny trening fizyczny. Wszystkie nasze obiekty znajdują się w obrębie jednego kampusu w pobliżu centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od siebie. Zakwaterowanie studenckie jest dostępne w schludnych, nowoczesnych apartamentach na terenie kampusu, a studenci mogą cieszyć się wspaniałą przyrodą w szerokim zakresie zajęć rekreacyjnych i sportowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Tytuł licencjata w biznesie międzynarodowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry August 2019 Finlandia Kajaani

Licencjat w biznesie międzynarodowym w KAMK koncentruje się na marketingu międzynarodowym i środowiskach cyfrowych. Znajdź KAMK w KAMK w KAMK ! [+]

Studia licencjackie w biznesie międzynarodowym zapewniają zrozumienie globalnych problemów, przygotowując Cię do różnych możliwości biznesowych. Program ma na celu dostarczenie uczniom niezbędnych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowiskach ekspertów w małych i średnich firmach zaangażowanych w międzynarodowy biznes. Możliwość studiowania razem ze studentami z różnych krajów i kultur buduje twoją komunikację międzykulturową i umiejętności ludzi na sukces w nowoczesnym świecie biznesu.

Po ukończeniu wymaganych 210 punktów w ciągu trzech i pół roku, absolwenci otrzymują tytuł Bachelor of Business Administration. Językiem nauczania w tym programie jest język angielski. Dzięki osobistemu planowaniu studiów i poświęceniu możliwe jest ukończenie studiów w krótszym czasie niż oficjalne 3,5 roku.... [-]


Licencjat

Bachelor's Degree in Sports and Leisure Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry August 2019 Finlandia Kajaani

Zostań specjalistą sportowym, który rozumie, że sport i ćwiczenia przyczyniają się znacząco do dobrobytu jednostek i społeczeństwa. [+]

Podczas studiów licencjackich w zakresie zarządzania sportem i rekreacją na Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) nauczysz się tworzyć komercyjne usługi sportowe i rekreacyjne, wdrażać produkty i wydarzenia, instruować sesje sportowe i zapewniać doradztwo w zakresie ćwiczeń i żywienia. Studia w tym stopniu obejmują takie tematy, jak sport i ćwiczenia, treningi i trening wytrzymałościowy i siłowy, a także turystyka aktywna i wellness.

Rozwijaj i pogłębiaj swoje zawodowe kompetencje sportowe dzięki dalszym specjalizacji (30 ECTS), gdzie możesz studiować komercyjne usługi sportowe, exergaming (= ćwiczenia i gry połączone), turystykę przygodową lub coaching sportowy, a także inne specjalistyczne przedmioty. Pakiet ten można również zrealizować za granicą w jednej z wielu naszych uczelni partnerskich i skorzystać z ich wiedzy fachowej, na przykład w zakresie coachingu sportowego, promocji zdrowia lub biznesu.... [-]


Bachelor's Degree in Tourism

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy August 2019 Finlandia Kajaani

Opracowanie zrównoważonej, opartej na przyrodzie aktywności na świeżym powietrzu i dobrego samopoczucia, w oparciu o najnowsze trendy turystyczne i inteligentne technologie.

[+]

Bachelor's Degree in Adventure Tourism to wyjątkowy program z naciskiem na turystykę aktywną. Studenci będą specjalizować się w turystyce przygodowej lub turystyce dobrego samopoczucia . W module turystyki przygodowej studenci nauczą się tworzyć i komercjalizować doświadczenia w postaci letniej i zimowej przyrody oraz turystyki sportowej. Moduł turystyki dobrostanu umożliwia uczniom rozwijanie koncepcji doświadczalnych lub produktów dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia w ramach turystyki. Stopień ten łączy teorię z praktyką, aby zapewnić naszym absolwentom umiejętności potrzebne do zarządzania jakością turystycznych doświadczeń oraz rozwoju i zarządzania przedsiębiorstwami turystycznymi z postawą przedsiębiorczą.... [-]


Tytuł licencjata w biznesie eSport

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy August 2019 Finlandia Kajaani

Uzyskaj głębsze zrozumienie różnorodnych operacji biznesowych i biznesowych elementów konkurencyjnej gry i umiejętności niezbędnych do opanowania zarządzania i planowania Esports jako przedsiębiorstwa. Przejdź na następny poziom!

[+]

Bądź na pierwszej linii szybko rozwijającego się biznesu eSportowego! Najpierw w Europie KAMK oferuje szansę na studia licencjackie w zakresie Esports Business. Stopień zapewnia głębsze zrozumienie różnorodnych operacji biznesowych i biznesowych elementów konkurencyjnej gry. Podczas studiów zdobędziesz niezbędne umiejętności potrzebne do opanowania zarządzania i planowania e-sportu jako przedsiębiorstwa. Po ukończeniu wymaganych 210 punktów w ciągu trzech i pół roku, absolwenci otrzymują tytuł Bachelor of Business Administration.

PRZEJDŹ NA NAJBLIŻSZY POZIOM

Czy jesteś graczem, ale chcesz pogłębić swoje doświadczenie w esport? Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać trenerem? Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, aby uczynić Cię ekspertem esportowym w biznesie, coachingu i grach! Podstawowe badania dostarczają kompetencji biznesowych niezbędnych do zrozumienia podstawowych procesów biznesowych i krajobrazu esport. W ramach studiów zawodowych będziesz studiować przywództwo i zarządzanie, zarządzanie zdarzeniami esports oraz zarządzanie i planowanie operacji międzynarodowych, a także głębiej zagłębić się w krajobraz eSports i dowiedzieć się o biznesie, grach, wydawcach i społeczności eSportu. Opcjonalne studia to szansa na specjalizację w coachingu, zarządzaniu wydarzeniami, rozwijaniu gier, przedsiębiorczości lub w R... [-]


Filmy

Studying at Kajaani University of Applied Sciences

Kontakt

Kajaani University of Applied Sciences

Adres Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Finlandia
Strona internetowa http://www.kamk.fi/en
Telefon +358 8 618 991