Kajaani University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) to proaktywny, prawdziwie międzynarodowy uniwersytet w środkowej Finlandii, KAMK się bardzo dobrą reputacją na poziomie regionalnym i krajowym. Jesteśmy tętniącą życiem międzynarodową społecznością edukacyjną i rozwojową, składającą się z około 2300 studentów i 230 ekspertów, działającą w naszym własnym kompaktowym kampusie położonym w oszałamiającym naturalnym otoczeniu Kajaani. Oferujemy wybór stopni, które są powszechnie szanowane przez społeczność pracującą, w tym tytuły licencjackie i magisterskie wydawane w języku angielskim. Jeśli chcesz skorzystać ze słynnej fińskiej edukacji, możesz studiować biznes międzynarodowy, biznes e-sportowy, zarządzanie sportem i wypoczynkiem lub zarządzanie turystyką i hotelarstwem na KAMK .

Ministerstwo Edukacji i CUlture ściśle nadzoruje jakość szkolnictwa wyższego w Finlandii. KAMK odniósł wielki sukces w Finlandii w barometrach wyników Ministerstwa. W szczególności jakość nauczania i doradztwa była uważana za najlepszą w Finlandii od kilku lat z rzędu. W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni najlepszym uniwersytetem nauk stosowanych w Finlandii i na podstawie opinii studentów nasze zadowolenie studentów jest najwyższe w Finlandii (2019).

Nasi wykładowcy traktują każdego ucznia indywidualnie, pomagając mu w rozpoznawaniu i rozwijaniu osobistych kompetencji. Badania koncentrują się na praktycznym zintegrowaniu edukacji z prawdziwym życiem zawodowym oraz szkoleniu nowych specjalistów w odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku pracy.

Nasze obiekty kampusowe zawierają nowoczesne technologie, takie jak centrum danych, projektowanie gier, drukowanie 3D i laboratoria robotyki. Posiadamy również nowoczesną inteligentną siłownię, która wykorzystuje technologie gier w środowisku cyfrowym, aby zapewnić zabawę i efektywny trening fizyczny. Wszystkie nasze obiekty znajdują się w obrębie jednego kampusu w pobliżu centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od siebie. Zakwaterowanie studenckie jest dostępne w schludnych, nowoczesnych apartamentach na terenie kampusu, a studenci mogą cieszyć się wspaniałą przyrodą w szerokim zakresie zajęć rekreacyjnych i sportowych.

Lokalizacje

Kajaani

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Finlandia
Telefon
+358 8 618 991

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium