Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj w OAMK

Ponad 9000 studentów, w tym ponad 300 międzynarodowych studentów, zapewnia, że Oulu University of Applied Sciences (OAMK) jest ważnym i innowacyjnym miejscem do nauki.

Studia w OAMK są OAMK na życiu zawodowym i łączą studia teoretyczne z umiejętnościami zawodowymi. Szkolimy wysoko cenionych specjalistów, aby sprostać potrzebom życia zawodowego zarówno w Finlandii, jak i na całym świecie.

Mamy w sumie 28 programów studiów licencjackich, z których trzy prowadzone są w języku angielskim. Programy studiów dają ci umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby pracować jako profesjonalny ekspert, śledzić i promować najnowsze trendy rozwojowe w twojej dziedzinie wiedzy i tworzyć dla uczenia się przez całe życie.

Miasto Oulu jest pełne możliwości

University of Applied Sciences ( OAMK ) jest jedną z najbardziej atrakcyjnych uczelni fińskich w dziedzinie nauk stosowanych. Położona na północ od Helsinek, region Oulu jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w kraju. Wystarczy godzinny lot z Helsinek i połączenie kolejowe, które zabierze Cię bezpośrednio do centrum miasta, upewnij się, że miasto Oulu ma łatwy dostęp z południowej Finlandii. Z 200 000 mieszkańców region jest ważnym ośrodkiem innowacyjnych gałęzi przemysłu high tech, akademii, nauki, usług i kultury.

Oulu ma doskonałe zaplecze do nauki i nauczania z szeroką gamą zajęć w czasie wolnym i piękną przyrodą. Region Oulu jest tętniącym życiem i interesującym miejscem dla studentów, wykładowców i ekspertów, zarówno z Finlandii, jak i z zagranicy. Tylko kilka godzin od egzotycznej Laponii i możliwości uprawiania turystyki pieszej sprawiają, że Oulu jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody. Codzienne połączenia autobusowe z jednym z największych ośrodków narciarskich w Finlandii, Ruka, w sezonie zimowym sprawiają, że każdy może cieszyć się ośnieżonymi stokami i trasami narciarskimi.

Zabawne fakty o Oulu

  • Fiński system edukacji został zaliczony do najlepszych na świecie systemów edukacyjnych.
  • Kilku fińskich prezydentów rozpoczęło edukacyjną ścieżkę w Oulu, w tym laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Martti Ahtisaari. OAMK dumą kontynuuje to dziedzictwo wysokiej jakości edukacji.
  • Oulu ma szeroką wiedzę z zakresu ICT. Miasto zostało wybrane przez siedem lat z rzędu spośród siedmiu najbardziej inteligentnych społeczności w Wirginii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym (BBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy Finlandia Oulu

Program studiów w biznesie międzynarodowym, lub DIB, jak go nazywamy, został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom małych i średnich przedsiębiorstw zorientowanych na poziomie międzynarodowym i jest prowadzony w całości w języku angielskim. Program jest skierowany zarówno do studentów fińskich, jak i zagranicznych, pragnących poszukiwać ciekawych ścieżek kariery w innowacyjnym biznesie międzynarodowym, sprzedaży i marketingu, zarządzaniu lub przedsiębiorczości. [+]

Zastosowanie 9-23 stycznia 2019 r

Czesne 8000 € / Rok akademicki

Dostępne stypendium

Program studiów w biznesie międzynarodowym lub DIB, jak go nazywamy, jest przeznaczony zarówno dla fińskich, jak i międzynarodowych studentów pragnących poszukiwać interesujących ścieżek kariery w innowacyjnym biznesie międzynarodowym, sprzedaży i marketingu, zarządzaniu lub przedsiębiorczości.

Program podkreśla interakcję w wielokulturowym środowisku edukacyjnym i zachęca do inicjatywy, interakcji i innowacji. Program rozwija umiejętności uczniów w celu oceny różnic między kulturami narodowymi, organizacyjnymi i zawodowymi. Uczymy się, uczestnicząc w wykładach i dyskusjach, wykonując prace grupowe, prowadząc prezentacje, biorąc udział w różnych projektach i studiach przypadków oraz odwiedzając firmy. Wiele kursów odbywa się we współpracy z wizytującymi wykładowcami z zagranicznych uczelni partnerskich. Ścisła współpraca z życiem zawodowym umożliwia studentom zastosowanie teorii w praktyce. Studia obejmują szkolenia praktyczne, które umożliwiają uczniom nawiązanie kontaktów z życiem zawodowym w Finlandii i za granicą.... [-]


Licencjat

Bachelor of Engineering in Information Technology (BEng)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat Finlandia Oulu

Technologia informacyjna jest niezbędna w każdej dziedzinie życia ludzkiego. Potrzeba specjalistów w dziedzinie TIK stale rośnie. Jako inżynier ICT jesteś w stanie zaprojektować i zrealizować różne rozwiązania i aplikacje oprogramowania. Jesteś także zdolny do pracy jako aktywny członek twojego społeczeństwa pracującego i rozwijania własnego zawodu. [+]

Program studiów w dziedzinie informatyki, BEng

Zastosowanie 9-23 stycznia 2019 r

Czesne 8000 € / Rok akademicki

Dostępne stypendium

Potrzeba specjalistów w dziedzinie TIK stale rośnie. Jako inżynier ICT jesteś w stanie zaprojektować i zrealizować różne rozwiązania i aplikacje oprogramowania. Jesteś także zdolny do pracy jako aktywny członek twojego społeczeństwa pracującego i rozwijania własnego zawodu.

Program studiów w technologii informacyjnej kładzie nacisk na rozwój sieci. Badania obejmują rozwój oprogramowania, technologie aplikacji internetowych i mobilnych oraz technologie IoT.... [-]


Filmy

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

Kontakt

OAMK

Adres Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Finlandia
Strona internetowa http://www.oamk.fi/en
Telefon +358 20 611 0200