Savonia University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się w nowoczesnym i międzynarodowym środowisku, które wspiera Twoje ambicje zawodowe i ciągłą naukę!

Savonia University of Applied Sciences (Savonia UAS) jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych uniwersytetów nauk stosowanych w Finlandii. Nasza organizacja ekspertów kształci silnych specjalistów na sześciu różnych kierunkach studiów. Nasze wszechstronne programy studiów oferują studentom możliwość studiowania w pełnym wymiarze godzin lub równolegle z pracą (studia magisterskie i specjalistyczne) lub elastyczną w Otwartym Uniwersytecie Nauk Stosowanych. Nasze kampusy znajdują się w Kuopio, Iisalmi i Varkaus.

140247_Opus2020.jpg

Savonia UAS pragnie aktywnie służyć środowisku zawodowemu. Nasze działania badawczo-rozwojowe oferują wysokiej jakości usługi i rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i społeczności zawodowych. Współpraca, tworzenie sieci kontaktów i internacjonalizacja są kluczowymi czynnikami naszego sukcesu. W Savonii transdyscyplinarność jest zapewniona poprzez zorganizowanie BRI w główne osie zwane Sieciami Kompetencji. Sieci te to produkty i usługi socjalne, energia, środowisko i bezpieczeństwo oraz wzornictwo przemysłowe.

Savonia University of Applied Sciences jest prowadzona przez Savonia University of Applied Sciences Ltd. Dyrektorem spółki i prezesem Savonia UAS jest pani Mervi Vidgrén.

CZESNE

Savonia University of Applied Sciences podjął decyzję o wprowadzeniu czesnego dla studentów spoza UE / EOG. Czesne obowiązują studentów rozpoczynających naukę 1 sierpnia 2017 r. Lub później. Czesne naliczane jest za każdy rok akademicki i należy je opłacić do 31 sierpnia.

Opłaty są następujące:

  • w przypadku studiów licencjackich 5000 euro za rok akademicki
  • na studia magisterskie 6000 euro na rok akademicki

Wszyscy studenci Savonia University of Applied Sciences spoza UE / EOG mogą ubiegać się o stypendium po przyjęciu na płatne studia licencjackie lub magisterskie i zarejestrowaniu się jako prezent. W pierwszym roku akademickim stypendium pokrywa 70% czesnego; w kolejnych latach akademickich stypendium pokrywa 50% czesnego. Aby otrzymać stypendium po pierwszym roku akademickim, studenci muszą uzyskać co najmniej 55 punktów za studia wyszczególnione w indywidualnym planie studiów w ciągu roku akademickiego.

Lokalizacje

Kuopio

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 Kuopio, Finlandia
Telefon
+358 17 2556000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium