Przeczytaj oficjalny opis

Seinäjoki University of Applied Sciences to multidyscyplinarna instytucja szkolnictwa wyższego i skuteczny podmiot w dziedzinie edukacji i badań, rozwoju i innowacji (RDI) w regionie South Ostrobothnia w zachodniej Finlandii.

Liczba studentów studiów dziennych wynosi 5000, a pracowników akademickich i innych 380. Seinäjoki UAS ma 19 programów licencjackich i 7 magisterskich. Trzy stopnie są całkowicie nauczane w języku angielskim (International Business, Nursing i Master's Degree in International Business Management). Ponadto dostępne są programy podwójnych dyplomów w dziedzinie technologii i biznesu.

Seinäjoki UAS zapewnia kształcenie mające na celu uzyskanie kwalifikacji zawodowych na wysokim poziomie w następujących dziedzinach:

 • Kultura
 • Nauki społeczne, biznes i administracja
 • Technologia, komunikacja i transport
 • Zasoby naturalne i środowisko
 • Usługi socjalne, zdrowie i sport
 • Turystyka, gastronomia i usługi domowe

W edukacji i R

 • Sustainable Food Solutions
 • Inteligentne i energooszczędne systemy
 • Dobrobyt i kreatywne osoby i społeczności
 • Przedsiębiorczość, nowe koncepcje biznesowe i innowacje serwisowe

Te obszary wiedzy są opracowywane w oparciu o potrzeby regionalne i międzynarodowe oraz nasze szczególne atuty.

Umiędzynarodowienie jest strategicznym celem Seinäjoki UAS

Mamy około 200 uniwersytetów partnerskich w 50 różnych krajach na całym świecie. Aktywna mobilność studentów i naukowców, projekty RDI i konferencje międzynarodowe są istotną częścią naszych działań międzynarodowych.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Otrzymasz ogólny obraz administracji biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych operacji firm i organizacji. Zdobędziesz kompetencje w planowaniu, prowadze ... [+]

Czy jesteś zainteresowany studiowaniem międzynarodowego zarządzania biznesem i marketingu w Finlandii? Fiński system edukacji jest znany z wysokiej jakości.

Weź licencjat na SeAMK , Seinäjoki University of Applied Sciences, aby być przygotowanym na ciekawe zadania w międzynarodowym biznesie. Wszystkie badania prowadzone są w języku angielskim, a możliwości wymiany studentów są dostępne na całym świecie. Możesz również skorzystać z umów o podwójnym stopniu z naszymi instytucjami partnerskimi w Niemczech, Czechach, na Węgrzech, Litwie, w Rosji, Holandii, Chinach lub Hiszpanii.

Szkoła Biznesu i Kultury ma centralną lokalizację w Seinäjoki na terenie kampusu Frami. Również duża liczba firm współpracujących z SeAMK znajduje się w obszarze Frami. To sprawia, że obszar jest inspirującym miejscem do nauki z rozwiązaniami wysokiej technologii i synergią z innych dziedzin nauki zlokalizowanych w okolicy.... [-]

Finlandia Seinäjoki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Social Media