Przeczytaj oficjalny opis

Seinäjoki University of Applied Sciences jest multidyscyplinarnym instytucja wyższej educationand efektywnym podmiotem w dziedzinie edukacji i badań, rozwoju i innowacji (BRI) w regionie Południowego Ostrobothni w zachodniej Finlandii.

Liczba studentów na studiach stacjonarnych wynosi 5000, a pracownicy akademiccy i inni 380. Seinäjoki UAS ma 19 Bachelor i 7 programów magisterskich. Trzy studia są prowadzone w całości w języku angielskim (International Business, pielęgniarstwo i tytuł magistra w Międzynarodowej Business Management). Również programy podwójnych dyplomów są dostępne w dziedzinie technologii i biznesu.

Seinäjoki UAS zapewnia edukację mającą na wysokim poziomie kwalifikacji zawodowych w następujących dziedzinach:

KULTURA
nauk społecznych, biznesu i administracji
Technologia, komunikacja i transport
Zasobów Naturalnych i Środowiska
Opieka społeczna, zdrowie i sport
Turystyka, gastronomia i usługi domowe

W dziedzinie edukacji oraz w działalności B + R Seinäjoki UAS koncentruje się na następujących obszarach tematycznych:

Zrównoważone Rozwiązania spożywcze
Inteligentne i energooszczędne systemy
Opieki Społecznej i pień jednostek i społeczności
Przedsiębiorczość, Nowe koncepcje biznesowe i Innowacje serwisowe

Te obszary specjalizacji są opracowywane w oparciu o potrzeby regionalnych i międzynarodowych oraz naszych specjalnych atutów.

Internacjonalizacja jest strategicznym celem Seinäjoki UAS

Mamy około 200 uczelni partnerskich w 50 krajach na całym świecie. Aktywność studentów i kadry akademickiej, projektów RDI i konferencje międzynarodowe są istotną częścią naszej działalności międzynarodowej.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Dostaniesz ogólny obraz administracji gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych działań firm i organizacji. Zyskasz kompetencje w zakresie planowania, ... [+]

Czy jesteś zainteresowany studiowaniem międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem i marketing w Finlandii? Fiński system edukacji jest dobrze znany ze swojej wysokiej jakości.

Weź stopień licencjata w SeAMK, Seinäjoki Univeristy of Applied Sciences, aby być przygotowanym na ciekawych zadań w międzynarodowym biznesie. Wszystkie badania prowadzone są w języku angielskim i możliwości wymiany studentów są dostępne na całym świecie. Można również skorzystać z podwójnych układów stopniu z naszych uczelni partnerskich w Niemczech, Czechach, na Węgrzech, Litwie, Rosji, Holandii, Chinach i Hiszpanii.

Wyższa Szkoła Biznesu i Kultury cieszy się centralną lokalizacją w Seinäjoki w Campus Area FRAMI. Również duża liczba firm, które współpracują z SeAMK można znaleźć w obszarze FRAMI. To sprawia, że ​​obszar inspirującym miejscem badania z wysokimi rozwiązań technologicznych i synergii z innymi dziedzinami nauki znajduje się w okolicy.... [-]

Finlandia Seinäjoki
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Welcome to SeAMK!

Study at SeAMK!

Location address
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Social Media