Przeczytaj oficjalny opis

VAMK Jest to nowoczesny i międzynarodowy University of Applied Sciences położonych w Vaasa, Finlandia. VAMK zapewnia wysoki poziom teoretycznego i praktycznego kształcenia zorientowanego w języku fińskim i angielskim, zarówno na poziomie licencjackim w pełnym wymiarze czasu pracy i edukacji w niepełnym wymiarze godzin, a także profesjonalnym poziomie magisterskich stopni.

Nasze atuty są w technologii energetycznej i międzynarodowego biznesu i kompetencji w tych dziedzinach jesteśmy w ścisłej współpracy z sektorem energetycznym Vaasa Regiony.

Główne obszary zainteresowania są wysokiej technologii, biznesu międzynarodowego oraz opieki zdrowotnej i usług socjalnych. VAMK zajmuje szczególne zainteresowanie połączenie tradycyjnego ducha przedsiębiorczości w regionie ze świadomością międzynarodowej, języki i kultury w edukacji. Istnieje silny nacisk na umiędzynarodowienie i instruktorzy utrzymują wysokie standardy edukacyjne.

VAMK posiada rozbudowaną sieć współpracy z uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych i badawczych za granicą, a także w Finlandii. Personelu, programy i usługi łączą siły, aby zapewnić szeroki wachlarz alternatyw edukacyjnych, oferując niezrównane połączenie wysokiej jakości edukacji w nowoczesnym i przyjaznym dla studenta mieście Vaasa.

Obecnie VAMK zapisał 3.300 studentów i zatrudnia w pełnym wymiarze czasu ponad 210 członków, a także 50 w niepełnym wymiarze godzin lub odwiedzając nauczycieli i profesorów. VAMK posiada dwa kampusy, jeden w Palosaari - Kampusu nadmorskie, a jeden na Raastuvankatu w samym sercu centrum miasta. Oba kampusy są łatwo dostępne i tylko 1,5 km od siebie.

VAMK Ltd, University of Applied Sciences

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK Ltd, University of Applied Sciences jest międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego kształcenia licencjatów Business Administration, Inżynierii i Usług Społecznych, jak również zarejestrowanych pielęgniarek i pielęgniarek zdrowia publicznego w języku fińskim i angielskim dla wymagających potrzeb życia zawodowego.

VAMK Ltd jest własnością miasta Vaasa, University of Vaasa, Rady Regionalnej Ostrobothni i Ostrobothnii Izby Gospodarczej.

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, najwyższa moc decyzji przysługuje w Walnym Zgromadzeniu, jeżeli akcjonariusze wykonywać swoje uprawnienia zgodnie z prawem głosu ich udziałów. Zarząd Spółki, co jest zgodne z ustawą o ograniczonej odpowiedzialności spółek, widzi administracji firmy oraz odpowiedniej organizacji jego działalności. Rektor VAMK, ​​przy wsparciu komitetu sterującego, pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego Oy VAMK Ab.

historia

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, rozpoczęła działalność jako tymczasowy politechnikę w dniu 1 sierpnia 1996 roku i została oparta na pięciu instytucji: Vaasa Institute of Technology, Vaasa szkoła handlowa, Vaasa Kolegium Usługi hotelarskie i restauracyjne, Vaasa College of Health Care i Vaasa Kolegium gospodarstwa domowego i Opieki Społecznej.

Wkrótce po tym instytucje te zostały połączone w trzech: Vaasa Institute of Technology, Vaasa Institute of Business Economics i Turystyki oraz Vaasa Instytutu Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej. Operacja otrzymała licencji stałej, tworząc jednolitą University of Applied Sciences.

Instytucje te mają niezwykłe indywidualne tradycje przed połączeniem: edukacja firma ma długą historię ponad 100 lat w Vaasa. szkolenie ekspertów w dziedzinie technologii w Vaasa został dostarczony przez ponad 150 lat, podczas gdy szkolenie ekspertów w dziedzinie opieki zdrowotnej zostały dostarczone przez 25 lat. Oprócz Institute of Technology, a dwa pozostałe instytuty zostały rozdzielone na VAMK (pod nazwą Vaasa Polytechnic) i kolegiów wykształceniem średnim w związku z otrzymania licencji stałej w dniu 1 sierpnia 1999 r.

Dziś VAMK ma trzy szkoły edukacyjnych, dwie jednostki dla studentów i usług administracyjnych, jak również urządzenia do badań stosowanych i rozwoju. Mocnymi VAMK to multidyscyplinarny, wielojęzyczny i międzynarodowa edukacja z dobrym doświadczeniem w wysokiej technologii, międzynarodowego biznesu i turystyki, a także wysoko rozwiniętej opieki zdrowotnej i usług socjalnych zgodnie instytucjom znany Historia nauczania.

Misja, wizja i wartości

Vaasan ammattikorkeakoulu, University of Applied Sciences (VAMK) kształci międzynarodowych ekspertów, aby służyć życiu komercyjnych i przemysłowych. VAMK jest wielojęzyczna i międzynarodowa uczelnia, która oferuje zajęcia edukacyjne w dwóch językach, jak również badań, rozwoju i innowacji zintegrowanych w nauczaniu technologii, ekonomii biznesu i opieki zdrowotnej i usług socjalnych.

VAMK oferuje kształcenie w formie studiów specjalizacyjnych i programów studiów prowadzących do podstawowych stopniach i stopniach zawodowego Mistrza. Istotną częścią studiów jest współpraca z życia zawodowego.

Naszym celem jest

być energiczna, atrakcyjna, a międzynarodowa społeczność nauki i badań naukowych, która działa w ścisłej współpracy zawodowej z życiem zawodowym regionu wspierając sukces regionu.

Naszym zadaniem jest

trenować międzynarodowych ekspertów dla potrzeb życia zawodowego Ostrobothnii poprzez oferowanie programów studiów w zakresie technologii, ekonomii biznesu, opieki zdrowotnej i usług socjalnych, oraz prowadzenie prac badawczo-rozwojowych ściśle związane w tych dziedzinach. Nasze działania są wielojęzyczne i międzynarodowy.

Nasze obszary zainteresowania są

Techniczne know-how branży energetycznej, w szczególności w zakresie wytwarzania, przesyłu i wykorzystania technologii oraz technologii informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem branży energetycznej. Biznesowe know-how branży eksportowej, zwłaszcza praktyki handlu międzynarodowego i logistyki. Istotnym podstawowym know-how, usług socjalnych i opieki zdrowotnej oraz promowanie zdrowia ludności, dobre samopoczucie i zdolność do pracy.

Nasz profil

Profil VAMK kładzie nacisk na współpracę międzynarodową i wpływu regionalnego. Nasze Programy Degree skoncentrować się na szkoleniu ekspertów z międzynarodowych kompetencji potrzebnych zarówno w przemyśle i biznesie życia, a chcemy być aktywni w rozwijaniu tych umiejętności. Wpływ regionalna prowadzona jest poprzez edukację i badania, które są oparte na potrzebach życia zawodowego w regionie. żywotność jest praktycznie zintegrowane kształcenie studentów wyśrodkowany przy użyciu metod pedagogicznych.

Nasze wartości to

Orientacja na klienta: Spodziewamy się i poznania potrzeb i oczekiwań klientów, a my spełnić te potrzeby i oczekiwania poprzez operacje elastyczne, wysokiej jakości. Zrównoważony rozwój: Wnosimy dodatkową wartość do zachodniej Finlandii, rozwijając naszą działalność stale i innowacyjny oraz respektowanie wartości środowiskowych. Wiedza przyszłościowe: Oferujemy życia zawodowego z ekspertami i zapewnić własne know-how i doświadczenie poprzez ciągłe uczenie się. Szacunek: Budujemy wzajemne zaufanie szanuje każdego jako istoty ludzkiej, a my otwarcie dawać pozytywną i konstruktywną informację zwrotną.

VAMK w pigułce

Studentów

3250 (560 w edukacji w niepełnym wymiarze godzin)

Personel

212 (124 członków wydziału)

studia

13 licencjackich stopni w pełnym wymiarze godzin 4 Profesjonalne magisterskich stopni Do 10 programów studiów w dziedzinie edukacji w niepełnym wymiarze godzin rocznie

Kierunki studiów

Technologia Business Economics Ochrona zdrowia i usług społecznych Biznes i Technologie Informacyjne

Czas studiów

Pełnoetatowych ECTS edukacji 210-240 (3,5-4 lat) W niepełnym wymiarze godzin ECTS edukacji 210-240 (3-5 lat) Profesjonalne Mistrza Degrees 60-90 ECTS (2-3 lata)

działalność międzynarodowa

350 Zagraniczni studenci studiów 80 Przychodzące wymianę studentów 180 wychodzące wymianę studentów

Jakość nauczania: 72% absolwentów klasy naukę jako wysoce kompetentny

Końcowe prace wykonane w życiu zawodowym: 75%

programów studiów i kwalifikacji przyznane

Bachelor -level:

International Business: Bachelor of Business Administration (w języku angielskim) Business Economics: Bachelor of Business Administration (w języku fińskim) Biznes Information Technology: Bachelor of Business Administration (w języku fińskim)

Usługi społeczne: Bachelor of Social Services (w języku fińskim) Ochrona zdrowia: Bachelor of Health Care (w języku fińskim) Publiczna służba zdrowia: Bachelor of Health Care (w języku fińskim)

Technologia energetyczna: Bachelor of Engineering (w języku fińskim i częściowo w języku angielskim) Information Technology: Bachelor of Engineering (w języku angielskim i fińskim) Inżynieria lądowa i wodna: Bachelor of Engineering (w języku fińskim) Elektrotechnika: Bachelor of Engineering (w języku fińskim) Technologia ochrony środowiska (w języku fińskim) Mechaniczna i Inżynieria Produkcji: Bachelor of Engineering (w języku fińskim)

Master-level:

Project Management: Master of Engineering (w języku angielskim) Budowa: Master of Engineering (w języku fińskim) Biznes Kompetencji: Master of Business Administration (w języku fińskim) Rozwój i zarządzania w ochronie zdrowia i Opieki Społecznej: Master of Health Care / Public Health Care / Social Services (w języku fińskim)

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Fiński

Ta szkoła oferuje również:

BSc

VAMK University of Applied Sciences

Licencjat w dziedzinie technologii informatycznych (licencjackie Information Technology) ma swoje korzenie w lokalnej branży związanych z energią. Naszym celem jest wypro ... [+]

Kluczowe Learning Outcomes

Dzisiaj, Technologie informatyczne (IT) przenika do naszego życia zawodowego, a także w naszym codziennym życiu, na wiele sposobów. To automatycznie powoduje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów IT w nowoczesnym społeczeństwie.

Na Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, The licencjat Information Technology (Bachelor Information Technology) ma swoje korzenie w lokalnej branży związanych z energią. Naszym celem jest wyprodukowanie ekspertów, którzy mogą pomóc w dużych międzynarodowych firm i lokalnych podmiotów w rozwoju ich produktów i zastosowań technicznych związanych z nim.

Jako student, będzie zapoznanie się z niektórych języków programowania, takich jak C i Java, a także z niektórymi podstawowymi narzędziami technicznymi, na przykład aplikacji IP, sieci bezprzewodowych, programowanie internetu oraz różnych systemów wbudowanych. Zaawansowane badania zawodowe koncentrują się na internacjonalizacji i pracy zespołowej w projektach, takich jak nasz zespół robotyki nożnej i nowego zespołu NAO humanoidalnego robota.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VAMK University of Applied Sciences

Bachelor in International Business (Bachelor of Business Administration BBA) zapewnia studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych w różnych wymagających stanowiskach eksp ... [+]

Bachelor w International Business (Licencjat Business Administration BBA) zapewnia studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych w różnych wymagających stanowiskach eksperckich i kierowniczych. Angielski jest językiem wykładowym, program przygotowuje uczniów do osiągnięcia sukcesu w międzynarodowym środowisku biznesowym. Oprócz wymiany studentów i praktycznego szkolenia za granicą, nasi studenci mają również możliwość studiowania Double Degree w jednym z naszych czterech uczelni partnerskich w Niemczech, Polsce i Francji. Badania obejmują praktycznych zadań realizowanych dla Regiony roboczego życia.

Profile zawodowe

Ekspert w Business Economics

Komunikacja Masters, technologii informatycznych i matematycznych, a także posiada gotowość przedsiębiorczości posiada wiedzę na temat języków i ducha przedsiębiorczości, a także jest elastyczny i wszechstronny jest zatrudniony jako ekspert w różnych organizacjach międzynarodowych w Finlandii za granicą w dziedzinie marketingu, handlu zagranicznego, spedycji, transportu i obyczaju luz. Podstawowe i Professional Studies Społeczeństwo i Przedsiębiorczości Języki i komunikacja Przetwarzanie danych Matematyczno-Przyrodniczy Ekonomika i norm prawnych marketing Ekonomika firmy Proces badawczy Zaawansowane studiów zawodowych ... [-]
Finlandia Vaasa
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

VAMK Introduction Video 2015 - Training Tomorrow´s Professionals Today

Vaasan ammattikorkeakoulu
Address
VAMK, University of Applied Sciences Wolffintie 30
65200 Vaasa, Finlandia
Witryna
Telefon
+358 20 7663300