IESEG School of Management Lille - Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

IESEG School of Management Lille - Paryż

Założona w Lille w 1964 roku i członek "Uniwersytetu Lille katolickiej" i "Konferencja des Grandes Ecoles", IESEG School of Management jest obecnie jednym z 10 najlepszych szkół biznesu we Francji, akredytację AACSB, EQUIS i AMBA międzynarodowych etykiet (przyznawane tylko 1% szkół biznesu na świecie). Mistrz Szkoły Zarządzania w rankingu 17-ty całym świecie w najlepszych programów ramowych 2016 Financial Times "Zarządzanie i 5th wśród francuskich szkół biznesu.

Misją IESEG 's jest szkolenie i przygotowanie przyszłych menedżerów i liderów w świecie wielkich korporacji w kraju i zagranicą, tworzenie aktorów zmian w środowisku zawodowym, które nieustannie się zmienia i poprawia.

IESEG posiada łącznie 4800 studentów na obu kampusach Lille i Paryża i około 2090 studentów.

Program "Grande Ecole" to pięcioletni program, gdzie studenci przestrzegać zarówno kawalerem i składnik główny.

IESEG była pierwszą szkołą biznesu we Francji, aby mieć 5 lat programu post- maturalnym: do 3 letniego programu Bachelor obejmującego podstawy zarządzania a następnie przez 2 lata programu MSc, w którym uczniowie pogłębiają wiedzę zarządzania i wybrać specjalizację.

W programie Masters IESEG ma 9 dziedziny specjalizacji: marketingu, finansów, kadr, zarządzania systemami informatycznymi, zarządzanie operacjami, Audit-Control, International Negotiation, International Business Economics i strategii, przedsiębiorczości i innowacyjności oraz zarządzania ogólnego.

Międzynarodowe nastawienie, jedna z mocnych stron szkoły.

Z międzynarodowym nastawieniem, IESEG jest pierwszą szkołą zaoferować wszystkie kursy na studiach magisterskich w języku angielskim. 84% stałych pracowników akademickich pochodzą z nie-francuski tle. Istnieje ponad 200 kursy zarządzania oferowane w języku angielskim.

IESEG posiada sieć 262+ partnerskich uczelni w ponad 66 krajach. 80% studentów IESEG wziąć udział w naszym programie wymiany studentów w tych uczelniach. Badania W badaniach IESEG i nauczania iść razem i to jest ważną częścią szkoły. IESEG wraz z HEC Paris, tylko francuskiej szkoły biznesu, gdzie jest także centrum badań (IESEG Research) część CNRS. Ilość znaczenie przekazane na badania i środki do podjęcia tej działalności, to gwarancja jakości i pozwala uczniom być częścią stymulującym intelektualnie środowisku. Katolicki Uniwersytet Lille IESEG jest częścią Katolickiego Uniwersytetu w Lille, które przez organizację, rozmiar, infrastrukturę, zasoby i jakość jest bardzo podobny do niektórych słynnych brytyjskich uniwersytetach. Jak również biblioteki Vauban University, który jest właścicielem 55.000 książek i abonament na ponad 600 czasopism i magazynów, domy sieci bibliotecznej Digital (Bibliothèque Numérique pl RÉSEAU). To daje studentom możliwość dostępu do dokumentów za pośrednictwem Internetu. Bycie członkiem Uniwersytetu także pozwala studentom IESEG mieć dostęp do innych zasobów: wymian akademickich, kawiarni i restauracji, uniwersyteckich akademikach, centrum sportowego, centrum medyczne itp Jedna szkoła - 2 kampusy - Lille i Paryża Pierwszym i głównym kampusie IESEG znajduje się w sercu miasta Lille, znany jako "student-miasta" i dynamiczną. Z ponad 100.000 studentów, Lille jest 2. co do wielkości miasto uniwersyteckie we Francji. Paryż Kampus: lokalizacja-w "Grande Arche de la Défense", w samym sercu dzielnicy biznesowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Roczne MBA » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Bachelor in Business Administration: International Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Francja Lille

Studenci otrzymują solidne zrozumienie międzynarodowego środowiska gospodarczego; początkowa ekspozycja na świat biznesu; i silne podstawy w dyscyplinach zarządzania. [+]

Nasz trzyletni program studiów licencjackich w Lille we Francji oferuje uczniom najwyższej jakości edukację na najbardziej wartościowych polach rynku pracy, przygotowując ich do wejścia na rynek pracy z początkiem startu.

Program jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych zarządzaniem i międzynarodowym biznesem. Zostaną nauczeni zarządzania projektami dla organizacji międzynarodowych i działania w złożonych środowiskach biznesowych w etycznie odpowiedzialny i zrównoważony sposób. Znaczna część programu poświęcona jest rozwojowi osobistemu, gdzie studenci budują umiejętności menedżerskie i kluczowe kompetencje, aby stać się profesjonalistami, którzy skutecznie przyczynią się do działania zespołów wielokulturowych.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

Lille, Hauts-de-France, 59000 FR
Adres lokalizacji
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

Paris, Île-de-France, 92044 FR