Accra Institute Of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz Cradle Of Excellence Mission

Naszym celem jest stać się kolebką doskonałości w edukacji, kształcenia i badań naukowych poprzez zapewnienie przywództwa w edukacji i świata technologicznego przez staranny dobór studentów charakteru, uczciwości, determinacji i motywacji, a następnie wybierając osobników wybitnych postaci, zaangażowanie, umiejętności i wizji służyć jako powierników, oficerów i wykładowców.

My od tej misji są zobowiązane do realizacji tych dziedzin nauczania, szkoleń, badań i nauki, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju jednostki i podnoszenia poziomu wiedzy, doskonałości i przemysł w służbie ludzkości.

Zgodnie z naszą misją, AIT wartości wiarygodności, współpraca, efektywność, innowacyjność i otwartość we wszystkim, co robi i ma na celu promowanie i wspieranie doskonałości w edukacji dla swoich studentów, wykładowców wydziałów i uczelni jako całości.

AIT, na mocy jego "kolebki misji doskonałości", szczyci się swoją dewizą: usługi dla ludzkości, przywództwa i sukces w nauce.

Wizja

AIT będzie pierwszej klasy uczeń koncentruje uczelnią, szkolenia zawodowego i badań dążenie do doskonałości w nauczaniu, stypendium, badań i usług. Zapewni ona swoich studentów, wykładowców i pracowników wyzwanie i satysfakcjonującej doświadczenie akademickie i wspierające środowisko pracy i uczenia się, które z nich przynosi ich indywidualna najlepsze.

AIT będzie starać się pozyskiwać i rozwijać wybitnych studentów i będzie uznawana za lidera w przygotowywaniu najwyższej klasy artykułować, innowacyjne, pewny siebie, pewny siebie i profesjonalnie wykwalifikowanych absolwentów, które bez wątpienia skutecznie konkurować na międzynarodowym rynku pracy i uczynić swój ślad w wybranej przez nich karierze.

AIT będzie najnowocześniejsze R & D oraz instytucji badawczo-intensywny i będzie przyciągać, zatrudnić i zatrzymać najlepszych wykładowców, pracowników naukowych i studentów, których prace badawcze mogą poprawić nauczanie i uczenie się na uniwersytecie i przyczyni się zasadniczo do rozwoju społeczeństwa.

AIT będą dostosowane do postępu technologicznego, zmieniających się trendów w społeczeństwie i gospodarce w wykonaniu kołysce misji doskonałości, a we wszystkich jego wysiłki na swoją dewizą: służby dla ludzkości, przywództwa i sukces w nauce.

Nasze cele

AIT jest zaangażowana w kształcenie i szkolenie przyszłych globalnych liderów we wszystkich dyscyplinach i dziedzinach poprzez innowacje w nauczaniu i badaniach.

Naszym obowiązkiem jako najwyższy uczelni jest przygotowanie naszych uczniów, którzy będą żyć większość swojego życia w 21 wieku, wieku, że bez wątpienia zapewnić naszym absolwentom istotnych nowych wyzwań i oczekiwań opportunities.The to, że w ciągu lat ich pracy, większość naszych absolwentów zmieni nie tylko pracy, ale kilka razy zawody, które wymagają adaptacji do zmieniających się okoliczności.

Będą one z całą pewnością trzeba nadzwyczajnych umiejętności, aby zrozumieć gwałtowny wzrost informacji w ciągu swojego życia. Będą oni musieli zdolność do skutecznego funkcjonowania w kontekście globalnym i będzie musiała zmierzyć się z szans i zagrożeń związanych z rozszerza zaawansowania technologicznego i zdolności. W ramach swojego zobowiązania do podejmowania różnica w wykonaniu swojej wizji, AIT zobowiązuje się do: 1. Oferowanie naukowo rygorystyczne programy, które spełniają wymogi określone w przemyśle i handlu dla dobrze wyszkolonych i profesjonalnie wyszkolony personel.

 1. Promowanie doskonałości akademickiej poprzez podejmowanie decyzji dźwięku i odważnych działań, które są przyszłościowe, pomysłowe, i reaguje na rozwój technologii, nauki, społeczeństwa i gospodarki.

 2. Aspirujące do pierwszej klasy studenta i instytucji akademickich, gdzie wsparcie dla rozwoju osobistego i naukowego studenta jest osadzony w etosu uczelni 4. Przyciąganie doskonałe i pracowity uczniów i zapewnienie im naukowo wyzwaniem, nowoczesne i sprzyjające środowisko uczenia się, wspierany przez zdolnych i entuzjastycznej wykładowców i pracowników, które będzie zachęcać i mobilizowania uczniów do pracy na rzecz swojego pełnego potencjału intelektualnego.

 3. Promowanie i wzmacnianie poczucia rozwój swoich uczniów tak, że staną się oni poinformowani i skuteczny we wszystkich swych kolejnych zajęć edukacyjnych i zawodowych.

 4. Oferując swoim studentom solidne podstawy dla rozwoju osobistego i sukcesu akademickiego i obywatelskiej, aby rozwijać swoje umiejętności intelektualne na możliwie najwyższym poziomie i są dobrze przygotowani do programu Excel w ich zawodzie

W AIT, nasi uczniowie uczą się uda przez opanowanie akt bytu:

 • * Bogobojny, uczciwy i godny zaufania
 • * Zdyscyplinowany i zdecydowany
 • * Odpowiedzialne i wiarygodne
 • * Spokojny, rozważny, cierpliwy i pewnie
 • * Łagodny, wierny i dumny
 • * Pokornym i czci
 • * Trudne, samodzielni, trwałe i pracowity
 • * Zorganizowany, czysty i gotowy
 • * Dociekliwi i pojętny
 • * Zdrowe i inteligentne
 • * Żywe i entuzjastyczne
 • * Miły, przyjazny, pomocny i obfite
 • * Odważny, śmiały i podejmowanie ryzyka
 • * Moralne i etyczne we wszystkich swoich kontaktach z przyjaciół i wrogów

AIT Akredytacje

Test Akra Institute of Technology (AIT) jest niezależnym uniwersytetem technologii koncentruje akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej (NAB) z Ghany.

AIT jest związany z Kwame Nkrumah Uniwersytetu Nauki i Technologii (Knust).

AIT jest związany z Open University of Malaysia (OUM).

Lokalizacje

Accra

Address
Accra Institute of Technology (AIT)
University Tower Seaview Campus, Weija.

233 Accra, Region Wielka Akra, Ghana