Sunyani Technical University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sunyani Politechnika została przekształcona do Politechnika Sunyani (STU) z przedefiniowana mandatu świadczenia wyższe wykształcenie w zakresie inżynierii, nauki i technologii w oparciu dyscyplin i kształcenia technicznego i zawodowego oraz szkolenia, sztuka i dyscyplin pokrewnych. Jest to wyraźnie określone w ustawie z politechnik, 2016 Akt 992 uchwalona przez Sejm Republiki Ghany i zgodzili się przez prezydenta Ghany w dniu 31 sierpnia 2016 r.

Konwersja ta przedstawiła instytucję wyjątkową możliwość zmiany położenia się i podnoszą kształcenia i szkolenia technicznego i zawodowego jako kluczowego dostawcy krytycznych wysoko wykwalifikowanych kadr dla przemysłu w celu pobudzenia rozwoju krajowego. Stworzyła również jasną ścieżkę kariery i progresji i rozwoju dla absolwentów szkół technicznych i zawodowych w kraju. Dotychczas takie absolwenci zostały wchłonięte w połowie drogi do głównego nurtu badań koncentruje tradycyjne wykształcenie wyższe, a tym samym skrócenie praktycznego kształcenia i szkolenia, które otrzymali.

Konsekwencji do tego nowego rozwoju, STU złożył kilka wyjątkowo spreparowane 4-lata licencjat Technologii programy do właściwych organów krajowych do zatwierdzenia i akredytacji zgodnie z wymaganiami. Programy te będą oferowane w uzupełnieniu do 2 lat Bachelor of technologii doładowań dla absolwentów HND i innych wykwalifikowanych osób. STU będzie nadal prowadzony technikiem i innych non-trzeciorzędowych rzemiosła dyplomowanych programów już istniejących. Przygotowania trwają również poszukiwania akredytację na prowadzenie Mistrza Techniki i Technologii doktora programów w forseable przyszłości.

Sunyani101

Misja, Vission i podstawowych wartości

Wizja

Aby stać się centrum doskonałości do świadczenia zawodowego ukierunkowane praktycznie zorientowanego szkolenia siły roboczej na poziomie średnim dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu i kraju w ogóle.

MISJA

Sunyani Polytechnic jest publiczną uczelnią, która zobowiązała się do świadczenia kształcenia i szkolenia zawodowego ukierunkowane na poziomie wyższym z rękami na doświadczeniu i rozwoju przedsiębiorczości wypełnić środkowe potrzeb poziom siły roboczej w kraju.

Nasze podstawowe wartości

  • DOSKONAŁOŚĆ
  • KOMPETENCJA
  • Konkurencyjność
  • REAKCJA NA COŚ
  • PROFESJONALIZM
Sunyani102

Liaison przemysłowych

Studenci mają możliwość zlokalizowania miejsca stażowe lub organizacja blisko ich domów. Osoby bez opcji są umieszczane przez Industrial Liaison Unit. Aby ułatwić umieszczenie uczniów do wykonywania zajęcia, wykładowców i oficerowie łącznikowi harcerskich do umieszczenia w docelowej organizacji i firm w całym kraju do negocjacji umieszczenie dla studentów. Jest to pod warunkiem, że urząd jest zgłoszony co najmniej na cztery miesiące przed rozpoczęciem przywiązania do niezbędnych ustaleń związanych z przywiązania przemysłowej są wykonane, aby zapewnić, że wykonywanie w okresie to bez przeszkód.

Oszacowanie

Całkowita praktyczny program szkoleniowy dla studentów HND przyciąga łącznie 4-kredytowej hours.Competency Based Training (CBT) programu dla studentów II Inżynieria lądowa wymagać łącznie szesnaście godzin (16) kredytowych doświadczeniem mocowania przemysłowej w czwartym semestrze. Studenci nadal z trzech miesięcy (dwanaście tygodni) załącznik przemysłowej, która przyciąga kredyt dwugodzinną jako doładowaniu z szesnastu tygodni. Studentów realizujących Bachelor programów technologicznych przechodzą łącznie szesnaście godzin (16) kredytowych przemysłowej mocowania ćwiczenie dla semester.Students napisać obszerny raport na końcu ich umocowania ćwiczeń. Raport dzienny arkusz log i raport poufny z branży są oceniane i klasyfikowane dla każdego ucznia.

Lokalizacje

Sunyani

Address
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

Sunyani, Region Brong Ahafo, Ghana

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: