ICBS Business College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICBS 40 lat udanej operacji i akademickiej spójności

ICBS Business College została założona w 1977 r. W Salonikach przez zespół naukowców, aby sprostać potrzebom edukacji biznesowej. Rozpoczęto ekspansję działań w innych miastach. Od samego początku jego filozofia opierała się na:

  • Edukacja zgodnie z najbardziej wydajnymi europejskimi i międzynarodowymi standardami.
  • Programy studiów dostosowane do potrzeb rynku i przyszłych zmian w zglobalizowanym środowisku.
  • Pracownicy akademiccy łączący infrastrukturę akademicką z praktycznym doświadczeniem.
  • Antropocentryczne podejście do rozwijania bezpośredniości, związków w płodnym klimacie edukacyjnym, aby ułatwić uczenie się.
  • Zatrudnienie w biznesie, dzięki któremu powstają innowacyjne i nowe pomysły, a przede wszystkim przekształcają się w skuteczne działania biznesowe.

We współpracy z uznanymi brytyjskimi uniwersytetami państwowymi (Ulster, Kingston, Winchester) i akredytacjami Międzynarodowych Akademickich Organizacji Uznawanych (AMBA, QAA, NARIC, PRME), ICBS oferuje i oferuje studia licencjackie i podyplomowe

  • Administracja biznesowa
  • Marketing
  • Zarządzanie finansami i rachunkowość
  • Ekonomia

Przyczyniając się w znacznym stopniu do tworzenia tysięcy świetnie wyszkolonych absolwentów, którzy z powodzeniem prowadzą firmy i organizacje, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

ICBS Business College , działając i oferując swoje programy w Salonikach i Atenach, nadal wspiera i prowadzi studentów i absolwentów, a także szerszą społeczność biznesową w osiąganiu ich celów.

ICBS Thessaloniki Campus

Zaledwie 10 kilometrów od centrum Salonik znajduje się kampus Galene w Oreokastro, stanowiący przykład 14.000 metrów kwadratowych prywatnych obiektów, zaprojektowanych specjalnie w celu wspierania wysiłków nauczycieli i studentów w dążeniu do doskonałości.
ICBS Galene Campus obejmuje: zajęcia z mediami audiowizualnymi i projektorami interaktywnymi, sale konferencyjne dla 240 osób, pracownie komputerowe, bibliotekę i czytelnię, biura administracyjne, gabinety dydaktyczne, sale konferencyjne, biura sekretariatu, biuro absolwentów, boisko sportowe

ICBS Athens City

ICBS Athens International College mieści się w budynku Greek Management Association (EEDE), zlokalizowanym w regionie Kato Patisia w Atenach. W kompleksie znajduje się centrum konferencyjne z miejscami dla 390 osób, sale dydaktyczne, sale seminaryjne, biblioteki i laboratoria, dzięki którym jest to idealne środowisko sprzyjające nauce w środowisku akademickim.
Więcej informacji o szkole: www.icbs.gr
Więcej informacji na temat University of Winchester: www.winchester.ac.uk

Mieszka w Salonikach

Saloniki to drugie co do wielkości miasto w Grecji, z ponad milionem mieszkańców w obszarze metropolitalnym i stolicą Macedonii.
Miasto Thessaloniki zostało założone w 315 roku pne przez Kasandra Macedońskiego. Ważna metropolia okresu rzymskiego, Thessaloniki była drugim co do wielkości i najbogatszym miastem Cesarstwa Bizantyjskiego. Został on zdobyty przez Turków w 1430 roku i przeszedł z Imperium Osmańskiego do Grecji w dniu 8 listopada 1912 roku.
Saloniki są drugim ważnym ośrodkiem gospodarczym, przemysłowym, handlowym i politycznym w Grecji; jest ważnym węzłem komunikacyjnym dla Grecji i południowo-wschodniej Europy, w szczególności poprzez port w Salonikach. Miasto słynie z festiwali, imprez i tętniącego życiem życia kulturalnego w ogóle, i jest uważane za stolicę kultury Grecji.
Wydarzenia takie jak Międzynarodowe Targi w Salonikach i Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Salonikach odbywają się co roku. Saloniki były Europejską Stolicą Młodzieży 2014. W Salonikach znajduje się wiele znanych zabytków bizantyjskich, w tym paleochrześcijańskie i bizantyjskie zabytki w Salonikach, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a także kilka rzymskich, osmańskich i sefardyjskich struktur żydowskich. Główny uniwersytet miasta, Uniwersytet Arystotelesa, jest największy w Grecji i na Bałkanach.
Saloniki to popularne miejsce turystyczne w Grecji. W 2013 r. Magazyn National Geographic włączył Thessaloniki do swoich najlepszych turystycznych destynacji na całym świecie, natomiast w 2014 r. Financial Times magazyn FDI (Foreign Direct Investments) uznał Thessaloniki za najlepsze europejskie miasto przyszłości dla kapitału ludzkiego i stylu życia. Wśród fotografów ulicznych centrum Salonik jest również uważane za najpopularniejszy cel fotografii ulicznej w Grecji.

Mieszka w Atenach

Ateny to stolica i największe miasto Grecji. Ateny dominują w regionie Attyki i są jednym z najstarszych miast na świecie, z zapisaną historią obejmującą ponad 3400 lat i jej najwcześniejszą ludzką obecnością, która zaczyna się gdzieś pomiędzy 11 a 7 tysiąciem lat pne. Klasyczne Ateny były potężnym miastem-państwem, które powstało w związku z morskim rozwojem portu w Pireusie, który był odrębnym miastem przed jego inkorporacją z Aten w V wieku. Centrum sztuki, nauki i filozofii, siedziba Akademii Platona i Liceum Arystotelesa, jest powszechnie określane jako kolebka cywilizacji zachodniej i miejsce narodzin demokracji. W czasach nowożytnych Ateny to wielka kosmopolityczna metropolia i centralna dla życia gospodarczego, finansowego, przemysłowego, morskiego, politycznego i kulturalnego w Grecji. Ateny są domem dla dwóch światowego dziedzictwa UNESCO, Akropolu w Atenach i średniowiecznego klasztoru Daphni. Ateny są także domem dla wielu muzeów i instytucji kulturalnych, takich jak Narodowe Muzeum Archeologiczne, w którym znajduje się największy na świecie zbiór starożytnych zabytków greckich, Muzeum Akropolu, Muzeum Sztuki Cykladzkiej, Muzeum Benaki oraz Muzeum Bizantyjskie i Chrześcijańskie.
Grecja jest jednym z najtańszych krajów w Europie dla obcokrajowców, zarówno dla turystów, jak i dla studentów zagranicznych. Średnio potrzeba około 450-700 EUR / miesiąc na wszystkie wydatki, w tym zakwaterowanie, które jest rozsądne, w porównaniu do innych miejsc w Europie (Hiszpania, Niemcy lub Włochy), gdzie średnie miesięczne koszty utrzymania wynoszą od 800 do 1000 EUR.

Lokalizacje

Ateny

ICBS ATHENS INTERNATIONAL COLLEGE

Ateny

Address
3, Rethimnou Str.
10682 Ateny, Central Athens, Grecja

Saloniki

Address
Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13
Saloniki, Saloniki, Grecja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium