Przeczytaj oficjalny opis

Dostawca usług edukacyjnych w przystępnej cenie

Jako międzynarodowa grupa edukacyjna, jesteśmy niezłomni w naszym zaangażowaniu w zapewnianie szerokiej gamy programów studiów licencjackich i podyplomowych dla społeczności studenckiej na całym świecie poprzez kampusowe i mieszane możliwości nauki z wykorzystaniem naszych globalnych centrów i upoważnionych przedstawicieli.

Nasze instytucje edukacyjne oferują szeroką gamę programów studiów licencjackich i podyplomowych ukierunkowanych na karierę w dziedzinie medycyny, pielęgniarstwa, farmacji, zarządzania przedsiębiorstwem i technologii informacyjnej.

Głównym celem grupy TAU jest zapewnienie światowej klasy edukacji dostępnej i przystępnej cenowo dla studentów na całym świecie. Uczniowie mogą poszerzać swoją wiedzę w wygodnych trybach uczenia się, nie rezygnując z pracy i czasu dla rodziny.

Nasz program nauczania jest dostosowywany i stale uaktualniany, aby sprostać rosnącym potrzebom branży i umożliwić naszym uczniom wyznaczanie własnej przyszłości w wymagającym profesjonalnym krajobrazie. Studencka pedagogika, współczująca i kompetentna kadra naukowa, różnorodność intelektualna, dyscyplina akademicka, zdrowy związek przemysłowo-akademicki, staże, programy wolontariatu itp. Są częścią życia studenckiego w Texila.

Z zamiłowaniem do doskonałości i innowacyjności Texila American University Group angażuje się w misję Texila American University na wprowadzaniu pozytywnych zmian w społecznościach poprzez pielęgnowanie liderów myśli. Kiedy nasi studenci odniosą sukces, społeczeństwa odnoszą korzyści, a kraje dobrze sobie radzą. Razem, starajmy się przekształcić nasz świat w lepsze miejsce.

Wizja

  • Być uznanym liderem w dążeniu do doskonałości w szkolnictwie wyższym, badaniach i innowacjach, które spełniają aspiracje globalnej społeczności

Misja

  • Aby na nowo zdefiniować i zrewolucjonizować edukację międzynarodową, oferując zaktualizowane, nowoczesne i doskonałe szkolenia z zakresu nauk o zdrowiu, informacji
  • Przestrzeganie najwyższych standardów etyki, uczciwości i troskliwej opieki dla uczniów i całej społeczności.
  • Aby Texila American University dumny z bycia najbardziej zrównoważonym uniwersytetem świata poprzez tworzenie, rozpowszechnianie i stosowanie praktycznej wiedzy na temat zdrowia.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Live Campus Tour of Texila American University

Hear from our Students