Universidad Galileo de Guatemala

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Galileo University to doskonała instytucja edukacyjna, produkt 40 lat pracy i ciągły wysiłek wybranej grupy profesjonalistów prowadzonej przez dr Eduardo Suger Cofiño, Ph.D., założyciela i Rektora, który zdołał stworzyć propozycję edukacyjną zupełnie inną niż tradycyjne i napędzane bardzo jasnym mottem: „Edukacja to zmiana wizji i przemiana życia”.

Został on zatwierdzony przez Radę Prywatnego Wyższego Szkolnictwa w Gwatemali, organ zarządzający prywatnymi uniwersytetami w październiku 2000 r., Co czyni go pierwszym uniwersytetem w Gwatemali z naciskiem technologicznym.

„Chcemy, abyś realizował swoją pasję, aby dać Ci możliwość odkrycia, stworzenia, zmiany, umożliwienia niemożliwego i wyjścia poza miejsce, w którym wielu nie ma”.

Dr Eduardo Suger Cofiño Ph.D.

Założyciel i rektor Uniwersytetu Galileo

Filozofia instytucjonalna

Galileo University opiera swoją działalność na jednostce jako człowieku; Uznaje potrzebę wspierania rozwoju Gwatemali w ogóle i jest w pełni świadomy, że edukacja jest głównym narzędziem rozwoju ludzi.

Wierzy w nauczanie zasad etycznych, prawnych i ekonomicznych dla społeczeństwa ludzi wolnych i odpowiedzialnych, w pokojowym współistnieniu ludzi bez znaczenia przekonań religijnych, ras czy polityk.

Uważa nauczycieli za najważniejszy czynnik zmian w naszym społeczeństwie, uznając pilną potrzebę zaoferowania opcji edukacyjnych, aby zaakceptować i uczestniczyć w procesach reengineeringu edukacji, a także w skutecznym szkoleniu nowych pokoleń.

Wierzy w pilną potrzebę udostępnienia społeczności edukacyjnej kraju narzędzi technologicznych niezbędnych do lepszego szkolenia;

Wierzy w pilną potrzebę poprawy warunków naszego środowiska, aby stworzyć odpowiednie środowisko ekologiczne dla przyszłych pokoleń, każe nam myśleć o projektach oddziaływania krajowego w tej dyscyplinie. Uważa również, że warunki ekologiczne naszego kraju i nasze położenie geograficzne zachęcają nas do przejęcia przywództwa w Ameryce Łacińskiej.book, read, studentgeralt / Pixabay

misja

Szkolenie profesjonalistów ze światowej klasy doskonałością akademicką, wysokim duchem sprawiedliwości oraz wartościami ludzkimi i etycznymi, w służbie naszego społeczeństwa, włączając współczesną naukę i technologię.

Jesteśmy zobowiązani do tego, aby nasz kraj miał możliwość dostępu do studiów uniwersyteckich dla wszystkich ludzi bez względu na rasę, status społeczny lub położenie geograficzne.

widok

Promujemy ewolucję ludzkiego myślenia, rewolucjonizując szkolnictwo wyższe.

cel

Kształtowanie prawdziwych uczestników w rozwiązywaniu problemów rozwoju społecznego społeczności gwatemalskiej. Jesteśmy podmiotem edukacyjnym, który promuje wykorzystanie nauki i technologii do rozwiązywania problemów narodowych.

Lokalizacje

Miasto Gwatemala

Address
4A Calle,7a. Avenida
01010 Miasto Gwatemala, Departament Gwatemali, Gwatemala

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium