La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

La Salle Campus Barcelona - URL to międzynarodowe centrum uniwersyteckie z ponad stuletnią historią, poświęcone integralnej formacji ludzi. Jesteśmy założycielami Ramon Llull University, pierwszego prywatnego uniwersytetu non-profit w Katalonii.

Opierając się na pięciu obszarach wiedzy, inżynierii i technologii ICT, informatyce, architekturze i budownictwie, zarządzaniu i sztuce, projektowaniu i technologii, współpracujemy z misją szkolenia specjalistów o wartości, mogących przyczynić się pozytywnie do rozwoju bardziej sprawiedliwego i zrównoważony.

Nasz kampus jest integralną przestrzenią, zdefiniowaną przez jądro szkoleniowe i badawcze, w którym mieści się także La Salle Technova Barcelona, ​​park inkubacji biznesu, który ułatwia relacje między światem akademickim a światem biznesu, oraz szereg obiektów promujących życie uniwersyteckie, takich jak hala zamieszkania, obiekty sportowe, laboratoria i przestrzenie do rozwoju różnych działań promowanych przez samych studentów.

W tym środowisku skupiamy całą społeczność edukacyjną. Jesteśmy międzynarodowym kampusem uniwersyteckim, gwarancyjnym i referencyjnym, uznanym za szkolenie osób, które się sumują. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej sieci absolwentów, którzy są zawsze uznawani za doskonałość zawodową, a także za silne powołanie społeczne.

Chciałbym, aby nawigacja po tej stronie pozwoliła Ci odkryć wszystko, czego szukasz. Drzwi naszego kampusu są zawsze otwarte.

Witamy w La Salle Campus Barcelona - URL.

Josep M. Santos

Dyrektor generalny

Poznaj nas

La Salle to instytucja z ponad 300-letnią historią i szeroką międzynarodową obecnością. Jesteśmy pionierami w oferowaniu badań dostosowanych przez cały czas do potrzeb rynku i społeczeństwa. Dążymy do wysokiej jakości szkoleń i wartości dla młodzieży przyszłości, ponieważ ludzie są ponad wszystko.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

Misja i wartości

Jesteśmy międzynarodowym, międzykulturowym i międzyreligijnym, gwarancyjnym i referencyjnym kampusem uniwersyteckim, uznanym za szkolenie osób, które się sumują. Zapewniamy naszym studentom głębokie możliwości dochodzeniowe i niezbędne podstawy do radzenia sobie z różnymi i najnowszymi technologiami.

Specjaliści dla firm i społeczeństwa

Najważniejsze są ludzie. Łączymy etykę, wartości i szkolenia techniczne, aby sprostać wyzwaniom przyszłości.

Misją La Salle Campus Barcelona jest oferowanie wysokiej jakości szkoleń na wysokim poziomie w globalnych ramach. Naszym celem jest wyposażenie studentów w wiedzę, umiejętności i doświadczenia niezbędne do osiągnięcia wysokiej skuteczności w rozwoju ich kariery zawodowej.

W La Salle Campus Barcelona szkolimy specjalistów z dużym zaangażowaniem etycznym i wartościami niezbędnymi do bycia innowacyjnym, wiedzą, jak dostosowywać się do zmian i kierować przemianami społeczeństwa w ciągłym rozwoju. Wszystkie nasze działania związane z nauczaniem, badaniami i transferem wiedzy są powiązane w celu opracowania solidnego i kompleksowego projektu życiowego.

Główne cele naszego centrum uniwersyteckiego to:

  • Przekaż wiedzę studentom, którzy dołączą do naszych programów edukacyjnych.
  • Transfer kapitału ludzkiego do społeczeństwa poprzez włączenie naszych absolwentów do organizacji.
  • Prześlij najnowsze osiągnięcia technologii, aby stworzyć wartość tam, gdzie są one przydatne i konieczne.
  • Przenieś firmy utworzone w Parku Innowacji Technologicznych i Biznesowych, aby przyczynić się do rozwoju struktury biznesowej.

La Salle w liczbach

Zapisało się ponad 4000 studentów. 25% studentów pochodzenia międzynarodowego. 75 100 m2 infrastruktury do wykorzystania w nauczaniu, usług i terenów zewnętrznych.

  • 77 krajów
  • +1,000 szkół
  • 60 centrów uniwersyteckich
  • + 85 000 nauczycieli
  • + 1 000 000 studentów

Lokalizacje

Barcelona

La Salle Campus Barcelona

Address
Llucanes,41
08022 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 93 29 02 416

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium