C3S Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Castelldefels School of Social Sciences (C3S) to prywatna szkoła biznesu założona w 2014 roku i zarejestrowana pod hiszpańskim Ministerstwem Edukacji. Centrum jest akredytowane do prowadzenia kursów akademickich, w tym dyplomów i programów językowych opracowanych we współpracy z najlepszymi uniwersytetami.

Jeśli szukasz najlepszej szkoły biznesu w Barcelonie w Hiszpanii, C3S jest właśnie tą . Oferujemy różne programy MBA w Hiszpanii. Możesz zapisać się do jednego z naszych programów MBA zgodnie ze swoimi wymaganiami.

C3S jest międzynarodową szkołą biznesu w Barcelonie i oferujemy różnorodne programy oprócz MBA, takie jak dyplomy, programy korporacyjne i kursy językowe. Zdobycie MBA Barcelona z naszej szkoły może poprawić twoje CV, a także może pomóc ci poprawić swoje perspektywy. Będziesz szczęśliwy, że zrobiłeś MBA z naszej uczelni, ponieważ zamierzasz rozwijać nowe umiejętności, oprócz uzyskania stopnia, który kochasz.

Dokładamy starań, aby oferować naszym studentom doskonałość akademicką z całego świata, którzy chcą realizować innowacyjne stopnie naukowe w naszym kampusie w centrum Barcelony. Zapewniamy liczne korzyści i możliwości wzrostu i rozwoju w dynamicznym środowisku międzynarodowym, w którym uczniowie mogą świętować różnorodność międzykulturową i innowacyjne style nauczania.125788_C3S02.jpg

C3S to miękkie centrum szkolenia umiejętności zatrudniania i jest właściwym miejscem do zdobycia dyplomu lub nauki języka, ponieważ mamy światowej klasy wydziały. Studenci mają dostęp do zasobów elektronicznych C3S, które pomogą im poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Zarabiaj podczas nauki. Będziesz gotowy do pracy, kiedy będziesz studiować na naszej uczelni. Pomagamy również naszym studentom w płatnych stażach. Aby to umożliwić, współpracuje z nami 50 partnerów zajmujących się stażem. Stopień brytyjski. Darmowa ocena!

Dzięki wizytom przemysłowym i studyjnym uczniowie będą inteligentni, aby zrozumieć koncepcje, których nauczą się w klasie i na podstawie książek.125789_C3S01.jpg

Dlaczego C3S

1. Naukowcy

Główne metody nauczania i uczenia się w C3S obejmują wykłady, seminaria i samouczki, praktyczne uczenie się, wycieczki terenowe, projekty i uczenie się poprzez badania.
Nasi wykładowcy są nie tylko innowacyjnymi myślicielami i doświadczonymi pedagogami, ale także dokonują zmian w swojej dziedzinie wiedzy. Nasze operacje są zarządzane przez wysoce kompetentnych i oddanych pracowników akademickich i administracyjnych.

2. Wsparcie dla studentów

C3S zapewnia studentom i potencjalnym studentom wskazówki, zasoby i wsparcie w zakresie różnych kwestii związanych z zakwaterowaniem, imigracją i akademickimi.
Nasze Usługi Pomocy Studenckiej to proaktywny zespół, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy Twojej kariery.

3. Globalne doświadczenie

C3S jest najwyżej ocenianą szkołą biznesu z globalną perspektywą. Nasi studenci uczą się na podstawie naszych ofert akademickich, jednocześnie świetnie się bawiąc podczas zajęć związanych z kulturową emersją.
Ta idealna mieszanka inspiruje wnikliwą samoświadomość, poprawia krytyczne myślenie i zachęca do uczestnictwa w życiu społecznym. Tutaj w C3S przygotowujemy naszych uczniów do bycia głównymi graczami na arenie światowej.

4. Międzynarodowa akredytacja

Rozumiemy znaczenie nie tylko posiadania międzynarodowej akredytacji, ale także budowania partnerstwa z innymi podobnie myślącymi organizacjami z całego świata.
Relacje te pozwalają nam zapewnić dalszą różnorodność w naszej ofercie i zrozumieć, co oznacza „świat rzeczywisty” we wszystkich zakątkach globu.

Naszą misją jest uczynienie ze C3S Business School integracyjnej, różnorodnej, innowacyjnej i konkurencyjnej szkoły biznesu.

Dołącz do nas w C3S Business School !

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Balmes, 7
First Floor

08007 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium