CESDA Universitat Rovira i Virgili

University of Aircraft Pilots

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CESDA jest pierwszym uniwersyteckim centrum szkoleniowym dla pilotów lotnictwa komercyjnego, który ma powstać w Hiszpanii. Misją CESDA jest szkolenie doskonałych pilotów i pomaganie im w integracji zawodowej. CESDA znajduje się obok międzynarodowego lotniska Reus, 100 km na południe od Barcelony , w bardzo dynamicznym i turystycznym regionie Morza Śródziemnego.

Odwiedź CESDA na CESDA.COM

Dlaczego warto wybrać CESDA?

Misją CESDA jest szkolenie doskonałych pilotów i pomaganie im w integracji zawodowej.

W CESDA koncentrujemy wszystkie nasze wysiłki na tym, aby każdy uczeń mógł rozwinąć swój pełny potencjał i zostać przeszkolonym jako doskonały pilot komercyjny.

W CESDA student znajduje się w centrum całej organizacji.

 • CESDA jest PIERWSZYM ośrodkiem akademickim w Europie oferującym COMMERCIAL AVIATION PILOT AND AIR OPERATIONS DEGREE.
 • Licencja EASA jest uznawana na całym świecie, a stopień ważności jest ważny przez całe życie .
 • Patronami CESDA są: rząd Katalonii, Rada Miejska Reus , COPAC i URV .
 • CESDA jest BEZPIECZNYM i NIEZAWODNYM ośrodkiem uniwersyteckim, ponieważ Fundacja Rego gwarantuje ukończenie każdej rocznej grupy, która rozpoczyna studia.
 • Dostępne są środki finansowe od Banc Sabadell (progresywny i do dziesięciu lat) oraz od CaixaBank (do 8 lat, z dwuletnim okresem karencji), a także nagrody akademickie i granty z Ministerstwa Edukacji . CESDA umożliwia uiszczenie opłat rejestracyjnych w nieoprocentowanych ratach, 2, 4 lub 9 razy w roku akademickim.
 • Bardzo wysoki poziom profesjonalnego plasowania:
  • Poziom zatrudnienia wśród studentów CESDA w sektorze lotnictwa wynosi 84% .
  • Stawka ta wzrasta do 95% oferty pracy dla studentów, którzy są wśród 30% z najlepszych akademickich rekord.
 • CESDA posiada dział CAREERS ASSISTANCE , który jest w stałym kontakcie i negocjacjach z liniami lotniczymi i profesjonalistami z branży.
 • Dwujęzyczne nauczanie w języku angielskim i hiszpańskim .
 • Wliczone w opłatę rejestracyjną: komputer przenośny, materiał lotniczy i mundur.
 • CESDA to centrum uniwersyteckie, w którym wszystko znajduje się na jednym kampusie położonym obok międzynarodowego lotniska Reus .
 • Nowoczesne urządzenia i samoloty. Bezpieczne międzynarodowe lotnisko, o dobrych warunkach pogodowych i małym ruchu. Pomoce radiowe do nawigacji i lotów dziennych i nocnych.
 • Przypisanie opiekuna na studia jednej godziny kursu na każdą godzinę zajęć.
 • Szkolenie w zakresie lotu koncentrowało się na liniach lotniczych z SOM i 60-godzinnym MCC na symulatorze A320 .
 • Poziom bezpieczeństwa w całej operacji lotniczej jest znacznie wyższy niż w większości szkół lotniczych w Hiszpanii, w oparciu o kulturę generatywnego bezpieczeństwa wynikającą z filozofii doskonałości CESDA.
 • Wszyscy pracownicy dydaktyczni w CESDA są absolwentami o bogatym doświadczeniu i doświadczeniu.

Kim jesteśmy

Pierwsze w Hiszpanii uniwersyteckie centrum pilotów

CESDA była pierwszym uniwersyteckim centrum szkoleniowym dla pilotów lotnictwa komercyjnego, który ma powstać w Hiszpanii. Powstał w 2001 r. W wyniku bodźców ze strony zawodowej, organów rządowych i wsparcia instytucji uniwersyteckich.

Jest zarządzany przez Fundację Rego, fundację non-profit, która ma na celu uruchomienie ośrodka dla pilotażowego szkolenia pilotów samolotów w oparciu o potrzeby dzisiejszego społeczeństwa.

CESDA to gwarancja doskonałości, prestiżu i niezawodności

Członkami Rady Fundacji Rego są:

 • Rząd Katalonii
 • Rada Miasta Reus
 • Stowarzyszenie pilotów lotnictwa komercyjnego (COPAC)
 • Uniwersytet Rovira i Virgili (URV)
 • Reial Aeroclub de Reus Costa Daurada (jako wybrany członek)

Siła wszystkich tych instytucji zapewnia wysokiej jakości projekt szkoleniowy, który jest równy wiodącym europejskim ośrodkom szkolenia lotniczego.

Obóz

Wyjątkowe lotnisko i udogodnienia

Obiekty CESDA znajdują się na kampusie Reus Aeronautical University, o powierzchni około 80 000 m² przy międzynarodowym lotnisku Reus.

To lotnisko jest wyjątkowo bezpieczne ze względu na bardzo długi pas startowy, jego położenie z dala od gór i przeszkód, wszystkie pomoce radiowe dla instrumentalnej nawigacji i ruchu międzynarodowego, co pomaga uczniom dowiedzieć się, jak działa lotnictwo lotnicze. Obszar ma swój własny mikroklimat, który jest bardzo odpowiedni do regularnych i ciągłych lotów próbnych.

Obiekty Uniwersytetu CESDA znajdują się na kampusie Reus Aeronautical Campus.

Ponadto miasto Reus, w pobliżu kampusu, znajduje się w potężnym ośrodku rozwoju gospodarczego i społecznego , który ma ważne i bardzo dynamiczne środowisko uniwersyteckie i prawdziwie wzbogacające życie kulturalne. Doskonałe połączenia komunikacyjne dla Reusu i okolic lądem, morzem i powietrzem sprawiły, że region znalazł się w optymalnej lokalizacji w centrum Korytarza Morza Śródziemnego .

Studenci w CESDA mają dwie opcje zakwaterowania : w mieszkaniach i akademikach.

Wartość dodana

Podstawowym celem jest szkolenie ludzi na poziomie doskonałości.

W CESDA stworzyliśmy kulturę szacunku we wszystkich dziedzinach: zasady, punktualność, jednolitość, a przede wszystkim najwyższy szacunek dla indywidualnego rozwoju każdej osoby, aby rozwinąć swój pełny potencjał jako przyszłego zawodowego pilota.

Podstawowym celem jest szkolenie ludzi na poziomie doskonałości.

Obejmują one:

 • Małe grupy w każdej klasie, dla optymalnego uczenia się i personalizacji każdej podstawowej jednostki nauczania.
 • Klasy z dostępem do Internetu i laboratoria z najbardziej zaawansowanymi technologiami EStudenci mogą korzystać z Internetu w klasach za pomocą komputera osobistego podanego im podczas rejestracji, aby wspierać pracę naukową i prowadzić sesje ćwiczeń sieciowych w symulacji nawigacji i sterowania ruchem lotniczym.
 • Materiały dydaktyczne dostępne dla studentów za pomocą portalu edukacyjnego.
 • Biblioteka ze zaktualizowanym archiwum pod względem książek, czasopism specjalistycznych i ogólnych oraz podręczników samolotów
 • Nowa flota, bezpieczna i najnowszej generacji.

Ponadto, jako ośrodek powiązany z Uniwersytetem Rovira i Virgili , CESDA ma dostęp do usług Uniwersytetu, takich jak usługa wypożyczania wirtualnych wypożyczeń dla publikacji w całej sieci bibliotek uniwersyteckich, a także usługa wypożyczeń międzybibliotecznych i dostęp do uniwersytecka służba sportowa .

Kadra nauczycielska

Personel dydaktyczny CESDA

Personel dydaktyczny CESDA składa się z trzech różnych profili: personelu dydaktyczno-dydaktycznego, instruktora i wykładowców.

93,75% nauczycieli to absolwenci szkół wyższych

Certyfikowane przez:

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Handlowego pilota lotnictwa i licencjackich studiów lotniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Hiszpania Reus

Pilotażowy lotnictwo komercyjne i licencjat licencjacki szkolą studenta, aby został zawodowym pilotem i pomoże mu spełnić surowe wymagania rynku pracy w lotnictwie, uzyskując licencję Europejskiego pilota lotnictwa cywilnego EASA we wszystkich niezbędnych kategoriach do "ATPL Frozen "poziom. Odwiedź CESDA na CESDA.COM [+]

Pilotażowy lotnictwo komercyjne i licencjat licencjacki szkolą studenta, aby został zawodowym pilotem i pomoże mu spełnić surowe wymagania rynku pracy w lotnictwie, uzyskując licencję Europejskiego pilota lotnictwa cywilnego EASA we wszystkich niezbędnych kategoriach do "ATPL Frozen "poziom. Odwiedź CESDA na CESDA.COM

Uzyskanie stopnia licencjata pozwala absolwentom na pracę dla każdej linii lotniczej, a także zapewnia dostęp do sektora lotnictwa publicznego, a także niektórych zawodów związanych z sektorem transportu lotniczego, które wymagają publicznego procesu egzaminacyjnego lub licencji, dla których oficjalny dyplom uniwersytecki jest istotny.

W CESDA uzyskasz międzynarodową licencję EASA i dyplom uniwersytecki przez całą karierę.... [-]


Filmy

Live, Dream, Fly - CESDA

¿Cómo ser piloto de avión?