CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

weteran Centro_de_estudios

Test Szkoła Turystyki CETA jest światowej sławy centrum i pionierem w dziedzinie szkolenia turystycznego z ponad 40-letnim doświadczeniem. Doświadczenie zgromadzone przez lata pracy w szkolenia i badania w dziedzinie turystyki To pozwala nam na udzielenie odpowiedzi i rozwiązań do potrzeb przedsiębiorstw turystycznych w coraz bardziej dynamicznym, otwartym i konkurencyjnym środowisku.

CETA Oferuje on i nadaje szkolenie turystyka wysokim poziomieSpersonalizowany, specjalistyczne i uniwersalne, z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania koncentruje się na rozwoju osobistego i zawodowego naszych uczniów, promowanie umiejętności i umiejętności komunikacyjne, relacje i pracę zespołową i kreatywność, wyobraźnię i inicjatywę.

Ściśle współpracujemy z ponad 500 firm turystycznych z całego świataKtóre mają podpisane umowy z naszej szkoły do ​​zaoferowania pácticas pracy w różnych obszarach sektora turystycznego z ważnym pokładzie pracy dla naszych studentów i absolwentów.

Do zaspokojenia potrzeb przemysłu dynamiczny i stale się rozwija, CETA zachęca swoich studentów i absolwentów na kształcenie ustawiczne z ofertą mistrzów i kursów podyplomowych i znana w branży turystycznej, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.

CETA Moc zdecydowanie badania, naukę języka i, związany z siecią szkół centrum UNESCOSzacunek dla dziedzictwa kulturowego i naturalnego. Czynniki te sprawiają, że Szkoła Turystyki CETA pionierem w badaniach turystyki i centrum doskonały występ na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Dlaczego CETA?

dajemy 15 powody wyboru CETA jako ośrodka uniwersyteckiego, gdzie wziąć samochód:

 1. Zaplanuj elastyczne, spersonalizowane i aktualizowane badania, które poprawia komunikację, pracę zespołową, kreatywność i wyobraźnię uczniów.
 2. Praktyka uczy się w różnych dziedzinach wiedzy ma rzeczywisty wpływ na społeczeństwo.
 3. CETA jest częścią sieci szkół stowarzyszonych z UNESCO, utworzonej w 1953 roku w celu promowania współpracy międzynarodowej i spokój.
 4. CETA jest zaangażowany w projekty badawcze związane z turystyki i innych dziedzin, takich jak zarządzanie dziedzictwa kulturowego, środowiska, socjologii, ekonomii, marketingu i komunikacji.
 5. Klasyfikowanie małych grup zbrojenie tutoriale i wykorzystania nowych technologii.
 6. Skonsolidowania nauki języków międzynarodowych programach wymiany.
 7. Liczne programy wymiany, które pozwalają naszym studentom do ukończenia część studiów za granicą.
 8. Praca i Staż wysoka stopa placement i koncentruje się na wszystkich sektorów i podsektorów - sektorach turystyki oraz rekreacji.
 9. Zobowiązanie do internacjonalizacji i wielokulturowości: współistnieć w centrum naszych studentów różnych narodowości i środowisk .
 10. Nasze projekty edukacyjne obejmują wartości związanych z obroną i ochroną dziedzictwa naturalnego i kulturowego, wartości, które możemy rozważyć Kluczowym aspektem szkolenia specjalistów turystycznych.
 11. Poradnictwo i mentoring są w pełni dostosowane.
 12. Nasze zaangażowanie w szkolenia, które studenci otrzymują na rękę z najlepszych specjalistów poprzez cotygodniowe konferencje.
 13. Nasze zaangażowanie, że studenci są w stałym kontakcie z turystycznych Dzięki „wyjść CETA”.
 14. CETA jest zaangażowany w różnych projektach międzynarodowych, a członek Izby Handlowej w Barcelonie.
 15. Nasze zaangażowanie, aby nasi uczniowie prywatnego studium rozwoju zawodowego w celu zwiększenia swoich umiejętności i jak o przyczynianie się do podmiotu turystyka Barcelona, amerykańskiej Komisji Łacińskiej, Instytut Handlu Zagranicznego i Centrum Operacji Handlu Katalonii w kształceniu uniwersyteckim obszary turystyki i wypoczynku.

Tu i CETA

CO TO JEST AQU?

L'Agencia de qualität Systemu universitari de Catalunya, AQU Catalunya, jest głównym instrumentem promocja i ocena jakości w systemie uniwersyteckim katalońskiej. AQU Katalonia ma oceny, akredytacji i certyfikacji jakości w dziedzinie uczelniach Katalonii (badania, nauczanie i centrum serwisowego).

AQU Catalunya jest założycielem i stojący Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA) Państwa i jest jednym z trzech największych agencji w Europejskim Rejestrze Kulki Assurance dla Szkolnictwa Wyższego (EQAR). Jest członkiem międzynarodowej sieci agencji zapewniania jakości w szkolnictwie wyższym (INQAAHE) hiszpańskiej sieci agencji Jakości Uczelni (REACU) i Europejskiego Konsorcjum Acreditarion (ECA). Został on certyfikat pierwsza europejska agencja jakością z normą ISO.

AQU Katalonia ma swój początek w konsorcjum Agencji za jakość Systemu Uniwersyteckiego w Katalonii, która przyjęta w dniu 29 października 1996 roku, był pierwszym agencja jakości, który został stworzony w Hiszpanii. Ze zgodą Llei d'Universitäts de Catalunya 2003, konsorcjum stały prąd Agency.

Podpisanie umowy o współpracy między CETA, na UDG i AQU została podpisana w 2013 roku. Program oceny przez AQU w CETA odbyła się w 2009 roku.

Według najnowszych danych AQU o promowanie CETA 2007 i jego obecny stosunek pracy, otrzymujemy następujące interesujących faktów na poziomie odzwierciedlającym CETA dobra filozofia i jakość ich nauczania:

infografia_AQU-01

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium