CIS Endicott International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CIS - College for International Studies został założony w 1981 roku, amerykański uniwersytet, znajduje się w samym sercu Madrytu, w jednej z najpiękniejszych części miasta. Nasz budynek jest łatwo dostępny i znajduje się w wyjątkowo bezpiecznym miejscu. Jesteśmy dumni z oferowania europejskim studentom amerykańskiego szkolnictwa wyższego bliżej domu, tak samo jak w przypadku oferowania Amerykanom dokładnie tego, do czego są przyzwyczajeni, tylko w Hiszpanii.

CIS-Endicott Jest niezwykle zwartą społecznością edukacyjną, którą często określa się jako „wielką rodzinę”. Administratorzy i profesorowie robią wszystko, co w ich mocy, aby nasi uczniowie czuli się komfortowo, prowadząc ich przez to, co ostatecznie będzie jednym z największe wydarzenia ich życia w niezwykle międzynarodowym otoczeniu - w wielu przypadkach w obcym kraju. Każdy członek naszego personelu i wydziału w CIS-Endicott mieszka i studiuje za granicą, więc rozumiemy potrzeby naszych nie-hiszpańskich studentów, którzy sprawiają, że Madryt jest ich tymczasowym domem, a także potrzeby naszych hiszpańskich studentów, którzy ostatecznie ukończą Licencjat w innym miejscu.

Zalety systemu amerykańskiego

Amerykański system szkolnictwa wyższego został wdrożony na całym świecie przez jedne z najlepszych i odnoszących największe sukcesy instytucje na świecie.

Główne zalety „amerykańskiego systemu” są następujące:

 • Niższe ryzyko niepowodzenia w nauce. Ponieważ młodzi ludzie rzadko wiedzą ze 100% pewnością, co chcą robić za dziesięć lat, uczniowie nie muszą być zamknięci w obszarze studiów, w niektórych przypadkach już w drugim roku szkoły średniej. W rzeczywistości uczniowie nie są nawet zobowiązani do ostatecznego wyboru na początku studiów. Uczniowie są zachęcani do wyboru kierunku lub kierunku, ale z pewnością nie są karani, jeśli zmienią zdanie w ciągu pierwszych dwóch lat studiów, co wiąże się głównie z ogólnymi wymaganiami edukacyjnymi, które są prawie uniwersalne dla wszystkich programów studiów. Do trzeciego roku studenci są zobowiązani do podjęcia decyzji, ale z drugiej strony, uczniowie w trzecim roku są zazwyczaj w lepszej sytuacji, aby podjąć taką decyzję.
 • Zmiana programów stopni jest bardzo łatwa, ponieważ kursy ogólne wymagane we wszystkich kierunkach oferowanych w CIS-Endicott pozostają spójne, niezależnie od tego, czy student studiuje biznes, czy dziennikarstwo. Podobnie, jeśli student zmieni się z biznesu na dziennikarstwo, kursy biznesowe zaspokoją wolne obieralne zawarte w ogólnych zajęciach. Jest to naprawdę najbardziej elastyczny system na świecie i wierzymy, że młodzi studenci potrzebują czasu i wolności, aby odkryć, kim są, zamiast być akademickim zamkniętym w czymś, czego pewnego dnia mogą żałować i odrzucić.
 • System kredytowy jest spójny wśród amerykańskich uczelni i uniwersytetów na całym świecie, więc transfer jest również stosunkowo prosty.
 • Studenci organizują i projektują własny harmonogram zajęć pod nadzorem i przewodnictwem naszych doświadczonych dziekanów.
 • Opiera się bardziej na praktycznym zastosowaniu pojęć niż teorii. Głęboko wierzymy, że uczniowie lepiej się uczą, robiąc to, czego się uczą, niż próbując zapamiętać dane. Dane są ważne, ale trzeba mieć mniej abstrakcyjny sposób myślenia o nich, aby upewnić się, że informacje są naprawdę poznane.
 • Są cotygodniowe zadania, więc nauka odbywa się codziennie, w przeciwieństwie do wkuwania pod koniec semestru do egzaminów. Rozwijanie umiejętności nauki w taki sposób staje się na całe życie atutem.
 • Ciągła ocena sprzyja spójności i zachęca uczniów do robienia wszystkiego, co w ich mocy, nawet jeśli osiągają gorsze wyniki niż oczekiwano na egzaminie lub projekcie, ponieważ mają wiele możliwości wykazania się swoją wiedzą i umiejętnościami.
 • Uczniowie są zmotywowani wieloma celami krótkoterminowymi, a także dużą odpowiedzialnością za własny harmonogram studiów i obciążenie pracą.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Partner akademicki: Endicott College

Od 1995 r. CIS - College for International Studies ściśle współpracuje z naszym partnerem akademickim, Endicott College , partnerstwem, które umożliwia studentom zapisanym do CIS otrzymanie kredytów Endicott College. Każdego roku 40% naszych studentów szukających dyplomów przechodzi do kampusu Endicott College w pięknym Beverly w stanie Massachusetts, aby ukończyć ostatnie dwa lata studiów licencjackich.

Po ukończeniu pierwszych dwóch lat w CIS-Endicott Madrid studenci mają możliwość ubiegania się o przeniesienie na dowolny amerykański uniwersytet na świecie, aby ukończyć studia, pozostać z nami w wybranych programach lub przenieść się bezpośrednio do Endicott College w Massachusetts , jak wielu naszych studentów logicznie to robi.

Ciekawe informacje o Endicott:

 • Założona w 1939 roku.
 • Znajduje się około 30 minut od Bostonu, Massachusetts.
 • Każdego roku uczestniczy ponad 2400 studentów.
 • Duży amerykański kampus z własnymi plażami, kafeteriami, salami gimnastycznymi, gabinetami, jadalniami, rezydencjami studenckimi, boiskami sportowymi, sklepami i wszystkim, czego uczeń może potrzebować na kampusie. Jest porównywalny do życia w małym mieście.
 • Atmosfera amerykańskiego uniwersytetu.
 • Bardzo bezpieczny kampus dla studentów zagranicznych i krajowych.

Jedna z 25 najlepszych uniwersytetów regionalnych na północy (wzrost z # 34 w 2018 r.)

Przytłaczająca większość (95%) studentów WNP, którzy ostatecznie ukończyli Endicott College w Massachusetts, mówi nam, że to doświadczenie wzbogaciło się zarówno pod względem akademickim, jak i osobistym, i że bardzo polecają Endicott College.

Akredytacja

W 1995 r. College for International Studies i Endicott College zawarły umowę o stowarzyszeniu, zgodnie z którą studenci WNP zapisani do programów akademickich Endicott College otrzymują Endicott College Credit, który można przenieść na dowolną uczelnię w USA.

Endicott College (Massachusetts, USA) jest akredytowany przez New England Association of Schools and Colleges (NEASC).

CIS jest autoryzowany przez Wspólnotę Madrytu jako zagraniczna uczelnia w Hiszpanii (BOCM 6 kwietnia 1998 r.).

Lokalizacje

Wspólnota Madrytu

Address
Calle de Velázquez,140
28006 Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Beverly

Address
Hale Street 376
01915 Beverly, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium