ESART Campus Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O ESART

ESART Campus Barcelona to Międzynarodowe Centrum Studiów Wyższych, które prowadzi studia licencjackie z zakresu interpretacji, teatru muzycznego, tańca, muzyki: tworzenia i produkcji, zarządzania artystycznego i produkcji, wszystkie akredytowane przez Bath Spa University (Wielka Brytania). Zarówno na poziomie hiszpańskim, jak i międzynarodowym, wszystkie stopnie mają oficjalne uznanie gwarantowane Traktatem Bolońskim w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.

ESART Campus Barcelona jest zintegrowany z Grup Montcau. Ta grupa, założona w 1965 r., Składa się z kilku ośrodków edukacyjnych.

Grup Montcau współpracuje z prestiżowymi instytucjami w Wielkiej Brytanii od ponad dziesięciu lat. ESART rozpoczyna swoją działalność w 2013 r., Nasza siedziba główna w Sant Cugat del Vallès nazywa się Centrum Studiów ESART, aw 2015 r. Rozpoczyna się działalność ESART Campus Barcelona w Barcelonie.

Oferujemy studia na poziomie uniwersyteckim akredytowane przez Pearson International i Bath Spa University w Wielkiej Brytanii:

  • BA (Hons) in Acting (Interpretation and Musical Theatre)
  • BA (z wyróżnieniem) w Dance (Dance)
  • BA (z wyróżnieniem) w muzyce komercyjnej (muzyka: tworzenie i produkcja)
  • BA (z wyróżnieniem) w zarządzaniu (zarządzanie i produkcja artystyczna)

Filozofia pedagogiczna ESART koncentruje się na:

  • Centralne miejsce ucznia i jego osobiste uczenie się.
  • Równowaga między teorią a praktyką, która podkreśla znaczenie praktyki w uczeniu się.
  • Samouczek towarzyszący uczniowi w procesie uczenia się.
  • Rozwój osobistej autonomii i odpowiedzialności za siebie w procesach uczenia się.
  • Wsparcie zespołu złożonego z nauczycieli i międzynarodowych ekspertów z dziedzin akademickich i zawodowych każdego stopnia.

Nasze stopnie

Dzięki umowom o akredytacji i zatwierdzeniu podpisanym z Pearson (Wielka Brytania) i Bath Spa University (Wielka Brytania) programy ESART doprowadziły do przyznania serii brytyjskich stopni uniwersyteckich.

Jak zwykle w Wielkiej Brytanii, studia licencjackie (z wyróżnieniem) trwają trzy lata i składają się ze 180 punktów ECTS. Programy ESART obejmują pierwsze dwa lata (120 ECTS / 240 brytyjskich kredytów) poprzez stopień Pearson znany jako BTEC Higher National Diploma (HND).

Poprzez proces homologacji, Bath Spa University zatwierdza stopień BTEC HND jako równoważny z pierwszymi dwoma latami, a studenci ESART uczęszczają na ostatni rok programu w Barcelonie, podążając za tymi samymi przedmiotami i treściami, które zostały oznaczone przez programy Bath Spa University. ,

Podsumowując: stopnie licencjackie - HND i BA (z wyróżnieniem) - prowadzone przez ESART i nagradzane przez Pearson and Bath Spa University są oficjalne i uznawane na całym świecie zgodnie z normami ustanowionymi zarówno w ramach „Europejskich Ram Jakości” (EQF), jak i traktat boloński i europejski obszar szkolnictwa wyższego.

Pearson:

Etykieta Pearson jest wspierana przez 150 lat doświadczenia i obecnie oferuje ponad 200 stopni w 20 różnych dziedzinach nauki. Jest wiodącym dostawcą usług edukacyjnych na świecie, oferującym uznawane na całym świecie stopnie naukowe, a także usługi w zakresie akredytacji i oceny jakości dla szkół i instytucji szkolnictwa wyższego w 75 krajach na całym świecie. Ponad 1 milion studentów na całym świecie akredytowanych przez Pearson.

Uniwersytet Bath Spa:

Bath Spa University, założony w 1852 roku, jest jedną z najbardziej prestiżowych instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii. W rankingu (2015) znalazła się wśród 5 najlepszych uniwersytetów innowacyjnych i wśród 10 najlepszych pod względem jakości nauczania. Bath Spa oferuje 7000 studentów studiów licencjackich w ponad 230 dyscyplinach.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer Còrsega, 409
08037 Barcelona, Katalonia, Hiszpania