IE University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

wyjątkowość Redefining

Transformacyjny doświadczenie, które zwiększą swoją unikalną wartość i pozwalają odgrywać wiodącą rolę w kształtowaniu świata.

IE University jest dla studentów, którzy metodę kształcenia jako sposób życia, którzy są otwarci na świat i transformującej roli szkolnictwa wyższego. Zapewniamy wspomagające społeczności, gdzie studenci i pracownicy naukowi współdziałać ze sobą w procesie uczenia się.

Unikalne środowisko uczenia się na IE University jest zbudowany na kojarzenie z indywidualną, student-centric społeczności, w ramach otwartego środowiska, które obejmuje bogatą różnorodność jednostek, pomysłów i rozwiązań. Każdego roku ponad 100 narodowości są reprezentowane na swoich kampusach w Segowii i Madrycie, z czego ponad 65% jej studentów pochodzących spoza Hiszpanii.

IE University znana jest z jakości nauczania i uczenia się, który liczy się go wśród najlepszych światowych uniwersytetów. Ponadto, jej programy studiów licencjackich są rozpoznawane przez najbardziej prestiżowych stowarzyszeń w swoich dziedzinach.

Z humanistycznego podejścia, ducha przedsiębiorczości, innowacyjnej wizji, a skupić się na dyscypliny akademickiej, IE University zobowiązuje się do kształcenia specjalistów i ekspertów, którzy uczynią różnicę w społeczeństwie. Nasze podejście opiera się na praktykę do nauki rozpoczyna się w klasie i nadal w różnych częściach świata, aby w pełni przygotować uczniów IE University stać międzynarodowych specjalistów.

Jeśli chcesz inspirującą i pełną wyzwań edukacji, które będą kształtować, kim jesteś i kim staniesz się, IE University poszerzy swoje horyzonty, połącz się ze światem, a poprowadzi Cię na unikalnej ścieżce potrzebne, aby osiągnąć swoje cele.

Dziesięć powodów, by studiować na Uniwersytecie IE Wyjątkowy środowisko uczenia się

IE University oferuje unikalne środowisko uczenia się, która redefiniuje wyższego wykształcenia dla profesjonalistów dziś. Przygotujemy Cię do sukcesu poprzez umożliwienie Ci rozwinąć swój własny punkt widzenia i odkryć swój pełny potencjał. IE University znana jest z jakości nauczania i uczenia się, który liczy się go wśród najlepszych światowych uniwersytetów.

Podejście skoncentrowane na studenta

IE University bierze indywidualną i uczeń-centered podejście do edukacji, gdzie profesorowie i studenci aktywnie uczestniczą w doświadczeniu uczenia się. Czy dołączysz wspierającego społeczność, która ceni swoją wyjątkowość i poprowadzi was jak kształtować własną ścieżkę.

Niedopasowana międzynarodowe doświadczenie

Nasza bogata różnorodność zapewnia środowisko, które daje międzynarodowej perspektywy potrzebne, by odnieść sukces w globalnym świecie. Z ponad 65% naszych studentów pochodzi z zagranicy, reprezentujących ponad 100 krajów świata, będą się uczyć z prawdziwie zróżnicowanej społeczności. Badania kursowe z naszych prestiżowych partnerów na całym świecie i staży całym świecie oferują niezrównane doświadczenie międzynarodowe.

Zróżnicowany wydział, dostępnym dla Ciebie

IE University zróżnicowany wydział składa się z dwóch znakomitych naukowców i doświadczonych specjalistów z doświadczeniem międzynarodowym i bliskich więzi ze światem biznesu. Co więcej, nasi profesorowie są dostępne dla Ciebie. Trzeba będzie codzienne interakcje z profesorów, którzy wspierają cię regularnej informacji zwrotnej i podłączyć do profesjonalnego świata.

Wyprowadź niekonwencjonalne w was

Zapewniamy środowisko, w którym można być otwartym na nowe sposoby myślenia, uwolnić swoją kreatywność i zapuścić się w niezbadane.

Wybierz własną drogę do sukcesu

Nasze innowacyjne programy studiów są uznawane przez najbardziej prestiżowych stowarzyszeń w swoich dziedzinach, i integrować różne podejścia nauczania i opcji, które pozwalają kształtować własną edukację według własnych aspiracji zawodowych.

Umieść swoją naukę w praktyce

Łączymy teorię z praktyką od momentu rozpoczęcia studiów. Weźmiesz to, czego uczą się w klasie i zastosować je do rzeczywistych przypadków życiowych i podczas zarządzania własne projekty. Każdego roku studenci mają do wyboru szereg opcji stażu pracy na uczelni, w Hiszpanii i na całym świecie, i nabyć imponujący zestaw umiejętności i doświadczeń zawodowych, które czynią je bardzo poszukiwane, gdy ukończył.

Nauka na jutro

IE University została uznana wśród dziesięciu najlepszych uniwersytetów na całym świecie na rzecz innowacji w dziedzinie technologii i nauki. Dostarczamy praktyczne i odpowiednie wykształcenie, które przygotowuje do spełnienia wyzwań zawodowych będziesz musiał stawić czoła w przyszłości.

Żyj pełnią życia studenta

Czy dołączysz żywą i zróżnicowaną społeczność studencką, którzy przeżywają swoje życie uniwersyteckie w pełni. Ciesz mieszka w Hiszpanii, podróże, i uczestnicząc we wszystkich pozalekcyjnych możliwości będziesz miał iE University.

Twoja droga do przyszłości

Pomagamy naszym absolwentom rozpoczęcie kariery w różnych branżach i na całym świecie. Pracodawcy z wiodących firm na świecie pod IE University wśród najlepszych uczelni, gdzie chcą rekrutować. Co więcej, będzie należeć do społeczności ponad 45.000 IE absolwentów na całym świecie, nawiązywać przyjaźnie na całe życie, i cieszyć się aktywną sieć absolwentów, że zawsze można polegać na całej swojej zawodowej drogi.

Lokalizacje

Madryt

IE University

Address
Calle María de Molina 31
28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
34 921 412 410

Akredytacje

AACSB Accredited