IED Grados España

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uznanie i prestiż

IED Madryt jest Superior Design Center należącego do IED Group, międzynarodowej sieci urodzonego we Włoszech w 1966 roku i obecnie posiada 11 biur między Włoszech, Hiszpanii i Brazylii.

Z szerokiej gamy szkoleń w dziedzinie projektowania mody, produkt, wnętrza, sztuk plastycznych, komunikacji i zarządzania ma trzy miejsca w mieście, jako największy projekt Campus Madrytu.

Ich pomieszczenia, specjalnie zaprojektowany, aby pomieścić różne specjały z naszych kursów projektowania, mody, sztuk wizualnych i komunikacji, posiada bibliotekę, pracownie multimedialne, konkretnych klas do projektowania 3D, moda warsztaty z maszyn do szycia, dziania, manekiny, talerze modelística i laboratoriów modeli i prototypów, a także dwie płytki fotograficzny (130m2) z naturalnego i sztucznego oświetlenia i trzy Cyclorama.

Ponadto IED Madryt z obiektów jako sklep sitodruku i biżuterii, Lightlab An laboratorium przetwarzania analogowego w czerni i bieli, warsztaty tradycyjnych technik drukarskich z maszyną Riso, w Trotec wycinarka laserowa, drukarka 3D tkanka analiza laboratoryjna z mikroskopów, waga suszarce i oceny barw Booth, wzorców projektowych klasie z komputera i plotera wzorów drukarskich, w tym urządzeń high-tech.

Nasze doświadczenia z ponad 20 lat zaowocowało w innowacyjny i unikalny model akademickiej, która tworzy specjalistów projektowych w stanie dostosować się do zmieniającego się społeczeństwa.

usługi studenckie

Odkryj wszystkie usługi i wydziały mają do dyspozycji jako student IED Madrycie.

Twoje pierwsze dni kontaktu ze szkołą są niezbędne, aby znać różne działy i wsparcie działań, które będą przydatne w całej swojej edukacji.

IED Madryt jest laboratorium kulturowe, które generuje w ciągu roku różnych działań kulturalnych, które dodają wartości do roli wzornictwa i jego relacji z obywatelami. Poprzez festiwale, wykłady, warsztaty, targi i nagród projektowych, chcemy być aktywnym graczem we wszystkich naszych działaniach.

Ponadto, po ukończeniu studiów, możemy śledzić swoją karierę i oferujemy wszystkie narzędzia poradnictwa, możliwości pracy, profesjonalnej sieci i komunikacji do rozpowszechniania swoich projektach.

zasoby akademickie

IED Madryt oferuje wszystkie FDI różne zasoby akademickie społeczności, które uzupełniają i wzbogacają naukę.

Dzięki ich pracy, stworzyliśmy specyficzne dla każdej treści nauczania specjalnego, możemy włączyć się do warsztatu i laboratoryjnego cyfrowego wytwarzania i prototypowania, możemy generować i rozpowszechniać teorię na temat aktualnej kultury projektu, możemy śledzić zawsze uprzejmy trendy i ciekawy jak dobrych projektantów i daje dostęp wszystkie usługi IED Madryt.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Zaawansowany stopień w zakresie projektowania produktu, poziom oficjalny stopień uniwersytecki

Stacjonarne 4 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Ten kurs uczy narzędzia potrzebne do projektowania obiektów, usług i modeli biznesowych narzędzi. [+]

Cate & Nelson, dawni studenci studia licencjackie w zakresie projektowania produktu z IED Madrycie na Vimeo.

Tytuł Senior Product Design, w Dzienniku College Poziom studiów (4 lata - 240 ECTS), w jaki sposób wszystkie potrzebne do projektowania jakichkolwiek obiektów, usług i modeli biznesowych narzędzi.

Projektant produktu przewiduje wymagań i potrzeb rynku i społeczeństwa, rozwój projektów odpowiedzialnie, pracuje w dziedzinie badań i stosowania nowych metod, materiałów i procesów produkcyjnych. Proponuje oraz usługi projektowe i nowe koncepcje produktów takich jak sprzęt AGD, zabawek, sprzętu sportowego, mebli, opakowań, itp

Kariera Outlook: Istnieje wiele możliwości kariery dla projektantów, o wiele więcej niż te znane. Zarówno projektant w badaniach interdyscyplinarnych, dla firmy lub jako freelancer. Ale może to być również obiekty projektant dla domu: meble, lampy, tkaniny, sztućce, itp, oraz jako projektant produktu, urządzenia miejskie meble, biżuteria, zabawki, opakowania, itp Ale mogą również zdecydować się zarządzać własną działalność gospodarczą, rzemieślniczą lub wolnym i self-produkcja i Designer strategii, systemów lub usług przemysłowych.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Flor Alta 8
Madrid, Community of Madrid, 28004 ES
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Avenida Pedro Díez, 3
Madrid, Community of Madrid, 28019 ES
Adres lokalizacji
Calle Larra, 14
Madrid, Community of Madrid, 28004 ES