Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Instytucja non-profit, z historią i prestiżem.

RCU Escorial-M Cristina została założona przez Regent Queen María Cristina de Hasburgo y Lorena, w 1892 r., Prowadzona przez zakon augustianów od jej założenia. Jest to wyższe centrum edukacyjne związane z Uniwersytetem Complutense w Madrycie.

Uczymy oficjalnych programów Bachelor of Laws i Bachelor in Business Administration, Master in Law i prywatnego dyplomu z chiropraktyki.

Escorial - María Cristina Royal University Centre znajduje się w niezwykłym otoczeniu i w bajecznym otoczeniu. Kampus uniwersytecki stanowi część zdumiewającego monumentalnego kompleksu architektonicznego Królewskiego Klasztoru El Escorial, założonego przez króla Filipa II w XVI wieku. Wszystko to zapewnia szczególnie korzystną atmosferę do nauki i relacji międzyludzkich.

Budynki są prawdziwymi klejnotami architektury, z całkowicie zmodernizowanymi obiektami: Rezydencja studencka, biblioteka, teren sportowy, sale wykładowe wyposażone w urządzenia projekcyjne, pomieszczenia komputerowe itp.

Ogólny trening jednostek jest głównym celem programu edukacyjnego oferowanego przez Escorial - Królewskie Centrum Uniwersyteckie María Cristina, poprzez rozwój ich potencjału poznawczego, fizycznego, społeczno-kulturowego, który prowadzi ich do granic ich możliwej wiedzy. Pobudzamy kreatywność i badania naukowe poprzez edukację akademicką, przekazywanie wiedzy i kultury.

Kierownictwo Centrum nadzoruje jakość i doskonałość edukacyjną, w ciągłym i płynnym dialogu między wykładowcami i studentami, dalekim od jałowej biurokratycznej formalnej edukacji.

Personel wykładający, wywodzący się głównie z Uniwersytetu Complutense w Madrycie i świata biznesu, jest osobiście i zawodowo zaangażowany w szkolenia i działania edukacyjne w swoich dziedzinach.

Jesteś przedmiotem zainteresowania i celem naszej pełnej instytucjonalnej pracy naukowej. Z tego powodu każdy uczeń ma nauczyciela / wykładowcę, który prowadzi go i towarzyszy mu w szkoleniu zawodowym i akademickim.

„Chodź ze mną, jeśli trzymasz te same prawdy. Zbadaj ze mną, czy masz te same wątpliwości. Gdzie rozpoznajesz swój błąd, chodź ze mną. Gdzie rozpoznajesz moje, zabierz mnie ze sobą ”(św. Augustyn).

W kontekście tego niezrównanego otoczenia architektonicznego, symbolu uniwersalności i braterstwa, prosimy, aby nasi studenci / oprócz bycia biegłymi profesjonalistami stali się mężczyznami i kobietami o wartościach obywatelskich, wrażliwymi i zaangażowanymi w rozwój i szacunkiem dla ludzkiej godności.

Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich, nie dokonując żadnego rozróżnienia na rasę, wyznanie czy pozycję, ułatwiając wzajemną formę szkolenia i informacji z innymi ośrodkami uniwersyteckimi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Royal University Center Maria Cristina

Royal College Maria Cristina została założona przez królową Regent Marię Cristinę de Habsburgo y Lorena w 1892 roku jako instytucja szkolnictwa wyższego. Od momentu założ ... [+]

Stopień Business Administration to oficjalny czteroletni program studiów.

Jest odpowiedni dla studentów, którzy mają cele zawodowe związane z różnymi aspektami zarządzania, ekonomii, księgowości lub finansów. Stopień zapewnia ogólne wykształcenie ukierunkowane na zatrudnienie w najlepszych firmach lub na przedsięwzięcia przedsiębiorcze.

Studenci będą narażeni na teoretyczne i praktyczne zastosowania koncepcji biznesowych. Kolejną kwestią, o której należy wspomnieć, jest zmniejszona liczba uczniów na klasę, co ułatwia proces uczenia się i komunikacji.

Praktyki

W RCU znajdziesz możliwości odbycia stażu w pobliżu kampusu iw pobliskim Madrycie.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Royal University Center Maria Cristina

Oficjalny dyplom z Uniwersytetu Complutense w Madrycie. Indywidualna instrukcja mająca na celu przygotowanie prawnika, którego domaga się nasze społeczeństwo. ... [+]

Oficjalny dyplom z Uniwersytetu Complutense w Madrycie. Indywidualna instrukcja mająca na celu przygotowanie prawnika, którego domaga się nasze społeczeństwo.

Wymagania dotyczące tras i dostępuAplikacja w centrum (od 15 kwietnia).Selektywność lub zatwierdzenie FP II.Dostawa ulotki wstępu przez Centrum.Rejestracja wstępna w UCM.Liczba oferowanych miejsc: 20Terminy rejestracji wstępnejTermin składania wniosków w Centrum rozpoczyna się 15 kwietnia.We wrześniu, jeśli są wolne miejsca, Centrum otworzy nowy termin składania wniosków.W celu wstępnej rejestracji w UCM będą przestrzegane warunki wskazane przez sam UCM.

Okres i wymagania dotyczące sformalizowania rejestracji: po przyjęciu studenta rejestracja nastąpi w pierwszych dniach października w Sekretariacie Centrum.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain)
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku