Universidad Camilo José Cela

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DLACZEGO STUDIA W UCJC?

W Camilo José Cela Uniwersytet Oferujemy różne wykształcenie. Aktywna edukacja, która oferuje możliwość uczęszczania na uniwersytet, żyje w pełnym wymiarze zarówno wewnątrz, jak i poza klasą, aby stać się profesjonalistą, z którym starasz się.

Nasza oferta akademicka opiera się na trzech założeniach zawartych w DNA:

INTERDISCIPLINARITY

Połączenie wiedzy, kultur i dyscyplin daje możliwość dzielenia się salami wykładowymi z uczniami z innych stopni, zdobywania wiedzy poza własną specjalizacją i przygotowywania się do stawienia czoła złożonym wyzwaniom XXI wieku.

INNOWACJA

Wyróżniamy się innymi uczelniami, dzięki otwartemu modelowi edukacyjnemu i podejściu, które jest znacznie bardziej trafne do czasów, w których żyjemy.

MIĘDZYNARODOWY WYNIK

Naszym celem jest przygotowanie osób autonomicznych, które mogą prowadzić własną karierę zawodową w ciągu swojego życia w sposób niezależny i wspierający w kontekście globalnym.

JESTEŚMY INTERDISCIPLINARY

W UCJC kształcimy profesjonalistów zdolnych do pracy w środowiskach hybrydowych oraz w obliczu złożonych zadań związanych z pracą.

W tym celu oferujemy wieloaspektową metodę nauczania.

Prosty sposób rozwinięcia wielu umiejętności i wiedzy, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku pracy.

SPORT

Klub sportowy UCJC jest częścią naszej tożsamości.

Unikalna koncepcja klubów sportowych uniwersyteckich zlokalizowanych w kampusie Madryt-Villafranca z wyspecjalizowanymi szkołami i instruktorami.

Wykorzystaj z naszych 40 000 metrów kwadratowych obiektów otoczonych zielenią i przyrodą.

JESTEŚMY INNOWATORZY

W Grupie Edukacyjnej SEK dążymy do innowacji edukacyjnych i najnowocześniejszych trendów.

Zdajemy sobie sprawę, że kształcimy profesjonalistów z przyszłości, odpowiedzialność, która nas zachęca do stale rozwijających się doświadczeń uczniów.

Akceptujemy wyzwanie, aby zmodyfikować nasz program nauczania i ponownie zdefiniować kształt kształcenia uniwersyteckiego w zakresie przekraczania tradycyjnych modeli i synchronizowania ich z nowym paradygmatem edukacyjnym, koncentrując się na uczeń i ich nauce.

JESTEŚMY MIĘDZYNARODOWE

  • 120 porozumień z uniwersytetami z całego świata
  • 164 WYMIANY STUDENTÓW UCZESTNICZYCH PRZESTRZEŃ NAUCZOWYCH NA CAMPUS
  • 51 RÓŻNE PAŃSTWY MAJĄ ZWIĄZANE Z MIESZANINAMI
  • 9 GŁÓWNYCH JĘZYKÓW WYKONANYCH W NASZYCH HALACH WYKŁADOWYCH

Wykorzystajcie Państwo okazję, aby podzielić się swoim profilem z najlepszymi uczelniami z całego świata.

Zwiększamy swoją mobilność dzięki międzynarodowym programom wymiany. Doświadczenia na uniwersytetach, takich jak Harvard i Stanford. Wszyscy studenci UCJC, którzy zdecydowali się na mobilność, są obecnie na giełdach. Nasz międzynarodowy personel dydaktyczny promuje Twoje wykształcenie, zapewniając bardziej globalne perspektywy zawodowe.

CAMPUS VILLAFRANCA

Campus Madryt-Villafranca obejmuje ponad 100 000 metrów kwadratowych obiektów, otoczony naturą i zaledwie 20 minut od centrum Madrytu. Kampus jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię i praktyczne miejsca pracy z każdego stopnia i szkoły, miejsca wypoczynku, sale konferencyjne do pracy grupowej i najwyższej klasy obiekty sportowe.

ALMAGRO URBAN CAMPUS

Szkoła UCJC Graduate School mieści się w budynku z początku XX wieku, położonym w centrum Madrytu, przy ulicy Calle Almagro. Otoczony szeroką gamą usług i opcji transportowych dla wygody naszych uczniów, mieści on ponad 3500 metrów kwadratowych ok. 20 sal wykładowych oraz duży dziedziniec, na którym można organizować różne imprezy i zajęcia.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ Castillo de Alarcón, 49
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium