Valencia Catholic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Męczennik” poświęcony jest sprawie prawdy poprzez służbę do godności osoby i sprawy Kościoła. Prace wykonane w tej uczelni opiera się na głębokim przekonaniu, że wiedza i rozum są wierni słudzy wiary.

Urodzony Valentina Heart Church, Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Martyr” objawia się jako niezrównany centrum kreatywności i rozpowszechniania wiedzy dla dobra społeczeństwa. Wynikiem pracy uniwersyteckiej wykonywane przez ponad pięćdziesiąt lat przez Szkołę Pielęgniarstwa „Ntra. Panna Opuszczonych, „więcej niż trzydzieści Edetania Fundacji i więcej niż dziesięć przez Wydział Business Studies, Uniwersytet Katolicki stara, a wymagających jakości życia uniwersyteckiego: wspólną pracę między wiarą a rozumem , umocnienie autentycznej społeczności uniwersyteckiej w atmosferze przyjaźni i akademickiej, w celu tworzenia i utrzymywania wyjątkowo spersonalizowanych relacji edukacyjnych z uczelni.

pełne wykształcenie

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Martyr” uważa nauczyciela jako nauczyciel, gdzie wiedza jest nie transmitowane tak, jakby to były przedmiotem użycia i konsumpcji, lecz ustanawia przede wszystkim sapiencial relacji słowo staje przed nadawania pojęcia. Nauka, edukacja i szkolenia są filarami, które czynią nasze nauczanie.

Nauczyciel instruuje, dając fundamentalny wkład do struktury osobowości; kształci, pomaga odkryć i uaktywnić zdolności i talentów każdego i formę, według humanistycznego rozumienia, poza kompetencje zawodowe oprawione w solidnej konstrukcji i czytelnym znaczeń korelacji życia.

Uniwersytet katolicki podchodzi z wyższym wykształceniem w poszukiwaniu bogatego i pełnego szkolenia. Jego głównym celem jest to, że przejmują one humanistyczną i naukową szkolenia jak przystało na wielkie studia wpływ na przyszłość naszego społeczeństwa. Ma ona również na integrację wiedzy w samej tradycji katolickiej.

indywidualną i uczył studentów śledzenie odbywa się poprzez obserwację edukacji zindywidualizowanej, szkolenie ich z rygorów naukowych, za pośrednictwem wyspecjalizowanych nauczycieli i oferuje przez cały czas niezbędnego wsparcia ze strony Serwisu i Doradztwa.

Każda uczelnia otrzymuje zindywidualizowane monitorowanie. Nie tylko wpływa na wyłącznie akademickiego, ale w całości szkolenia. Student towarzyszy w drodze przez University, tak aby oprócz zdobywania wiedzy i badań własnych umiejętności technicznych, wzrastać i dojrzewać jako osobę i profesjonalny.

Duch uniwersytet prowadzi do wysoce wartości życia inteligencji, aby szukać prawdy namiętnie, do przestrzegania nietykalny godności osób i umieścić dobro wspólne społeczeństwa do partykularnych interesów jednostki

San Vicente Martir

Katolicki Uniwersytet w Walencji „powierza męczennika Kościoła w Walencji projekt ten uniwersytet i umieszcza go w swoje ręce, aby osiągnąć Pana błogosławieństwo, mądrość i środki do jego realizacji zgodnie z jego celów” (art. 2. Dekret erekcji).

Niepokalane Poczęcie

Katolicki Uniwersytet wzniesiono dzień Niepokalanego Poczęcia. Z tego powodu, uroczyście obchodzić to święto na uniwersytecie i „zaprasza społeczność edukacyjną zawsze wykazują szczególne oddanie i wdzięczność Maryi Dziewicy”. (Art. 5. Dekret erekcji).

Historia

Katolicki Uniwersytet w Walencji „San Vicente Męczennik”, wynikiem pracy uniwersyteckiej przeprowadzonej przez ponad trzydzieści lat przez Fundację Edetania, wzniesiony przez wybitnego i Wielebnego Mr. Kardynał Agustin Garcia Gasco D., emerytowany arcybiskup archidiecezji Walencji († 2011), w dniu 8 grudnia 2003 roku, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia w Metropolitan Cathedral Walencji.

W dekrecie erekcji, prałat przyznał troskę Kościoła w Walencji w ciągu wieków, aby zapewnić wspólnotę chrześcijańską i instytucjom społeczeństwa valenciennes które pozwoliłyby tworzyć, promować i ożywienia kultury uniwersyteckiej. W ten sposób Kościół był opisywany przy urodzeniu, pięć wieków, z University of Valencia temu, i wiele innych uniwersytetów.

Mons. José María García Lahiguera († 1989), arcybiskup Walencji, we współpracy z niektórych instytucji religijnych, stworzył Szkołę Nauczycieli Edetania w dniu 3 listopada 1969 roku i był podstawą Edetania w styczniu 1974 r. Kilka lat później, w 1979 roku, ówczesny arcybiskup Walencji Mons. Miguel Roca Cabanellas († 1992) i rektor Uniwersytetu w Walencji podpisana umowa Edetania oddelegowanie na Uniwersytecie w Walencji, w życie do 2004 r. W ciągu tych lat, pomieszczenia Edetania utworzyli tysiące nauczycieli, którzy nadają się swoją wiedzą w szkołach Walencji.

W 1999 roku zmiany w Statucie Fundacji został zatwierdzony w celu dostosowania się do wzrostu doświadczony Edetania, umożliwiając rozszerzenie możliwości edukacyjnych. Fundacja podpisała umowę stowarzyszeniową z Uniwersytetem Miguel Hernández de Elche w październiku 2002 roku, obejmujący stopnie naukowe w psychologii, psychologii wychowawczej, Nauk Aktywności Fizycznej i Sportu, socjalne i Antropologii Kulturowej i Marine Science, który dołączył na Wydziale Nauk Humanistycznych i Edukacji Edetania.

Ze wznoszeniem Katolickim Uniwersytecie w Walencji „San Vicente Martyr” stopnie naukowe zostały uporządkowane w czterech wydziałach dobrze zdefiniowanych obiektów: formalnej i nieformalnej edukacji (Wydział Edukacji i Sportu); indywidualne podejście do problemów behawioralnych (Wydział Psychologii i Nauk o Zdrowiu); Analiza hodowli i Society (Wydział Nauk Socjologii i człowieka); nauka i morskich (Wydział Nauk Eksperymentalnych).

4 lutego 2005 roku Consell zatwierdzony integrację School of Nursing "Nuestra Señora de los Desamparados" i Wydziale Business Studies. W ten sposób Uniwersytet Katolicki został podzielony na pięć wydziałów i uczelni.

W dniu 13 marca 2007 roku, Consell de la Generalitat Valenciana zatwierdził utworzenie Wydziału Medycyny na Uniwersytecie Katolickim w Walencji. W tej jednostce studiów medycyny, stomatologii, fizjoterapii i podiatrii były oprawione.

W dniu 18 września 2009 r Consell zatwierdziła utworzenie Wydziału Nauk Społecznych i Prawa i operacjonalizacji prowadzące do udzielenia oficjalnego stopnia w dziedzinie biotechnologii, prawo i filozofię edukacji uniwersyteckiej.

Obecnie Catholic University of Valencia ma 10 wydziałów, że rama 24 Dziennik kierunku studiów.

Lokalizacje

Walencja

Address
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium