Przeczytaj oficjalny opis

W swoich trzech wiekach istnienia, La Salle była jedynym celem kształcenia trwałego i zaktualizowana na wszystkich poziomach. Zobowiązanie to zostało utrzymane w miarę upływu czasu w sposób ciągły w pięciu kontynentach. Liczba studentów przekracza milion, rozprowadzane w 1.600.- ośrodków, które zapewniają szkolenia ponad 70.000 nauczycieli.

W Hiszpanii, który został wprowadzony około 125 lat temu, La Salle opracował studiów dostosowanych do potrzeb i wymagań każdego momentu historycznego i jest w stanie wydrukować swoją osobistą pieczęć jakości kształcenia, w których całkowity wymiar osoby przeważa nad czystej nabycie wiedzy ilościowa.

W Katalonii, La Salle posiada łącznie 30 ośrodków i 23.000 uczniów oraz w Madrycie ma 17 szkół w sumie 11.300 uczniów.

IALU - Międzynarodowe Stowarzyszenie Lasallian uniwersytetach składa się z 73 uniwersytetów. W Stanach Zjednoczonych: La Salle University of Philadelphia, Manhattan College w Nowym Jorku, College Maryjne w Kalifornii; La Salle College of Santa Fe, Uniwersytet Lewi w Chicago, Memphis College of Christian Brother. Na Filipinach; De La Salle University of Manila, Uniwersytet La Salle w Bacolod City. W Izraelu: Bethléem University. W Ameryce Łacińskiej: La Salle University w Bogocie, Higher Education Center Canoe-Brazylia, Meksyk Institutes of trzeciorzędu i Obregon, Centralnego Instytutu Gwatemali; IUTEMAR La Salle Caracas, IUTEAGRO z Cojedes; IUTEIN de Guayana. Uniwersytety w Europie podkreślają znaczenie IInstitut Supérieur Agricole z Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM Lyon Saint Lu School of Architecture Belgii, między innymi; do której należy dodać centra w Afryce i Azji.

W całej historii i na świecie, La Salle doszło do ludzi na całym ich życiu zawodowym, jak również; podobnie jak w przypadku organizacji w ich rozwoju technologicznego. Zobowiązanie to jest przegubowo w zbiorze treningowym, informacji, pośrednictwo, transferu i komunikacji, które sprawiają, La Salle posiedzeniu Technologii i świata biznesu.

W Hiszpanii, kampusy w Barcelonie i Madrycie, La Salle oferuje, oprócz zajęć prowadzonych w uczelni akademickich, następujących programów:

  • Program doktoranckie
  • Masters Program
  • Program stopni Międzynarodowych
  • Program Rozwoju Zawodowego (PDP)
  • kursy specjalizacyjne
  • Szkolenia dla firm

A Masters Program że zaspokaja potrzeby firmy i jej specjalistów z praktyczną wizję i cel szybkiego zastosowania wiedzy otrzymanej. To rozszerzenie wiedzy na temat obszaru specjalizacji zawodowej lub innych obszarach, przyczyniając się do rozwoju osobistego i poprawy zdolności adaptacyjnych pracowników służby do ciągłych zmian w miejscu pracy i środowiska technologicznego.

A Masters Program Skierowany jest do specjalistów z wyższym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności zawodowe (w różnych branżach i obszarach objętych mistrzów, które składają się na program), a którzy muszą zrozumieć złożoność biznesu i jak dostosować się do nowych wyzwań; doskonalić swoje umiejętności zawodowe; rozwijać i wzmacniać umiejętności analizy, syntezy, komunikacji, integracji i współpracy w zespole.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański
Kataloński

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

laSalle Barcelona

Oczywiście kształcenie uzupełniające dla absolwentów w Komputerowych Systemów Inżynierskich i Zarządzania uzyskania tytuł inżyniera informatyki na inżynierów systemowych ... [+]

A Szkolenie uzupełniające dla absolwentów kursu w Computer Systems Engineering Technicznego lub Zarządzania za uzyskanie tytuł inżyniera informatyki na techniczne Inżynierowie systemów komputerowych lub zarządzania adresami Ponad 2 lata doświadczenia (data uzyskania stopnia), aby ułatwić im dostęp do nowych Graduado / A w Inżynierii Komputerowej.

Zawartość kursu zostały określone w oparciu o pamięci nowy poziom w budownictwie oficjalnie zatwierdzony przez ANECA, Rady Uniwersyteckiej oraz Dyrekcję Generalną Uniwersytetów.

PUBLICZNOŚCI

"Aby uzyskać dostęp do kursu należy posiadać tytuł Inżynierii Technicznej i Zarządzania z minimum 2 lata przed datą rejestracji do niego.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

"Przebiegiem dodatkowego szkolenia dla absolwentów architektury technicznej dla uzyskania stopnia w budownictwie" zapewnia poziom dyscypliny i jakości szkolenia wymagając ... [+]

A "Uzupełniające szkolenie dla absolwentów architektury technicznej dla uzyskania stopnia w budownictwie"Gwarantuje poziom dyscypliny i jakości szkolenia wymagającego La Salle - Ramon Llull University i są skierowane do architektów technicznych z minimum 2 lata od uzyskania obu stopni, aby ułatwić im dostęp do nowego stopnia absolwent inżynierii budynek.

Zawartość kursu zostały określone w oparciu o raport nowego stopnia budownictwie oficjalnie zatwierdzony przez ANECA, Rady Uniwersyteckiej oraz Dyrekcję Generalną Uniwersytetów.

Skierowane do

Architekci techniczne z minimum 2 lata od uzyskania oba tytuły, za to, aby ułatwić im dostęp do nowego certyfikatu w budownictwie.... [-]

Hiszpania Barcelona
May 2019
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Prestiż i tradycja. La Salle był 1 Telekomunikacja Szkoła powstała w Katalonii i na 1, aby rozpocząć inżynierii dźwięku i obrazu, ponad 25 lat temu. W Inżynierii Komputer ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w zakresie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwoma oficjalnymi kierunków studiów.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi globalnego i interdyscyplinarnego podejścia, które zostanie otwarte wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z kursów podjęte, stopnie i specjalności profile z mieszaną wiedzę o dwóch obszarach.

Technologia komputerowa i są obecne we wszystkich działaniach biznesowych i we wszystkich sektorach. Technika ta ma wpływ na wszystkie aspekty zarządzania i konfiguracji systemów komputerowych, jak również tworzenie aplikacji i łączenie różnych platformach, wzmacniając treści odnoszące się do administracji i architektury systemów informatycznych i informacji. Dodatkowo, podwójny stopień wykształcenia absolwentów w Multimedia Inżynierii są doskonałe technologie, zdolne integratorów zdecydować, że drogi muszą przyjąć technologię być naprawdę skuteczne w roli mediatora w procesie komunikatywny i kreatywny.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

inżynierowie kolejowe ze zdolnością do rozumienia różnych obszarów biznesowych, realiów rynkowych i zrozumieć wszystkie strony interakcji w procesie rozwiązywania sprawni ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w dziedzinie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego podejścia, które otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z cursados ​​stopni i specjalnych profili mieszanym wiedzy o dwóch obszarach.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Nasze cztery lata stopień biznesu reaguje na żądania czołówce stale zmieniającym się międzynarodowym środowisku biznesowym. ... [+]

Nasze cztery lata stopień biznesu reaguje na żądania czołówce stale zmieniającym się międzynarodowym środowisku biznesowym.

Badamy zarządzanie, finanse, marketing, operacje, roli biznesu w społeczeństwie i jej implikacji etycznych, a skupić się na technologii i innowacji jako sił napędowych zmian w organizacjach.

Poprzez dynamiczne połączenie teorii i praktyki ciągłej nasi studenci zdobywają doświadczenie biznesowe prawdziwego życia, która przygotuje ich do międzynarodowych menedżerów i przedsiębiorców w przyszłości.

Stopień mogą być badane w całości w języku angielskim lub jako część grupy dwujęzycznej polsko-angielskiej.

Można uzyskać wstęp do tego Stopień licencjata: Liceum jeśli zdały egzaminu University dostępu. (PAU nazwy w języku hiszpańskim) Z cyklu najwyższy poziom szkolenia. (CFGS do nazwy w języku hiszpańskim) Jeśli rozpoczął tytuł licencjata i chcesz kontynuować naukę go w La Salle (celowe transfer): jeśli badali stopień, który nie jest urzędowym w Hiszpanii, należy potwierdzić co najmniej 30 punktów, lub uzyskanie równoważności na własną akademicki Poświadczenia i zrobić egzaminu University Access (PAU) na UNED lub akredytacji studiów przez UNED jeśli pochodzą z Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. Jeśli jesteś w posiadaniu dyplomu uniwersyteckiego. Jeśli zrobiłeś egzaminu University dostępu dla 25-letnich i 45-letnich. Jeśli jesteś studentem z Unii Europejskiej lub z jakiegokolwiek kraju, który ma umowę międzynarodową, które mogą ubiegać się o tej sytuacji: trzeba spełniać wymagania akademickie dostępu do Uniwersytetu że wychowawcza system kraju uczysz się w wymagania i akredytacji egzaminu University Access (PAU) w la UNED (www.uned.es). Studenci tych, licencjackie z częściowych lub końcowych badań z uczelni zagranicznej, musi przynieść zaświadczenie z uczelni w kraju, który wskazuje, że ich poziom jest... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Dostarcza narzędzia, które przedstawiły projekt elektronicznego prestiż osiągnęła dziś, rozwijanie wiedzy o analogowych i cyfrowych elektroniki, mikroprocesory, elektrote ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w dziedzinie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego podejścia, które otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z cursados ​​stopni i specjalnych profili mieszanym wiedzy o dwóch obszarach.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w dziedzinie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego podejścia, które otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z cursados ​​stopni i specjalnych profili mieszanym wiedzy o dwóch obszarach.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Opracowanie zawodową w zakresie planowania, projektowania, produkcji, instalacji, eksploatacji i konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego lub elektronicznego, zapewnienie ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w dziedzinie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego podejścia, które otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z cursados ​​stopni i specjalnych profili mieszanym wiedzy o dwóch obszarach.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

La Salle oferuje pierwszy i jedyny oficjalny dyplom w Technologii i Zarządzania w Hiszpanii, z doświadczeniem jako pierwszy uniwersytet telekomunikacji Katalonii i dostaw ... [+]

La Salle oferuje pierwszy i jedyny oficjalny dyplom w Technologii i Zarządzania w Hiszpanii, z doświadczeniem jako pierwszy uniwersytet telekomunikacji Katalonii i dostawę MBA: Master in Business Administration na dłużej niż 25 lat. Ten nowy stopień uczy się w prestiżowych uniwersytetów amerykańskich, takich jak Stanford University Technology, MIT czy Berkeley.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie z uczelni macierzystej, a ich poziom jest urzędnik w swoim kraju.... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

La Salle Campus Barcelona oferuje podwójny dyplom z zakresu inżynierii i TCI w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem. Ten podwójny stopień kwalifikacji pozwala student ... [+]

La Salle Campus Barcelona oferuje podwójny dyplom z zakresu inżynierii i TCI w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem. Ten podwójny stopień kwalifikacji pozwala studentom ukończyć studia, w ciągu 5 lat i pół roku akademickim, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tego podwójnego stopnia pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są wypełnione, a tym samym zapewnić studentowi globalnego podejścia i interdisciplinarioque je otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z kursów podjęte, stopnie i specjalne profile lub w połączeniu z wiedzą o dwóch obszarach.

Podwójne stopni wymagać od studentów do wyższych wykonujących studenta w ciągu 4 lat (240 punktów ECTS) kursów i stopień przekracza jeden wysiłek. Dlatego idą do studentów o wysokiej wydajności akademickiego od Naukowo-Techniczna liceum, że podczas procesu odprawy, muszą udowodnić swoje osiągnięcia naukowe z ostatnich kursów.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
11 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Szkołę Architektury osobiste relacje pomiędzy nauczycielem i uczniem jest promowany i bierze studenta do profesjonalnego rzeczywistości, dzięki czemu projekty rozwijają s ... [+]

Dlaczego warto wybrać ten tytuł?

Dla zawodowego i społecznego uznania cech wyróżniających architekta La Salle, na podstawie szczególnego i zróżnicowanego nauczania naszej szkoły. Przez wydział specjalistów profesoresformados w najbardziej prestiżowych aktywów Katalonii, którzy łączą swoją działalność zawodową z zajęć na uczelni. Dr. Robert Terradas, dyrektor Architecture La Salle, jest architektem z przełomowych budynków na całym świecie i prowadzi zespół profesorów o międzynarodowej renomie z prac na 5 kontynentach.

Objęty zakazem struktura działów nauczania Architektura La Salle, tylko w stanie, pozwala na badanie przekroju przedmiotu warsztaty rozwoju projektu. W tym oczywiście zrobiliśmy projektów wykonawczych z nauczycielami ze wszystkich dziedzin.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Do tego stopnia, Animacja La Salle Campus Barcelona przygotowuje być artystą animacja dla wszystkich możliwości zawodowych związanych z animacją i rozrywką wizualną ... [+]

Dlaczego warto wybrać ten tytuł?

pełne nauki obu podstaw i technik animacji komputerowej. Dowiesz się najnowszą technologię animacji 3D komputera, nie mówiąc już o anatomii, zasad poruszania się i działania. Stopień w animacji La Salle Campus Barcelona kładzie szczególny nacisk na podstawach sztuki, designu i ruchu, które stanowią podstawę wszystkich animacji niezależnie od techniki.

Wydział aktywne. Instrukcja jest przez specjalistów w branży rozrywkowej w kraju i zagranicą, umiejętności nauczania, z wykorzystaniem technik i narzędzi, które są potrzebne w środowisku oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Łączenie z branży animacji. Stopień w animacji będzie można umieścić w kontakcie z wiodących firm w dziedzinie animacji.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Stopień w Inżynierii Telekomunikacji Elektronicznej jest oprawione w środowisku ICT i cieszy się własną bazę technologiczną i jasno zdefiniowane i profesjonalnych umiejęt ... [+]

"Elektronika odgrywa kluczową rolę w rozwoju i postępu technologicznego społeczeństwa. Technologia jest głównym wsparcie dla obszarów komunikacji, kontroli i przetwarzania danych.

Stopień w Inżynierii Telekomunikacji Elektronicznej jest oprawione w środowisku ICT i cieszy się własną bazę technologiczną i jasno zdefiniowane i profesjonalnych umiejętności w duży popyt.

Badając wzmianki w robotyce, będziesz studiować świat robotyki stosowanych w wielu branżach, wśród których robotyka społeczne, edukacyjne, terapeutyczne i wspomagające, tworząc technologie, które zmienią transakcji i poprawy codziennego życia, tworzenie materialnych żywcem sztuczny, jest sektorem o silnym wzroście i wielkiej przyszłości. "... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Kwalifikacja zapewnia szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego, zwłaszcza w laboratoriach badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw lub tworzenia nowych produktów i usłu ... [+]

Kwalifikacja zapewnia szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego, zwłaszcza w laboratoriach badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw lub tworzenia nowych produktów i usług w sprzęcie elektronicznym.

Mamy doświadczenie bycia pierwsza szkoła uczyć specjalistycznych systemów elektronicznych w Katalonii i wykładowców z dużym doświadczeniem zawodowym i nauczania, które dadzą indywidualną obsługę podczas wyścigu.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie z uczelni macierzystej, a ich poziom jest urzędnik w swoim kraju. Jeśli spełniasz żadnego z... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Technika ta ma wpływ na wszystkie aspekty zarządzania i konfiguracji systemów komputerowych, jak również tworzenie aplikacji i łączenie różnych platformach, wzmacniając t ... [+]

Technika ta ma wpływ na wszystkie aspekty zarządzania i konfiguracji systemów komputerowych, jak również tworzenie aplikacji i łączenie różnych platformach, wzmacniając treści odnoszące się do administracji i architektury systemów informatycznych i informacji.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie z uczelni macierzystej, a ich poziom jest urzędnik w swoim kraju. Jeśli spełniasz żadnego z tych wymagań można rozpocząć proces przyjmowania La Salle, własnym dla każdego gatunku. ... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Stopień w telematyczne Engineering jest związek między systemów komputerowych i telekomunikacyjnych. Dlatego kształtować przyszły absolwent podstawowej wiedzy na temat ty ... [+]

Stopień w telematyczne Engineering jest związek między systemów komputerowych i telekomunikacyjnych. Dlatego kształtować przyszły absolwent podstawowej wiedzy na temat tych dwóch dziedzinach, ale zawsze z odpowiednią wiedzę niezbędną do szczegółowych dotyczących technologii sieci transmisji danych.

Wiele sektorów zastosowanie tych specjalistów z firm telekomunikacyjnych do sektorów, takich jak Formuła 1, świat audiowizualnej, transmisji sportowych, administracji publicznej, medycyny lub bankowości między innymi, jak to jest istotne i wszechstronne profile zawodowe.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone)... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Stopień technika multimedialna specjalizujący się w grze umożliwia studentom do tworzenia aplikacji dla dowolnej platformy web, urządzenia mobilne, telewizory, sieci społ ... [+]

Stopień technika multimedialna specjalizujący się w grze umożliwia studentom do tworzenia aplikacji dla dowolnej platformy web, urządzenia mobilne, telewizory, sieci społeczne, konsole do gier, itp I dla różnych sektorów, takich jak gry wideo, 2D i 3D, animacji, interakcji kina i produkcji audiowizualnej.

Stopień posiada własną bazę technologiczną, która pozwala uczniom rozwijać dobrze określonej umiejętności; wszystko to w służbie konceptualizacji i rozwoju wirtualnych środowiskach interakcji bez jakichkolwiek ograniczeń w medium komunikacyjnego lub danego zakresu.

Dzięki charakterystycznej krzyżowej Multimedia i jego strategiczne położenie, absolwenci / jak w technice multimedialnej, które specjalizują się w grach wideo mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i zastosować swoją wiedzę w każdym rodzaju przemysłu, który wymaga interaktywnych treści cyfrowych: gry wideo, medyczne , sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, marketing, zapobieganie zagrożeniom, odzyskiwanie historycznej, artystycznej, rozrywkowej lub strategicznego pamięci doradczej, wśród wielu innych.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Stopień w budownictwie La Salle to pierwszy stopień tej specjalności, który został zatwierdzony w Katalonii, zgodnie z nowym europejskim ram dla szkolnictwa wyższego, a j ... [+]

A Stopień w budownictwie La Salle Jest to pierwszy stopień tej specjalności, który został zatwierdzony w Katalonii, zgodnie z nowym europejskim ram dla szkolnictwa wyższego, a jednym z pierwszych w Hiszpanii. Przed 2014 roku, stopień ten zastąpi karierę Architektury Technicznego we wszystkich uniwersytetach.

Adekwatność programów kształcenia do rzeczywistych potrzeb rynku, otwierając wachlarz możliwości pracy dla inżynierów budownictwa wszystkich uczestników procesu budowlanego.

Szczególny nacisk położony jest na wszystkich przedmiotów, technologii jako narzędzia, dyscypliny, profesjonalizmu, etyki i uczciwości, które są niezbędne, jeśli chcemy poprawić sektor, który wymaga nowego sposobu prowadzenia dążyć do doskonałości.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

W finalitzar Estudis els l'alumne Rebra títol z Graduat lub absolwenta ENGINYERIA Informatica per la Universitat Ramon Llull. ... [+]

Mające na celu:

Doniczki accedir a este Grau:

Des od Batxillerat gliną superades je Potwierdza d'Dostęp do University (PAU). Des cicles Formatius Wyższa Grau (CFGS). Jeśli jesteś titulació Kolegium nie cursant mają finalitzat i tomy nadal La Salle (trasllat d'celowe). En cas d'haver cursat Estudis universitaris a l'estranger, trzeba być w stanie zweryfikować jedna Minim 30 punktów lub przez accedir udzielonego zatwierdzenia Batxillerat i PAU przez lub za pośrednictwem AKREDYTACJI UNED UNED jeśli ETS w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Jeśli kolegium ja dziesiątek titulació. En cas d'haver cursat Estudis universitaris a l'estranger, trzeba być w stanie zweryfikować jeden Minim 30 punktów lub przez accedir udzielonego zatwierdzenia Batxillerat i PAU przez Open University, UNED poprzez Akredytacji jeśli ETS z EOSW lub mogą być, universitari przyznało zatwierdzenie przez títol do Espanya. Jeśli fet prova d'accès à la Universitat za miesiąc Grans czy za 25 anys Mes Grans 45 anys. Jeśli ETS alumne Unii Europejskiej lub niektórych Paisos dels d'Or AMB EL że s'hagin subscrit Acords internacionals dotyczy aquest szacunek, trzeba complir ELS akademicy requisits exigits w systemie educatiu kraju, które są uczniowie, za accedir Universitat i proces zatwierdzania Prova d'acces à la Universitat (PAU) na UNED. Aquells alumnes tym accedeixin al grau amb Estudis parcials (lub finalitzats) cursats de l'estat Espanyol forach wapna Portin Zgodności Seva Universitat d'pochodzenie, jako oficjalny titulació seva és seu w kraju. Jeśli compleixes kilka requisits aquests d', garnki rozpocząć Proces Myślisz admissió de La Salle, propi za każdy szary. ... [-]
Hiszpania Barcelona
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Stopień w Inżynierii Systemów Audiowizualnych zapewnia solidne podstawy wiedzy, która pozwoli na uczestnictwo i prowadzenie projektów związanych z Informatyki i Komunikac ... [+]

A Magister Inżynierii Systemów Audiowizualnych Zapewnia solidną podstawę wiedzy, która pozwoli na uczestnictwo i prowadzenie projektów związanych z Informatyki i Komunikacji (ICT). Badania łączą wiedzę naukową i techniczną, tak, że uczeń jest zdolny do innowacji i rozwoju nowych rozwiązań technologicznych, uczenie umiejętności zarządzania, komunikacji, przywództwa, pracy zespołowej, innowacji i przedsiębiorczości. Niektóre przedmioty są prowadzone w języku angielskim dla studentów, aby osiągnąć dobry poziom.

Odwołując się do wiedzy naukowej i technicznej, należy odróżnić wspólnych przekrojowych treści z innych specjalności (matematyka, elektronika, komputery i przetwarzania sygnałów), z którymi są one same w sobie stopień. Te ostatnie obejmują akustykę w różnych jego aspektach (obudowy, wibracji, dźwięku i mowy), telewizja cyfrowa (od nagrywania transmisji, za pomocą wyświetlacza) oraz treści audiowizualnych i multimedialnych w ogóle.... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

W La Salle mamy doświadczenie bycia pierwszą szkołą Telekomunikacja utworzony w Katalonii i badań telekomunikacyjnych również cieszą się dużym uznaniem społecznym i bizne ... [+]

Świat telekomunikacji jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sektorów gospodarki naszego kraju na jej potencjał wzrostu i strategicznej roli w rozwoju gospodarczym. Inżynier systemów telekomunikacyjnych rozwija swoją karierę zawodową w zakresie planowania, projektowania, produkcji, instalacji, eksploatacji i konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego lub elektronicznego, zapewnienie wytwarzania, przesyłania i odbioru sygnałów. Nowe usługi telefonii mobilnej i stacjonarnej sieci łączności komputerów, urządzeń elektronicznych i systemów nadawczych, internet, lub opracowania nowych systemów pozycjonowania globalnego to tylko niektóre z możliwości pracy w tych badaniach.

... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

La Salle był pierwszym uniwersytetem w Hiszpanii oferują studia w Multimedia Techniki (1996) oraz oferować pierwszy i jedyny oficjalny stopień w Multimedia Inżynieria cał ... [+]

La Salle był pierwszym uniwersytetem w Hiszpanii oferują studia w Multimedia Techniki (1996) oraz oferować pierwszy i jedyny oficjalny stopień w Multimedia Inżynieria całego państwa (2008). Mamy ponad 12-letnie powstawania i rozprzestrzeniania się naszych absolwentów / das całej Europie.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie z uczelni macierzystej, a ich poziom jest urzędnik w swoim kraju. Jeśli spełniasz żadnego z tych wymagań można rozpocząć proces przyjmowania La... [-]
Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
laSalle Barcelona

Bachelor of technologicznych firm to program, który umożliwia studentom solidne podstawy wiedzy i umiejętności istotnych dla dzisiejszym świecie biznesu, globalnego i wyr ... [+]

wymagania XXI wieku wymagają, aby zrozumieć charakterystykę dzisiejszym świecie i docenić zadań i obowiązków, ukryte w dynamicznym i wielokulturowym świecie.

Nasza metodologia zastosowanie teorii do praktyki i daje studentom możliwość poznania nowych technologii.

Również podnosi świadomość nieodłączne w biznesowej zmieniającym względy etyczne świata. Rozważania te są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w środowisku biznesowym i stosunków społecznych.

Stopień może być prowadzone w całości w języku angielskim lub dwujęzyczne w kastylijskim i angielskim.

Skierowane do

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU). Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS). Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA. Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania. Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat. Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es). Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień... [-]
Hiszpania Barcelona
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull