Przeczytaj oficjalny opis

Studia na Avans University of Applied Sciences oznaczają zdobycie najnowocześniejszej wiedzy. Ale to nie wszystko. Dowiesz się również, jak zastosować tę wiedzę w prawdziwych projektach biznesowych lub profesjonalnych. Nasze badania są idealnie dostosowane do wymagań organizacji i firm działających na arenie międzynarodowej. Uczelnia po raz piąty z rzędu po raz piąty z rzędu została uznana za wiodący duży uniwersytet nauk stosowanych w Holandii przez wiodącego przewodnika szkolnictwa wyższego „Keuzegids Hbo”! Avans jest w pierwszej trójce od 8 lat, co pokazuje, że wysoko postawiliśmy poprzeczkę, co znajduje odzwierciedlenie w naszym własnym znaku jakości.


Czuć się jak w domu

Co więcej, zapewniamy, że jako student zagraniczny poczujesz się jak w domu w Holandii. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest organizowanie wysokiej jakości zakwaterowania i pomoc w wypełnianiu dokumentów wizowych (Holenderska Agencja ds. Imigracji i Naturalizacji). Zapewniamy ciepłe, opiekuńcze i osobiste powitanie. Po przyjeździe otrzymasz rozszerzone wprowadzenie do Avans i do miasta. Poznasz innych zagranicznych studentów. Oferujemy także każdą okazję do przyłączenia się do żywego życia studenckiego.

Wsparcie

Avans oferuje profesjonalny zespół doradców studenckich, którzy udzielają wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z nauką i życiem studenckim. Robimy to, ponieważ jesteśmy przekonani, że możesz osiągać dobre wyniki tylko akademicko, jeśli czujesz się komfortowo w swoim środowisku.

Jesteś w dobrych rękach

Obecni i byli studenci uważają Avans University of Applied Sciences jako najlepszy tego typu uniwersytet w Holandii. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nadal tak było.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Avans University of Applied Sciences

Patrzysz poza granice i interesujesz się ekonomią, marketingiem i biznesem. Program studiów International Business przygotuje Cię do roli menedżerskiej w międzynarodowej ... [+]

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Patrzysz poza granice i interesujesz się ekonomią, marketingiem i biznesem. Program studiów Business International przygotuje cię do roli kierowniczej w organizacji międzynarodowej.

Duża międzynarodowa firma chce wejść na nowy rynek w Brazylii. Podajesz rady dotyczące zarządzania w zakresie marketingu. Lub producent telefonów komórkowych chce przenieść część swojej produkcji do Europy Wschodniej. Zbadasz opcje i piszesz biznesplan.

Jako międzynarodowy menedżer biznesu możesz doradzać we wszelkiego rodzaju sprawach biznesowych. Jak komunikacja, marketing, handel, sprzedaż lub finanse. Podchodzisz do międzynarodowych problemów biznesowych z różnych perspektyw i rozwiązujesz je.... [-]

Niderlandy Breda
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences

International Business przygotowuje Cię do kariery w globalnym środowisku. Staniesz się ekspertem w prowadzeniu biznesu w środowisku międzykulturowym. ... [+]

Licencjat w biznesie międzynarodowym

International Business przygotowuje Cię do kariery w globalnym środowisku. Staniesz się ekspertem w prowadzeniu biznesu w środowisku międzykulturowym.

Holenderska firma produkuje zboża dla osób z alergią pokarmową i eksportuje swoje produkty do różnych krajów w Europie. Niestety jego udział w rynku w Europie Wschodniej nie rośnie zgodnie z planem. Jako specjalista ds. Wywiadu międzynarodowego analizujesz aktualny rynek, przemysł zbożowy i otoczenie gospodarcze, aby zidentyfikować czynniki, które potencjalnie ograniczają rozwój Twojej firmy.

ty

Jako przedsiębiorcza osoba lubisz wyznaczać własne cele edukacyjne. Jesteś otwarty, niezależny i żądny przygód, globalny obywatel chętny do odkrywania innych sposobów pracy, życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Twoja praca robi wrażenie, szanując ludzi i planetę. Wnikliwa i kreatywna, jesteś urodzonym komunikatorem i entuzjastą języka. Podejmujesz wyzwania i lubisz pracować jako zespół.... [-]

Niderlandy Hertogenbosch
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Avans University of Applied Sciences

Myślisz, duży, większy, największy. W inżynierii przemysłowej ... [+]

Licencjat Inżynierii Przemysłowej I Zarządzania

Myślisz, duży, większy, największy. W inżynierii przemysłowej

Każdego dnia setki ludzi wsiadają do samolotów. Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie, że te samoloty są w dobrym stanie technicznym. Zarządzasz utrzymaniem dużych statków, zrównoważonym wytwarzaniem energii lub maszynami w fabrykach. Nie tylko dla firm technicznych, ale także w sektorze opieki i dla rządu. Nie przeprowadzasz konserwacji samodzielnie, ale upewniasz się, że ma ona miejsce. I przekonaj kierownictwo, że jest to konieczne.

ty

Masz talent do technologii. Lubisz pracować z ludźmi z całego świata. Szybko zobaczysz, jak działają maszyny lub procesy. Rozumiesz, jakie kroki musisz podjąć. Zależy Ci również na wyjściu poza granice. Jesteś pewny siebie, masz wiarę w siebie i moc przekonywania. I podchodzisz do swoich zadań w sposób odpowiedzialny.... [-]

Niderlandy Breda
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences

Planeta potrzebuje rozwiązywania problemów. Program Environmental Science for Sustainable Energy and Technology (ESSET) przekształci Cię w ambitnego specjalistę ds. Środo ... [+]

Licencjat w dziedzinie nauk o środowisku w zakresie zrównoważonej energii i technologii

Planeta potrzebuje rozwiązywania problemów. Program Nauki o środowisku dla zrównoważonej energii i technologii (ESSET) przekształci Cię w ambitnego specjalistę ds. Środowiska z dyplomem licencjata.

Gmina chce być neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla do 2040 r. W ramach zespołu doradczego znajdziesz sposoby na zmniejszenie zużycia energii i wdrożenie zrównoważonych źródeł energii. Badasz plony paneli słonecznych i opracowujesz strategie ponownego wykorzystania CO2 do wydajnego wzrostu plonów. Twoje rozwiązania są opłacalne finansowo i akceptowane zarówno przez przemysł, jak i społeczeństwo, biorąc pod uwagę przyszły rozwój, techniki i zasady. ESSET został wybrany najlepszym licencjatem nauk o środowisku przez Keuzegids hbo 2019 i Elsevier's Best Studies 2018.... [-]

Niderlandy Breda
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences

Finanse ... [+]

Licencjat Z Finansów

Finanse

Twój pracodawca produkuje rowery i chce założyć zakład produkcyjny na Tajwanie. Twoim zadaniem jest obliczenie przyszłych strumieni przychodów, kosztów produkcji i bieżącej wartości netto projektu.

Lub twoja firma chce przejąć jednego ze swoich konkurentów, a Twoim zadaniem jest zbadanie bilansu w celu ustalenia wartości tej firmy.

Jako międzynarodowy kontroler wiesz wszystko o planowaniu i monitorowaniu przepływów pieniężnych w międzynarodowym środowisku pracy.

ty

Jesteś ambitnym studentem z dobrymi umiejętnościami analitycznymi i numerycznymi. Chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowym środowisku finansowym, w Holandii lub poza nią. Lubisz pracować z różnymi narodowościami i płynnie mówić i pisać po angielsku.... [-]

Niderlandy Breda
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

's Hertogenbosch, Brabancja Północna, 5223 DE NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, Brabancja Północna, 4818 CR NL
Social Media