Avans University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

131254_7696.jpg Zdjęcie dzięki uprzejmości Avans University of Applied Sciences

Studia na Avans University of Applied Sciences oznaczają zdobycie najnowocześniejszej wiedzy. Ale to nie wszystko. Dowiesz się również, jak zastosować tę wiedzę w prawdziwych projektach biznesowych lub profesjonalnych. Nasze badania są idealnie dostosowane do wymagań organizacji i firm działających na arenie międzynarodowej. Uniwersytet po raz kolejny w 2020 r. Został uznany za wiodący duży uniwersytet nauk stosowanych w Holandii przez wiodącego przewodnika szkolnictwa wyższego „Keuzegids Hbo” po raz szósty z rzędu! Avans znajduje się w pierwszej trójce od 9 lat, co pokazuje, że wysoko postawiliśmy poprzeczkę, co znajduje odzwierciedlenie w naszym własnym znaku jakości.


Czuć się jak w domu

Co więcej, zapewniamy, że jako student zagraniczny poczujesz się jak w domu w Holandii. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest organizowanie wysokiej jakości zakwaterowania i pomoc w wypełnianiu dokumentów wizowych (Holenderska Agencja ds. Imigracji i Naturalizacji). Zapewniamy ciepłe, opiekuńcze i osobiste powitanie. Po przyjeździe otrzymasz rozszerzone wprowadzenie do Avans i do miasta. Poznasz innych zagranicznych studentów. Oferujemy także każdą okazję do przyłączenia się do żywego życia studenckiego.

Wsparcie

Avans oferuje profesjonalny zespół doradców studenckich, którzy udzielają wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z nauką i życiem studenckim. Robimy to, ponieważ jesteśmy przekonani, że możesz osiągać dobre wyniki tylko akademicko, jeśli czujesz się komfortowo w swoim środowisku.

Jesteś w dobrych rękach

Obecni i byli studenci uważają Avans University of Applied Sciences jako najlepszy tego typu uniwersytet w Holandii. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nadal tak było.

Lokalizacje

Hertogenbosch

Address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

5223 DE Hertogenbosch, Brabancja Północna, Niderlandy

Breda

Address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1


4818 CR Breda, Brabancja Północna, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium