Przeczytaj oficjalny opis

Aby zobaczyć programy magisterskie na Avans University

Studiowanie w Avans University of Applied Sciences w Holandii jest doskonałą opcją, jeśli rozważasz studiowanie za granicą. Nauka z nami oznacza naukę w przyjemnym, ambitnym środowisku, z oddanymi wykładowcami i pracownikami, błyskotliwymi studentami, niezliczonymi anglojęzycznymi programami studiów i dobrymi kontaktami ze środowiskiem biznesowym. Nasi wykładowcy i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zdobyć jak najwięcej wiedzy.

Avans na czele holenderskich uniwersytetów zajmujących się naukami stosowanymi już po raz piąty Avans University of Applied Sciences ponownie zajmuje czołowe miejsce wśród dużych szkół wyższych w Holandii przez Keuzegids Hbo 2017. Avans jest w pierwszej trójce od 8 lat i zajmuje czołowe miejsce pozycja po raz piąty. Keuzegids Hbo jest jednym z wiodących przewodników szkolnictwa wyższego w Holandii. Rankingi Keuzegids Hbo opierają się na wskaźnikach, w tym wynikach holenderskiego National Student Survey (NSS). Tym razem w badaniu wzięło udział ponad 300 000 studentów z całej Holandii. Ponad 13 000 uczniów Avans wypełniło kwestionariusz NSS.

Wyniki NSS Avans są wyższe niż średnia krajowa w prawie wszystkich obszarach, takich jak struktura programu studiów i program nauczania, badania oparte na praktyce, doradztwo naukowe i wykładowcy. Avans zamierza jednak wprowadzić dalsze usprawnienia w różnych obszarach, takich jak planowanie i doradztwo w zakresie pośrednictwa pracy. Chociaż zadowolenie w stosunku do nich wzrośnie od zeszłego roku, Avans jest zobowiązany do dalszego zwiększania satysfakcji.

Czuć się jak w domu

Co więcej, zapewniamy, że jako student zagraniczny poczujesz się jak w domu w Holandii. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest organizowanie wysokiej jakości zakwaterowania i pomoc w wypełnianiu dokumentów wizowych (Holenderska Agencja ds. Imigracji i Naturalizacji). Zapewniamy ciepłe, opiekuńcze i osobiste powitanie. Po przyjeździe otrzymasz rozszerzone wprowadzenie do Avans i do miasta. Poznasz innych zagranicznych studentów. Oferujemy także każdą okazję do przyłączenia się do żywego życia studenckiego.

Wsparcie

Avans oferuje profesjonalny zespół doradców studenckich, którzy udzielają wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z nauką i życiem studenckim. Robimy to, ponieważ jesteśmy przekonani, że możesz osiągać dobre wyniki tylko akademicko, jeśli czujesz się komfortowo w swoim środowisku.

Jesteś w dobrych rękach

Obecni i byli studenci postrzegają Avans University of Applied Sciences jako najlepszy uniwersytet tego typu w Holandii. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić, że tak się stanie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Patrzysz poza granice i interesujesz się ekonomią, marketingiem i biznesem. Program studiów International Business przygotuje Cię do roli menedżerskiej w międzynarodowej ... [+]

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Patrzysz poza granice i interesujesz się ekonomią, marketingiem i biznesem. Międzynarodowy program studiów biznesowych przygotuje Cię do roli menedżerskiej w międzynarodowej organizacji.

Duża międzynarodowa firma chce wejść na nowy rynek w Brazylii. Podajesz rady dotyczące zarządzania w zakresie marketingu. Lub producent telefonów komórkowych chce przenieść część swojej produkcji do Europy Wschodniej. Zbadasz opcje i piszesz biznesplan.

Jako międzynarodowy menedżer biznesowy możesz doradzać w różnych sprawach biznesowych. Podobnie jak komunikacja, marketing, handel, sprzedaż lub finanse. Podchodzisz do międzynarodowych problemów biznesowych z różnych perspektyw i je rozwiązujesz.... [-]

Niderlandy Breda
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Międzynarodowy Biznes, wcześniej Międzynarodowy Biznes i Języki, przygotowuje Cię do kariery w globalnym środowisku. Staniesz się ekspertem w prowadzeniu biznesu w kontek ... [+]

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Holenderska firma produkuje zboża dla osób z alergiami pokarmowymi i eksportuje swoje produkty do różnych krajów w Europie. Niestety jego udział w rynku w Europie Wschodniej nie rośnie zgodnie z planem. Jako międzynarodowy specjalista ds. Wywiadu rynkowego analizujesz obecny rynek, branżę zbóż i środowisko gospodarcze, aby zidentyfikować czynniki, które potencjalnie ograniczają rozwój Twojej firmy.

TY

Jako przedsiębiorcza osoba lubisz ustalać własne cele edukacyjne. Jesteś otwarty, niezależny i żądny przygód, globalny obywatel pragnący odkryć inne sposoby pracy, życia i prowadzenia interesów. Twoja praca wywiera wpływ, szanując ludzi i planetę. Wyróżniający się i kreatywny, jesteś urodzonym komunikatorem i entuzjastą języka. Przyjmujesz wyzwania i lubisz pracować jako zespół.... [-]

Niderlandy 's Hertogenbosch
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Finance & Control (International) uczy, aby organizować, wdrażać i monitorować działalność finansową organizacji międzynarodowych ... [+]

Bachelor in Finance & Control (międzynarodowy)

Finance & Control uczy, aby organizować, wdrażać i monitorować działalność finansową organizacji międzynarodowych.

Pracodawca produkuje rowery i chce założyć zakład produkcyjny w Tajwanie. To zadanie do obliczenia przyszłych strumieni przychodów, kosztów produkcji i wartości bieżącej netto projektu.

Lub Twoja firma chce przejąć jeden z jego konkurentami i to jest zadanie do badania bilansu, aby określić wartość tej spółki.

Jako międzynarodowy kontrolera, wiesz wszystko o planowaniu i monitorowaniu przepływ pieniędzy w międzynarodowym środowisku pracy.

Ty

... [-]
Niderlandy Breda 's Hertogenbosch
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Kwestie takie jak globalne ocieplenie, zanieczyszczenie środowiska i kołyski do kołyski Cię zainteresować. Environmental Science Zrównoważonego technologii będzie można p ... [+]

licencjat w dziedzinie nauk środowiskowych na rzecz zrównoważonej energii i technologii

Kwestie takie jak globalne ocieplenie, zanieczyszczenie środowiska i kołyski do kołyski Cię zainteresować. Environmental Science Zrównoważonej Energii i technologii będzie można przekształcić w specjalistę środowiska. Władze lokalne w mieście chce być CO2 do 2040 roku neutralny. Jesteś częścią zespołu doradczego. Znaleźć sposoby na zmniejszenie zużycia energii i wykorzystania odnawialnych źródeł energii odpowiednie. Że badania dostępności energii słonecznej, energii wodnej, energii geotermalnej, energii wiatrowej i biomasy. Twoje rozwiązanie jest rentowna i zaakceptowana zarówno przemysłu i społeczeństwa. Bierzesz pod uwagę przyszłego rozwoju techniki i polityki.... [-]

Niderlandy Breda 's Hertogenbosch
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Myślisz, że duży, większy, największy. Chcesz pracować na kolosalne instalacji technicznych. Utrzymanie naczyń mamuta. Samolot naprawy. Program i Zarządzania jest idealny ... [+]

Licencjat Inżynierii Przemysłowej i Zarządzania

Myślisz, że duży, większy, największy. Chcesz pracować na kolosalne instalacji technicznych. Utrzymanie naczyń mamuta. Samolot naprawy. Program i Zarządzania jest idealny dla Ciebie.

Każdego dnia setki ludzi na pokład samolotów. Upewnić się, te samoloty są w dobrym stanie. Albo jesteś odpowiedzialny za utrzymanie dużych statków. Lub zakłady produkcyjne. Konserwacja jest również niezbędne w sektorze opieki i energii.

Ty

Masz talent do technologii. Jesteś szybki, aby zobaczyć, jak maszyny lub procesów pracy. Ci zrozumieć, jakie kroki należy podjąć. W jakiej kolejności. W rozwiązywaniu problemów technicznych. Lub zapobiegania im. Jesteś również chętnie szukać poza granicami. Nie są straszne osoba. Masz wiary w siebie. I podejście zadania odpowiedzialnie.... [-]

Niderlandy Breda 's Hertogenbosch
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215 

's Hertogenbosch, North Brabant, 5223 DE NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, North Brabant, 4818 CR NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences
Tilburg Campus
Professor Cobbenhagenlaan 13

Tilburg, North Brabant, 5037 DA NL