Breda University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1 września 2018 r. Zmieniono naszą nazwę na Breda University of Applied Sciences . W tym roku akademickim zamieszkaliśmy także w pięknym, wyremontowanym klasztorze w Mgr. Hopmansstraat w Bredzie, który jest częścią naszego nowego kampusu.

Breda University of Applied Sciences jest średniej wielkości instytucją szkolnictwa wyższego finansowaną przez rząd. W naszym instytucie studiuje ponad 7 000 studentów z około 100 krajów z Holandii i zagranicy. Oferujemy studia licencjackie i magisterskie na poziomie zawodowym ("hbo") i akademickim ("wo") w domenach gier, mediów, hoteli, obiektów, logistyki, budownictwa, turystyki i rekreacji

Organizacja

Breda University of Applied Sciences ma silne powiązania z zawodem, koncentrując się na działaniach związanych z przedsiębiorczością i biznesem. W tym procesie szukamy innowacji, przyjmujemy międzynarodowy pogląd i dokonujemy społecznie odpowiedzialnych i zrównoważonych wyborów.

Inspirujące środowisko

Nasza strategia opisuje, między innymi, w jaki sposób zamierzamy jeszcze bardziej skoncentrować się na edukacji międzynarodowej, synergii między różnymi dyscyplinami i współpracy z partnerami branżowymi. Uczniowie są zachęcani do pielęgnowania swoich talentów, ale także do rozwijania swojej pomysłowości i pomysłowości.

Programy studiów Hotel, Facility i Tourism przeniesiono do byłego klasztoru na początku roku akademickiego 2018-2019. Nowy kampus stopniowo przekształca się w inspirujące miejsce spotkań ludzi o różnych obszarach wiedzy i różnych kulturach.

W tym inspirującym środowisku przygotowujemy naszych studentów do międzynarodowej kariery. Większość naszych programów studiów odbywa się w języku angielskim, ale programy prowadzone przez Holendrów poświęcają również wiele uwagi międzynarodowemu biznesowi i współpracy.

Pół wieku doświadczenia

BUas, wcześniej NHTV, to największy na świecie i wiodący instytut edukacyjny oferujący programy studiów w zakresie turystyki, wypoczynku i gościnności. Dzięki ponad półwiecznemu doświadczeniu w opartym na praktykach szkolnictwie wyższym i współpracy międzynarodowej, nasze studia licencjackie odnotowały niezmiennie wysoką pozycję w rankingu "Keuzegids HBO" od wielu lat.

Pieczęcie jakości

  • Elsevier Best Specialist University of Applied Sciences 2018
  • Elsevier Best Specialist University of Applied Sciences 2017-2018

Bachelor of Science Tourism

Keuzegids Universiteiten Najlepiej oceniony program 2019

Gry

  • Keuzegids Hbo Najlepiej oceniony program 2019
  • Keuzegids Hbo No.1 w swojej kategorii 2019
Obiekt

Keuzegidów Hbo nr 1 w kategorii własnej 2019

Keuzzegids Hbo Najlepiej oceniony program 2019

Hotel

Keuzegids Hbo Najlepiej oceniony program 2019

Głoska bezdźwięczna

Keuzegids Hbo No.1 w swojej kategorii 2019

Logistyka

Keuzegids Hbo Logistics Management: nr 1 w swojej kategorii 2019

Keuzegids Hbo Logistics Engineering: Top 3 w swojej kategorii 2018 2019

Zbudowane środowisko

Keuzegids Hbo Top 3 w swojej kategorii 2019

Lokalizacje

Breda

Address
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT Breda, Brabancja Północna, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium