HAN University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HAN stara się być jedną z najlepszych uczelni Nauki Stosowane W Niderlandy. Z kampusów w obu Arnhem i Nijmegen, W wschodniej części Niderlandy, HAN posiada ponad 30.000 studentów.

Domeny HAN University of Applied Sciences oferuje prawie każdy rodzaj zawodowego oczywiście związane z następujących dziedzin: edukacji, nauki społeczne, handel, komunikacja, zarządzanie, prawo, ekonomia, technika, środowisko przestrzenne, nauki stosowane, IT i komunikacyjne, zdrowie, opiekaI sport i ćwiczenia. Studenci mogą wybrać ze wszystkich 65 Licencjat i Kursy walut i 21 studia magisterskie.

Renomowane instytuty HAN ma cztery wydziały, które są podzielone na liczne instytuty. Dwa z tych instytutów wprowadziły HAN na mapie w skali międzynarodowej: Arnhem Business School i HAN Instytut Motoryzacji. Instytuty te pokazują siłę programu nauczania, który łączy w sobie elementy z zorientowanych na praktykę badań stosowanych, funkcję, która jest włączona do wszystkich przedmiotów nauczanych w HAN University of Applied Sciences.

JAKOŚĆ HAN oferuje wysokiej jakości kształcenia i środowisko, w którym studiuje jest inspirujące, innowacyjne i międzynarodowe.

Lokalizacje

Nijmegen

Address
International Office: Nijmegen campus
Kapittelweg 33 (B 0.02)

6525 EN Nijmegen, Gelderland, Niderlandy

Arnhem

International Office: Arnhem campus

Address
International Office: Arnhem campus
Ruitenberglaan 31 (E1.01)

6826 CC Arnhem, Gelderland, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: