Hotelschool The Hague

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wejdź do drzwi Hotelschool The Hague i wejdź na jeden z najbardziej wyjątkowych uniwersytetów na świecie.

Jesteśmy dumni z faktu, że Hotelschool The Hague jest jednym z ostatnich niezależnych jednosektorowych Uniwersytetów Nauk Stosowanych w Holandii . Hotelschool The Hague został założony i sfinansowany w 1929 roku przez branżę hotelarską, aby stworzyć centralne miejsce, w którym partnerzy branżowi mogliby zdobyć i podzielić się nowym wglądem, umiejętnościami i wiedzą. Od momentu powstania Hotelschool stał się międzynarodową szkołą specjalizującą się w zarządzaniu hotelarstwem i oferuje 4-letnie studia licencjackie w zakresie zarządzania hotelarstwem. Kurs ten jest również dostępny jako przyspieszony program International Fast Track.

Od czasu założenia prawie 90 lat temu szkoła hotelowa stała się większa, bardziej międzynarodowa i profesjonalnie zrewolucjonizowała. Ale podstawowe zasady pozostały takie same, jak poświęcona koncentracja na gościnności i silnym związku z branżą. Ponadto "podstawowa działalność" szkoły hotelowej pozostała niezmienna; centrum, w którym wiedza i umiejętności dotyczące gościnności są łączone, opracowywane, badane, dzielone i przekazywane tak realistycznie, jak to tylko możliwe, w celu przygotowania młodych talentów przywództwa gościnności do pomyślnej kariery w branży. Hotelschool The Hague , w sercu Hospitality.

6247_DSC_0306brightened.jpg

W Hotelschool The Hague jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Zapraszamy w naszych hotelach

Jesteśmy również domem dla jednego z wiodących ośrodków badawczych Hospitality, w którym prowadzimy badania nad innowacjami w branży hotelarskiej. Nasze doradztwo

6229_HTH-juli2013-92.jpg

Zarządzanie

W 2006 roku Zgromadzenie Ogólne Rady HBO stworzyło kodeks zarządzania. Hotelschool The Hague przyjął ten kod. Kod składa się między innymi z zasad dobrego zarządzania. Zawiera również kodeks przepisów i zasad nadzoru i zaangażowania zainteresowanych stron w edukację i badania.

Statuty

Statuty Stichting Hotelschool The Hague określają podstawowe zasady i przepisy fundacji. Opisuje cele i statut szkoły oraz obowiązki i zadania Rady Dyrektorów i Rady Powierniczej.

6231__DSC2851.JPG

Wizja strategiczna

Hotelschool The Hague wzmocni swoje więzi ze studentami, pracownikami, absolwentami i branżą hotelarską. W Strategicznej wizji 2012-2018 Hotelschool The Hague skoncentruje się na tych podstawowych kwestiach:

 • intensyfikacja edukacji
 • silniejsze relacje z przemysłem
 • umiędzynarodowienie

  6222_HTH-juli2013-31.jpg

  Nasze wartości

Po roku badań i konsultacji z naszymi obecnymi studentami, wykładowcami i kierownictwem niedawno wprowadziliśmy nowe wartości Hotelschool The Hague . Jest to oparty na wartościach kodeks etyczny, stworzony przez nas dla nas. Oznacza to, że nasze wartości będą odczuwane nie tylko przez głowę, akcentując naszą tożsamość i kulturę, naszą misję i wizję, a także naszą pasję do branży, która potrzebuje liderów nie tylko wysokich kompetencji, ale także doskonałego charakteru. Nasze wartości odwołują się do osobistej odpowiedzialności i kompetencji moralnych jednostki, wzywając wszystkich w naszej wspólnocie do podejmowania rozsądnych decyzji moralnych w oparciu o wartości, z którymi wszyscy możemy się identyfikować.

Aby wesprzeć wartości, stworzyliśmy Manifest dla naszych studentów, wykładowców i kierownictwa, zapewniając nam wszystkim gwiazdę północną dla naszych działań i zachowań. Nasze wartości są reprezentowane przez litery w GOŚCINNOŚCI :

 • H - Jesteśmy szczerzy
 • O- Jesteśmy otwarci
 • S - Jesteśmy zrównoważeni
 • P - Jesteśmy profesjonalni
 • Ja - jesteśmy opartymi na uczciwości
 • T - Jesteśmy transparentni
 • A - Jesteśmy ambasadorami
 • L - Jesteśmy lojalni
 • I - Jesteśmy międzynarodowi
 • T - Jesteśmy godni zaufania
 • Y - Jesteśmy tak myślący

6224_HTH-juli2013-47.jpg

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor in Hospitality Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Niderlandy Amsterdam The Hague + 1 więcej

Odkrywasz świat gościnności, biorąc udział w dwóch międzynarodowych stażach w wiodących firmach na całym świecie. W ostatnim roku pracujesz wspólnie ze swoimi trenerami, aby rozpoczynać karierę gościnności. [+]

Twój paszport do świata - licencjat w zakresie zarządzania hotelarstwem (BA. HM)

Czy jesteś profesjonalny, ambitny i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku biznesowym? Następnie dołącz do nas w Hotelschool The Hague aby uzyskać tytuł Bachelor of Arts w Hospitality Management (BA.HM) .Hotelschool The Hague chciałbyś poznać kilku naszych obecnych studentów. Uczniowie ci dają krótki wgląd w ich życie; w jaki sposób uczą się w Hotelschool The Hague , jakie są ich ambicje na przyszłość i życie studenckie.

Poznaj naszych studentów tutaj: Hospitality Heroes

Studium biznesowe w kontekście gościnności, uczysz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o gościnności z perspektywy strategicznej, taktycznej i operacyjnej. Ta wiedza i doświadczenie są cenne dla tych, którzy szukają kariery w hotelarstwie, ale także dla tych, którzy są zainteresowani innymi branżami, w których gościnność ma wpływ na sprzedaż detaliczną, usługi finansowe i zarządzanie wydarzeniami.Hotelschool The Hague od 1929 roku jest " sercem gościnności ", a do ciepłej, gościnnej i międzynarodowej społeczności dołączają uczniowie z ponad 50 narodowości. W pierwszym roku żyjecie razem w naszym Skotelu, tworząc przyjaźnie na całe życie. Przeczytaj więcej o życiu studenckim w Hotelschool The Hague .... [-]


Filmy

Hotelschool The Hague | Educational Programme

Hospitality Heroes: Andreas

Kontakt

Hotelschool The Hague

Adres Brusselselaan 2
2587 AH The Hague, South Holland, Niderlandy
Strona internetowa http://www.hotelschool.nl/
Telefon +31 70 351 2481

Adres Jan Evertsenstraat 171
1057 BW Amsterdam, North Holland, Niderlandy