Przeczytaj oficjalny opis

Zespół Akademia oferuje wyjątkową edukację kawalerem. Intensywne doświadczenie cztery lata celowo zaprojektowane w celu zwiększenia wzrostu intelektualnego i przygotować się do sukcesu w dzisiejszym szybko zmieniającym się globalnym kontekście.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Team Academy - International School For Entrepreneurship

Rozpoczęcie własnej działalności jest pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką można zrobić w czasie studiów na Akademii zespołu. Tworzyć własne pieniądze w swoim własnym to ... [+]

Zespół Akademia to 4-letnie studia licencjackie w pełnym wymiarze czasu nazywa się: Bachelor of Business Administration w Przedsiębiorczości. Absolwenci licencjat zespołu Akademii są kwalifikowane prowadzić do tworzenia nowych firm, pracy nad rozwojem biznesu wewnątrz przedsiębiorstw, lub zdecydować się na kontynuowanie pracy w ich własnej firmy.

W celu osiągnięcia tych kompetencji, studenci będą uczyć się przez działanie, praca w zespołach samorządnych i skonfigurować prawdziwych firm na początku swoich badań podczas pracy nad projektami dla rzeczywistych klientów. Zarobione pieniądze inwestowane są w Nauce Journeys całego świata.

[-]
Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Team Academy - Interview - Gonzalo Fernandez Garcia

Team Academy - interview - Joost en Hidde