The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zmieńmy się

Zmieńmy się. Ty. Nas. Świat. Takie jest nasze przesłanie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Hadze (THUAS).

Chcemy dać naszym uczniom możliwość zmiany i ulepszenia świata, w którym żyją, ale może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy będziemy współpracować - jeśli ewoluujemy i zmieniamy się.

Musimy stale stosować nowe perspektywy i rozwiązania, aby rozwiązać obecne i przyszłe wyzwania. Szybciej znajdziemy odpowiedzi, jeśli będziemy przygotowani do dzielenia się i stosowania swoich spostrzeżeń, umiejętności i metod.

Globalni obywatele

Zachęcamy naszych studentów, wykładowców i partnerów do rozwijania się w globalnych obywateli o otwartych umysłach - do wytrwałości we własnych przekonaniach i stawienia czoła światu. Zdajemy sobie sprawę, że nasze profesjonalne zaangażowanie robi różnicę i musimy współpracować, aby opracowywać i stosować kreatywne rozwiązania.

THUAS jest bezpiecznym, praktycznym środowiskiem, w którym możemy się rozwijać i wprowadzać innowacje jako globalni obywatele - aby wspólnie uczestniczyć w rozwoju, tworzeniu sieci i praktyce. W ten sposób planujemy kształtować i zmieniać świat, w którym żyjemy, jednocześnie rozwijając własną wiedzę i umiejętności.

„Ludzie, którzy są zdecydowani w swoich przekonaniach i stoją przed światem”.

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Jak to robimy?

Nasi wykładowcy, partnerzy i 26 000 studentów z prawie 150 różnych krajów są zaangażowani w ten rozwój każdego dnia. Nasze globalne, innowacyjne podejście znajduje odzwierciedlenie w naszych programach nauczania oraz w siedmiu głównych tematach: Cyberbezpieczeństwo, globalne i integracyjne uczenie się, operacje cyfrowe i finanse, misja zero, innowacje zdrowotne, globalne zarządzanie i zarządzanie miejskimi przejściami. Ściśle współpracujemy również z ponad 300 partnerami z ponad 50 krajów, od Brazylii i Chin po Australię, USA i kilka krajów europejskich.

Idealna platforma

Haga to idealna lokalizacja, aby zostać obywatelem globalnym. To Międzynarodowe Miasto Pokoju i Sprawiedliwości - polityczne i kulturalne serce Holandii. Znajduje się w nim Pałac Pokoju, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Binnenhof (parlament), 115 ambasad, międzynarodowe korporacje takie jak Shell, Siemens i ING oraz wiele międzynarodowych organizacji pozarządowych.

Więc zmieńmy się. Ty. Nas. Świat.

To są wartości, które nas napędzają

Ciekawy
Złączony
Opiekuńczy, troskliwy
Jesteśmy ciekawi, ambitni i przedsiębiorczy. Chętnie uczestniczymy w krytycznym myśleniu. Znacznie inwestujemy w naszą sieć, aby wspólnie opracowywać nowe spostrzeżenia. Jesteśmy oddani i dbamy o Twój rozwój osobisty.

Jeśli szukasz programu studiów licencjackich, to trafiłeś we właściwe miejsce w THUAS. Mamy ponad 65 programów licencjackich, które różnią się rodzajem i długością. Większość z nich to czteroletnie programy, choć niektóre można skrócić do trzech lat studiów. Znaczna część jest nauczana w języku angielskim. Wariant, który najlepiej Ci odpowiada, zależy od twoich preferencji i wcześniejszego wykształcenia. Pod koniec podróży otrzymasz dyplom uniwersytetu nauk stosowanych.

Lokalizacje

Haga

Address
Johanna Westerdijkplein,75
2521 EN Haga, Południowa Holandia, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium